ŽK: 24. Šašinka O., 65. Voda M., 70. Sviták P. - 80. Mančík M. ČK: 26. Jankůj M. (Slavkov). Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Petr Vápeník (laik), Libor Šimek (laik).
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Struhař P., Mikliš M. (68. Jurásek Luděk), Martinec R. (74. Gabrhel R.), Kociňák T. (46. Sviták P.), Kociňák J., Kalina P. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O. (55. Pištěk M., 88. Švardala Z.), Mančík M., Kovačovič M., Jankůj M., Halík J.
Trenér: Karel Kopeček ml.
Velmi slabé, neurovnané a nervózní utkání ve kterém byli hosté bojovnější si vypracovali i v oslabení dvě pěkné gólové šance, které ale nedokázali proměnit. Domácí měli po celé utkání mírnou převahu, ale žádnou šanci si nevypracovali. Hosté hráli od 26. minuty v oslabení, protože domácího hráče, který šel sám na gólmana, z boku fauloval Janků. Rozhodčí proto jeho zákrok ocenil červenou kartou. Hosté ze Slavkova tak v deseti hráčích vybojovali bod.
Nejlepší hráči: Jaroslav Kociňák - Petr Zimčík

Šumice - Drslavice 1:2 (0:0)
Branky: 73. Kunovský R. - 68. Vystrčil M., 88. Machálek I.
ŽK: 88. Kunovský R. - 53. Vidrman T. Diváci: 160.
Rozhodčí: Roman Bednář - Milan Fury, Roman Horčica (laik).
Šumice: Pilka S. - Žampach J., Valášek P. (79. Zálešák F.), Šmíd L., Pančocha J., Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kúdela M. , Kelíšek M., Juřeník M. (82. Marek V.).
Trenér: Josef Janíček.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šobáň J. (8. Přecechtěl P. ml., 90. Vacula Pavel), Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Na výborně připraveném hřišti se hrálo bojovné utkání. Až ve 43. minutě si na rohový kop naběhl domácí kapitán Kunovský, ale jeho hlavička skončila mimo. Ve druhém poločase měli míč více pod kontrolou domácí, ovšem v 68. minutě přišel centr z pravé strany a Vystrčil otevřel skóre na 0:1. Domácí tým ještě zvýšil svou snahu a výsledkem byl v 73. minutě gól z přímého kopu, kdy Kunovský vymetl pravou šibenici. Zdálo se, že utkání skončí spravedlivou dělbou bodů, avšak v 88. minutě hlavičkou strhl vítězství na stranu hostujícího družstva Ivo Machálek.
Nejlepší hráči: Libor Šmíd - Ivo Machálek

Jarošov - Bílovice 6:4 (4:1)
Branky: 8., 51. Šipka J., 31., 75. Stojaspal M., 5. Omelka Marek, 23. Staroba R., - 57., 85. Kováč Pavel, 14. Kováč Pe., 62. Vyorálek J. ŽK: 90. Svoboda T. - 40. Mikulka P. Diváci: 250.
Rozhodčí: Martin Fišera - Jaroslav Smetka (laik), Richard Pospíšil (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Stojaspal M. (85. Svoboda T.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D., Kolaja L., Jančík M., Bobčík P., Blaha D. (78. Snopek A.). Trenér: Radek Vyoral.
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Vyorálek J., Otáhal L., Mikulka P., Kováč Pe., Kováč Pa., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O., Bernatík P. Trenér: Pavol Hýža.
Domácí otevřeli skóre již v 5. minutě, kdy se trefil Omelka. Domácí nepolevovali v tlaku, což vyústilo v 8. minutě v další brejk, který proměnil Šipka. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, což se jim ve 14. minutě povedlo zásluhou Petra Kováče. Domácí to ovšem nijak nevykolejilo. Ve 23. minutě se trefil Staroba a ve 31. Stojaspal. Do druhé půle oba týmy naskočily velice aktivně. Domácí se opět prosadili v 51. minutě, kdy obešel posledního hráče Šipka. V 57. minutě snížil Pavel Kováč a v 62. minutě ještě Vyorálek a to na 5:3. Domácí se však nenechali zaskočit a Stojaspal posunul skóre na tříbrankový rozdíl. Gólovou tečku zápasu udělal Pavel Kováč z 20 metrů.
Nejlepší hráči: Marek Stojaspal - Pavel Kováč

Košíky - D. Němčí B 2:1 (0:0)

Branky: 59. Kaštánek J., 80. Ovsík J. - 50. Stojaspal Mi.
ŽK: 47. Fedor J., 89. Kaštánek J. (Košíky). Diváci: 70.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Štefan Krajčovič (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L. (70. Janováč Z.), Pól R. (89. Silný P.), Poháněl K., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P. (64. Daněk K.), Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. (28. Mahdal A.), Stojaspal K. (51. Krchnáček R.), Pochylý M., Ježek Vít, Ježek Václav, Hlaváček J., Plíšek S. Trenér: Marek Pochylý.
Utkání bylo velmi dobré úrovně. Již v 5. minutě Přílučík nastřelil tyč. Hosté měli také několik šancí, ale bohužel bez úspěchu, proto první poločas skončil 0:0. Po přestávce ve 47. minutě kopali domácí pokutový kop za hraní rukou hostí v pokutovém území, ale Přílučík pokutový kop neproměnil. Naopak to byli hosté, kteří v 50. minutě vstřelili branku, když se prosadil Michal Stojaspal. Domácím se podařilo v 59. minutě vyrovnat, když po rohovém kopu dorazil míč do branky Kaštánek. V 80. minutě Ovsík vstřelil vítězný gól domácích a uzavřel tak skóre tohoto zápasu na 2:1.
Nejlepší hráči: Jiří Ovsík - Michal Stojaspal

Traplice - Os. Lhota 6:3 (5:0)
Branky: 14., 37. Čevela O., 1. Verbík T., 19. Kolínský T., 22. Urbanovský M., 60. Štefka P. - 65., 70., 75. Pešík E. ŽK: 25. Pešík E., 37. Kuban V., 42. Štergenich J. (Os. Lhota).
Diváci: 85. Rozhodčí: Tomáš Polášek - Roman Obdržálek (laik), Petr Hanáček (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T. (46. Michalec T.), Trávníček V. (61. Blecha L. ml.), Trávníček A., Štefka P., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Čevela O. Trenér: Jaroslav Slavík.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich J. (1. Pešík D.), Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Machala J., Kusák M. (46. Fantura T.), Kuban V., Kopeček M., Horák K., Bachan O.
Trenér: Jan Šimčík.
Značně oslabená Lhota přijela do Traplic hodně odevzdaná a na hřišti to bylo znát. Už první útok v první minutě skončil za zády Šichy - 1:0. Ve 14. minutě dorazil míč do prázdné branky Čevela - 2:0. V 19. minutě se k odraženému míči dostal Kolínský a kolenem přehodil hostujícího gólmana - 3:0. Traplice hráli jak o život a ve 22. minutě přidal branku Urbanovský - 4:0. A poslední tečku za poločasem udělal Čevela, opět z dorážky - 5:0. Do druhé půlky sice Traplice nastoupili, ale výkon z prvního poločasu nechali v šatně. Lhota i v 10 hráčích dokázala vstřelit tři branky, a to zásluhou jediného střelce Erika Pešíka, a to v 65., 70. a v 75. minutě.
Nejlepší hráči: Michal Urbanovský - Erik Pešík

Kudlovice - Hluk B 4:4 (1:1)

Branky: 2., 65., 88. Dujka J., 52. Forro M. - 35., 72. Hrdina I., 81. Minařík M., 90. Chytil R. ŽK: 88. Dujka J. - 56. Bachánek O., 58. Minařík M., 80. Jurčík D. Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Karel Andrýsek (laik).
Kudlovice: Chmelař P. - Turoň T., Pekárek R., Kuzma J., Kraváček L., Koutník P., Ježek P., Hruška M. (61. Mikulica A.), Forro M. (75. Blaha K.), Dujka J., Bořuta T. Trenér: Petr Ježek.
Hluk B: Bachan L. - Tinka T., Miroš J., Minařík M., Jurčík D., Janča P. (41. Straka J.), Chytil R., Hrdina I., Dufka J., Bachánek O., Abrhám R. Trenér:  Vlastimil Marek.
Domácí vstoupili do utkání lépe a už ve 2. minutě po pěkné akci Dujka otevřel skóre. Ve 35. minutě hosté zahráli rychlý protiútok z vlastní šestnáctky a Hrdina srovnal na 1:1. V 52. minutě po rychlém protiútoku Forro zvyšoval na 2:1. V 65. minutě Dujka navýšil na 3:1. V 72. minutě hosté udeřili z protiútoku a Hrdina snižoval na 3:2. V 81. minutě hosté zahrávali rohový kop a přímo se trefil Minařík. V 88. minutě domácí založili rychlý protiútok k míči se dostal Dujka a strhl vedení na stranu domácích 4:3. Když už se zdálo, že domácí si nechají tři body, tak po závaru v pokutovém území Chytil srovnal na konečných 4:4.
Nejlepší hráči: Jan Dujka - Robin Chytil

Slovácko C - Zlámanec 3:0 (3:0)
Branky: 5. Balaštík A., 10. Bučák M., 43. Tesař D.
ŽK: 13. Heger D., 57. Králík V., 60. Vašek O., 88. Huráb L. (Slovácko C). Diváci: 100.
Rozhodčí: Igor Ševčík - Radoslav Říha (laik), Antonín Vašek (laik).
Slovácko C: Sedláček L. - Vašek O., Šišák V., Remeš M., Mareček M. (83. Abrhám F.), Králík V., Heger D. (61. Huráb L.), David T., Bučák M. (80. Sánchez F.), Balaštík A., Tesař D. (87. Zemánek J.). Trenér: Ladislav Pochylý.
Zlámanec: Jablonický M. (61. Melichárek J.) - Váňa M., Válek L., Šurmánek M., Štefka Z., Svízela P., Smolka F., Koželuh J. (46. Němec E.), Jirsák P., Hubáček A., Damborský M. (83. Křen M.). Trenér: Afonso Maquete.
Od začátku utkání to byli hráči domácích, kteří diktovali tempo hry a v 5. minutě se ujali vedení po pěkné akci Balaštíkem - 1:0. V 10. minutě se prosadil Bučák a zvýšil tak na 2:0. Hosté se dostávali do šancí pouze sporadicky a všechny jejich akce končili na dobře hrající obraně domácích. Ve 43. minutě udělali hrubku hostující zadáci, kterou potrestal Tesař - 3:0. Ve druhém poločase chtěli hosté s výsledkem něco udělat, ale nebylo jim vůbec přáno. A tak domácí dotáhli utkání s přehledem až do konce a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Adam Balaštík - Martin Šurmánek

Dohrávka 16. kola
Os. Lhota - Hluk B 1:2 (1:1)
Branky: 20. Kopeček M. - 28., 86. Hrdina I.
ŽK: 51. Pešík D., 62. Kusák M. - 42. Chytil R., 59. Abrhám R. Diváci: 148.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Moravanský, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D., Šimčík M., Pešík E. (61. Štergenich J.), Pešík D., Kusák M. (73. Bachan O.), Kotačka O., Kopeček M. (86. Haláč J.), Horák K., Hanák R., Fantura T. Trenér: Jan Šimčík.
Hluk B: Bachan L. - Tinka T., Miroš J. (70. Jurčík D.), Minařík M., Masařík M., Janča P., Chytil R., Hrdina I. (88. Straka J.), Dufka J., Bachánek O., Abrhám R. Trenér: Vlastimil Marek.
V dohrávce 16. kola sousedského derby byli od začátku fotbalovější hosté, ale paradoxně jako první zaúřadovali domácí, když ve 20. minutě zblízka dorážel Kopeček. Ve 25. minutě hosté zaslouženě srovnali Hrdinou. Mezi 33. a 35. minutou domácí dvakrát vyhlavičkovali míč z brány a v jednom přídadě se efektním zákrokem zaskvěl Šicha. Závěr prvního poločasu se nesl v poklidném tempu pochodů linoucí se z obecního rozhlasu. V 82. minutě ještě Lhoťany od pohromy zachránila tyč, ale v 86. minutě se už hosté dočkali brankové radosti, když Hrdina hlavou stanovil na konečných 1:2.
Nejlepší hráči: David Štergenich - Ondřej Bachánek