Drslavice navyšují náskok

Slovácko Sport 15 / 10 / 2015

Okresní přebor

Bílovice - Sušice 3:3 (1:1)
Branky: 2. Věrný R., 51. Hubík T., 67. Fojtík P. - 61., 90. Šur V. 35. Ludvíček M. ŽK: 23. Zlámal Z., 88. Hubík T. - 14., 65. Lahola I., 41. Hejda M., 66. Příplata F., 69. Šur V., 87. Mikulík M.
ČK: 65. Lahola I. (Sušice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Martin Fišera - Petr Valeš (laik), Aleš Jurák (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z. (77. Čejka M.), Věrný R., Semela E., Pravdík M., Kováč Pe. (46. Hubík T.), Gajdošík E., Fojtík P. (69. Dujka F.), Dujka J. (80. Dostálek V.), Čechmánek O., Morava T.
Trenér: František Kukla.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Příplata F., Mikulík M. (60. Šlechta J.), Mikulík M., Ludvíček M. (82. Janošek P.), Lahola I., Chmelař P., Hejda M., Hastík P. (84. Omachlík D.), Fojtášek V.
Trenér: Radek Pekárek.
Domácí otevřeli skóre už ve 2. minutě, kdy se z brejku prosadil Věrný, 1:0. Hosté hráli kombinačně a ve 35. minutě srovnal na 1:1 Ludvíček. Po změně stran se trefil domácí Hubík, překvapivou střelou, 2:1. Hostům se podařilo o deset minut později srovnat na 2:2, kdy střelu k tyči umístil Šur. V 65. minutě viděl hostující Lahola druhou žlutou kartu a hosté tak dohrávali v deseti. V 67. minutě se po kombinaci trefil Fojtík, 3:2. Oslabení hosté to ale nevzdali a těsně před konečným hvizdem srovnal Šur na 3:3.
Nejlepší hráči: Tadeáš Hubík - Vjačeslav Šur

D. Němčí B - Jarošov 2:1 (0:1)

Branky: 52. (p) Hlaváček J., 74. Mikulec M. - 38. Šipka J.
ŽK: 51. Škařupa P. - 33. Kováč Pa. Diváci: 100.
Rozhodčí: Jan Houdek - Radomír Stojaspal (laik), Adam Snopek (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P. (90. Valko D.), Světinský A., Salát J., Míšek J. (61. Chladil P.), Mikulec M., Mahdal A. (61. Daněk K.), Krchnáček R. (74. Hrbáč L.), Krchňáček M., Kadlček R. (84. Ježek V.), Hlaváček J.
Trenér: Marek Pochylý.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Staroba R. (86. Jurča T.), Omelka Martin, Omelka Marek, Malina L. (46. Laga D.), Krejčiřík Z., Kováč Pa., Jančík V. (76. Kamočai L.), Jančík M., Bobčík P.
Trenér: Radek Vyoral.
Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Domácí hráči nedokázali prostřelit skvělého hostujícího brankáře. I na druhé straně domácí brankář zlikvidoval samostatný únik hostujícího útočníka. Ve 38. minutě se diváci dočkali branky. Hostující Šipka využil špatného vyražení domácího brankáře a doklepl míč do prázdné branky. Ve druhém poločase se v 52. minutě domácí dočkali vyrovnání zásluhou Hlaváčka, který proměnil pokutový kop. V 74. minutě domácí zvrátili skóre na svou stranu, když se povedlo Mikulcovi vstřelit branku, když se prosadil po rohovém kopu. Hosté se snažili o vyrovnání, nicméně jejich tlak byl platonický. Utkání tak skončilo 2:1 ve prospěch domácích.
Nejlepší hráči: Martin Mikulec - Pavel Kováč

Drslavice - Nezdenice 5:0 (2:0)
Branky: 34., 58. Hroch V., 16. Pijáček L., 71. Šrámek M., 75. Vystrčil M.
ŽK: 21. Gabrhel R., 44. Kociňák J., 47. Struhař P. (Nezdenice). Diváci: 87.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Moravanský, Jakub Pindeš.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Máčala R. (71. Mikulinec D.), Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Nezdenice: Malaska T. - Šašinka O., Sviták P. (74. Kopták J.), Struhař P., Kociňák T., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Janík D., Gabrhel R., Kolínek M.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
V ospalém počasí se hrál ospalý zápas. Domácí byli favorité a své postavení v tabulce dokázali přetavit v první gól v 16. minutě, kdy po hrubé chybě brankáře otevřel skóre Pijáček. Druhá branka padla ve 34. minutě, kdy po pěkném centru Vladimír Hroch zvýšil hlavou. Vývoj zápasu se zlomil v 58. minutě, kdy stejný hráč upravil na 3:0. Pak už byla jen otázka času, kdy domácí navýší skóre. To se jim povedlo v 71. minutě, kdy Šrámek tečovanou střelou zvýšil na 4:0. Nejpěknější akci zápasu viděli diváci v 75. minutě, kdy skóroval Vystrčil. Domácí tak jednoznačně potvrdili svoji převahu a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Vladimír Hroch - Oldřich Šašinka

Slavkov - Zlámanec 1:0 (0:0)
Branky: 75. Jankůj M.
ŽK: 31. Stojaspal R., 32. Mančík M. - 52. Hanák A., 55. Maquete A., 90. Šnajdar R. Diváci: 50.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Tokoš, Pavel Pochylý (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P. (86. Pištěk M.), Stojaspal R. (83. Švardala Z.), Sedlář A. (68. Šimek P.), Polášek B. (46. Plšek J.), Peter O., Mančík M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Zlámanec: Hanák A. - Šuta J. (54. Maquete A.), Smolka F. (80. Šnajdar R.), Mimránek M., Martíšek J., Machala O. (86. Říha R.), Křen M., Chmela J., Hubáček A., Duda R., Blaško R.
Trenér: Afonso Maquete.
Na mokrém terénu se hrál rychlý otevřený fotbal. Domácí v 15. minutě docílili branky, ale ta jim pro postavení mimo hru nebyla uznána. Ve 38. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop za podražení ve vápně, ale Mančík ji neproměnil. Ve druhém poločase měli domácí převahu, hosté spoléhali na rychlé brejky. V 70. minutě hosté nastřelili po rohovém kopu pravou tyč a v 75. minutě opět po rohovém kopu se domácí dostali do vedení, když hlavou zvyšoval Jankůj, 1:0. V 80. minutě byl nařízený druhý pokutový kop ve prospěch domácích, Šimkova střela ale skončila vedle. Závěr utkání se dohrával v nervózní atmosféře.
Nejlepší hráči: Matin Jankůj - Ondřej Machala

Šumice - Havřice 3:0 (2:0)
Branky: 15., 48. Žampach J., 40. Šmíd L.
ŽK: 86. Kelíšek M. - 63. Rachůnek T., 86. Uherek M. Diváci: 200.
Rozhodčí: Pavel Řihák  - Martin Pokoš, Roman Horčica (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L. (73. Zálešák F.), Pilka S. (46. Valášek P.), Pilka I., Pančocha J. (67. Marek V.), Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Jahoda D. Trenér: Martin Zícha.
Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Slavětínský R., Rachůnek T., Rachůnek M., Pokorný D. (78. Bania J.), Moštěk M. (73. Bania M.), Maršálek M., Josefík S., Franc Z., Buráň R. (61. Masařík P.).
Trenér: Václav Zámečník.
Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Ve druhé minutě po rychlém protiútoku Šmíd postupoval sám na Rachůnka ale ten jeho střelu vytěsnil na roh. V 15. minutě se míče před pokutovým územím zmocnil Žampach a střelou k pravé tyči otevřel skóre, 1:0. Hosté zahrozili ve 30. minutě, ale hlavička France mířila nad. Ve 40. minutě přišel centrovaný míč do pokutového území Havřic a osamocený Šmíd zvyšoval na 2:0. Ve 43. minutě mohli hosté snížit Francem, ale jeho nůžky se do branky nevešly. Úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím a ve 48. minutě po rohovém kopu Žampach prostřelil na malém vápně vše co mu stálo v cestě, 3:0. Domácí zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Libor Šmíd - Tomáš Rachůnek

Uh. Ostroh - Hluk B 5:2 (2:2)
Branky: 8. Procházka Z., 11. Mrkva T., 67. Pavlas Z., 72. Durna M., 82. Jurčeka J. - 13. Štipčák R., 37. Hrdina I. ŽK: 82. Nováček T. - 30. Klabačka J. Diváci: 58.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Miroslav Durna (laik), Karel Vaculík (laik).
Uh. Ostroh: Hudeček J. (46. Jurčeka J., 86. Jáně F.) - Procházka Z. (77. Kusák R.), Pavlas Z., Nováček T., Mrkva T., Lopata M., Kovařík M., Horák M., Durna M., Čápek J. (89. Bouřa A.), Čagánek R.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Hluk B: Hubený M. - Tinka Z., Tinka T., Štipčák R., Straka J., Klabačka J., Chytil R., Hrdina I. (80. Vagai T.), Hrabal P., Dufka J., Abrhám R.
Trenér: Tomáš Horák.
Už ve 2. minutě po chybě hostující obrany mohli domácí jít do vedení. Nováček šel sám na brankáře, ale hostující brankář ho vychytal. V 8. minutě domácí vstřelili první branku zápasu Procházkou a v 11. minutě již domácí vedli 2:0, branku vsítil Mrkva. Ve 13. minutě hosté snížili Štipčákem na 2:1. Ke konci poločasu hosté měli více ze hry a ve 37. minutě vyrovnali na 2:2 Hrdinou, po chybě domácí obrany. Ve druhé půli se domácí zlepšili, v 67. minutě Pavlas zvýšil z přímého kopu na 3:2. V 72. minutě domácí Durna zvýšil na 4:2. A v 82. minutě domácí Jurčeka upravil na konečných 5:2.
Nejlepší hráči: Zbyněk Pavlas - Robin Chytil