Branky: 31. (p) Loutocký E., 69. Hanák R. - 33. Mahdalíček P.
ŽK: 29. Žajdlík O., 60. Chytil R., 80. Horák T. (Hluk B).
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Karel Vaculík (laik), Pavel Šupina (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Loutocký E., Janča P., Chytil R., Horák T., Hanák R., Botek Z., Bachánek O., Olexa M., Zlínský A. (19. Gál T.). Trenér: Vlastimil Marek.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Vaňhara J., Suchánek P., Popelka P. (78. Ryšávka F.), Mahdalíček P., Guryča R., Gorčík L. (82. Polanský L.), Gajdůšek M. (46. Polanský T.), Durďák V., Dalajka M. Trenér: Břetislav Polanský.
Začátek utkání byl vyrovnaný, když si obě mužstva vypracovala několik šancí. První branka padla ve 31. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován domácí Tomáš Horák a pokutový kop proměnil Erik Loutocký - 1:0. Dlouho se ovšem domácí z vedení neradovali, když ve 33. minutě hosté kopali rohový kop a k odraženému míči se dostal Mahdalíček a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase začali lépe hosté, ale branku vstřelili opět domácí. V 69. minutě Horák našel volného nabíhajícího Romana Hanáka a ten vstřelil vítěznou branku domácích - 2:1. Hosté pak vše vsadili na útok a měli několik šancí, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Domácí nakonec uhájili těsné vítězství.
Nejlepší hráči: Ondřej Bachánek - Petr Mahdalíček

Nezdenice - Drslavice 0:2 (0:2)
Branky: 12. Orlovský M., 30. Věrný R.
ŽK: 71. Michalec R. - 69. Vacula P.
Diváci: 90.
Rozhodčí: David Šimoník - Petr Vápeník (laik), Antonín Věrný (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valter L. (46. Krčma L.), Uličník J. (83. Strouhal P.), Šašinka O., Skočovský D., Mlček T. (64. Sviták P.), Mikliš M., Michalec R., Kukuča L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valtr.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T. (65. Kňazeje T.), Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Hosté vstoupili do utkání aktivně, sebevědomě kombinovali a výsledkem byla branka, kterou ve 12. minutě vstřelil kapitán Orlovský - 0:1. Domácí se jen stěžka dostávali do utkání a hosté kontrolovali jeho vývoj, navíc ve 30. minutě se nádhernou střelou do šibenice trefil Věrný - 0:2. I nadále hosté z Drslavic kontrolovali vývoj hry. Hned v 1. minutě druhého poločasu mohl snížit Skočovský, ale tutovou šanci neproměnil. O deset minut později taktéž hostující Orlovský v obrovské šanci nedal. Domácí se i nadále snažili se zápasem něco udělat, ale byli to spíše hosté, kteří z několika brejků mohli skórovat, a tak si odváželi zasloužené vítězství.
Nejlepší hráči: Jaroslav Kociňák - René Mikulinec

Šumice - Polešovice 3:1 (1:1)
Branky: 32. Kelíšek M., 50. Pilka S., 80. Pilka I. - 18. Březina P.
ŽK: 38. Kandrnál M. - 39. Březina P., 61. Martykán M., 88. Svoboda O.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Martin Fišera - Roman Horčica (laik), Petr Hřib (laik).
Šumice: Janíček J. - Žampach V., Žampach Jos., Žampach Jan, Pilka S. (61. Šidlo M.), Pilka I., Machala P., Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M. (46. Vykydal M.), Durďa M. (78. Šaloušek D.). Trenér: Josef Janíček.
Polešovice: Andrýsek J. - Šudoma O., Svoboda O., Peprnik S., Náplava P., Martykán M., Lanžhotský A., Kordula T., Černoch M., Březina P., Běhávka J. Trenér: neuveden.
Utkání hrané za velmi nepříznivého počasí začali lépe hosté, když v 18. minutě utekl obraně Březina  a otevřel skóre pro hosty 0:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou až do 30. minuty, kdy domácí Kelíšek po zaváhání hostující obrany překonal Andrýska a tím domácí srovnali 1:1. Po změně stran byli aktivnějsí domácí. Pět minut po změně stran Pilka utekl po levé straně a překonat brankaře nebyl problém - 2:1. Tečku za zápasem udělal Pilka, volným kopem střílel na bránu a brankaři chycený míč nešťastně vypadl z rukou. I za děštivého počasí viděli diváci pěkný fotbal, vněmž si domácí připsali zaslouženě 3 body.
Nejlepší hráči: Jaroslav Janíček - Tomáš Kordula