Branky: 14., 34. Vystrčil M., 12. Mikulinec R. - 54. Stojaspal M.
ŽK: 66. Kňazeje T. - 16. Kaštánek M., 85. Laga D. Diváci: 107.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Králíček, Michal Rychlík.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Jarošov: Gajarský M. - Stojaspal M., Příplata F., Penner M., Omelka M., Němec M., Laga D., Kováč Pa., Kaštánek M., Jančík V., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Od úvodu zápasu převzali iniciativu hosté, avšak gólu se dočkali domácí, když ve 12. minutě po narážečce otevřel skóre Mikulinec 1:0. O dvě minuty později chyboval Kaštánek a Vystrčil zvýšil na 2:0. Třetí branku přidal ve 34. min. opět Vystrčil. Jarošovským fotbalistům nebylo nic platné, že drželi míč častěji na svých kopačkách, protože gólovku si nevypracovali. Druhý poločas byl obrazem toho prvního, jenom s tím rozdílem, že v 54. min. snížil na 3:1 Stojaspal. Domácím, i přes šance naopak střelecký prach zvlhl, a tak diváci se už další branky nedočkali. Vítězstvím se domácí fotbalisté ještě více přiblížili k získání titulu přeborníka okresu.
Nejlepší hráči: Tibor Kňazeje - David Blaha

Hluk B - Havřice 2:1 (1:0)
Branky: 22. Nguntual Tum Thoug, 85. Hrdina I. - 88. Rachůnek T. ŽK: 30. Maršálek L., 46. Maršálek M., 55. Klusák M., 75. Masařík P., 81. Crla T., 83. Doležálek R. (Havřice). Diváci: 30.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Ondřej Vlk, Tomáš Svoboda.
Hluk B: Janča P. - Šimčík P., Straka J., Sabo J. (78. Bachan L.), Nguntual Tum Thoug, Miroš J. (58. Jurásek Š.), Minařík M., Chytil R., Hrdina I., Hrabal P., Engler I.
Trenér: Luděk Loutocký.
Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Rachůnek T., Moštěk M., Masařík P., Maršálek M., Maršálek L. (79. Bania J.), Klusák M., Janíček T. (46. Buráň R.), Doležálek R., Crla T.
Trenér: Václav Zámečník.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří ve 21. minutě šli Rachůnkem sami na gólmana, ten ale v pokutovém území udělal kličku, která mu nevyšla, obránce odkopl míč a tím založil akci, kterou zakončil domácí Nguntual 1:0. Do konce poločasu se už diváci žádné vážnější akce, která by znamenala gól, nedočkali. Po změně stran začali aktivně opět hosté, ale branku domácích moc neohrožovali. Jak hosté dobývali domácí bránu, tak v 85. minutě udělali rychlý protiútok a Hrdina hlavičkou rozvlnil síť 2:0. Hostům se kapitánem Rachůnkem podařilo pouze snížit v 88. minutě.
Nejlepší hráči: Igor Hrdina - Michal Uherek

Nezdenice - Sušice 1:1 (1:0)
Branky: 42. (p) Šašinka O. - 65. Janošek P. ŽK: 73., 82. Struhař P., 18. Kukuča L. - 7. Šlechta J., 35. Horňák T. ČK: 82. Struhař P. (Nezdenice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Vojtěch Jahoda, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Kukuča L. (67. Skočovský D.), Kolínek L., Kociňák T., Kociňák J., Kalina P., Floreš L.
Trenér: Pavel Floreš.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J., Mikulík Mi., Mikulík Ma., Lahola I., Janošek P., Horňák T., Hejda A., Hastík P., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Diváci viděli v Nezdenicích spíše průměrný fotbal s minimen šancí na obou stranách. Ve 30. minutě hosté centrovali za obranu domácích, ale Pavel Janošek nestihl míč správně usměrnit. Ve 35. minutě tentýž hráč měl před sebou prázdnou bránu, ale jeho hlavička skončila mimo. Ve 42. minutě přišel trest, po přímém volném kopu byl v pokutovém území přistrčen Sviták a rozhodčí nekompromisně nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Šašinka, který jej bezpečně proměnil. Druhý poločas hosté začali obrovským tlakem a prvních patnáct minut se domácí celek nepodíval na útočnou polovinu. V 65. minutě ve skrumáži Janošek srovnal na 1:1. V 76. minutě mohli domácí strhnout vedení na svou stranu, kdy střídající Skočovský se ocitl sám před gólmanem, ale jeho střela šla nad bránu. Utání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Petr Kalina - Zdeněk Lašák

Slavkov - Šumice 0:5 (0:0)
Branky: 58., 76. Kelíšek M., 48. Ondřej V., 68. Pančocha J., 71. Šmíd L.
ŽK: 15. Stojaspal R., 17. Pištěk M. - 9. Hřib J. Diváci: 106.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Tokoš, Martin Sípek.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Pištěk M., Peter O., Kopták J. (46. Rožnovský T.), Jankůj M., Chovanec M. (71. Švardala Z.), Halík J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Šumice: Jiřík M. - Šmíd L. (80. Šidlo V.), Pilka S., Pilka I., Pančocha J. (85. Lekeš J.), Ondřej V. (75. Janíček J.), Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Hřib J. (60. Vykydal M.).
Trenér: Martin Zicha.
Utkání začalo svižně, hosté více kombinovali a vytvořili si i více šancí, ale domácí gólman si s nimi poradil, nebo útočníci mířili vedle. Domácí hrozili hlavně z brejků, ale také bez gólového efektu. Před koncem poločasu mohli domácí otveřít skóre, ale Jankůj mířil vedle. Druhý poločas byl už v režii hostů, kteří ve 48. minutě otevřeli skóre, když svůj brejk zužitkoval Ondřej. O deset minut později utekl domácí obraně Kelíšek, který upravil na 0:2. Za dalších deset minut obešel dva obránce Pančocha a zvýšil na 0:3. V 71. minutě přidal branku Šmíd po chybě obrany a skóre uzavřel v 76. minutě Kelíšek po hrubém prohřešku gólmana.
Nejlepší hráči: Martin Jankůj - Michal Kelíšek

Uh. Ostroh - Bílovice 3:1 (0:1)
Branky: 66. Durna M., 74. Ondroušek M., 89. Pavlas Z. - 6. Dujka J.
ŽK: 54. Sedlář A. (Bílovice). Diváci: 111.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Tomáš Svoboda, David Večeřa.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Procházka Z. (86. Mojžíšek O.), Pavlas Z., Ondroušek M., Nováček T., Mrkva T. (74. Galuška L.), Kovařík F. (64. Stránský F.), Jurčeka J. (46. Větříšek A.), Horák M., Durna M., Čápek J.
Trenér: Neuveden.
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Semela E. (57. Otáhal L.), Sedlář A., Raichel V., Morava T., Hlaváček P. (86. Čejka M.), Fojtík P. (75. Žák J.), Dujka J., Čechmánek O. (51. Pravdík M.), Blizňák L.
Trenér: Erik Gajdošík.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří se už v 6. minutě ujali vedení. To Dujka vystřelil ze 20 metrů nedal gólmanovi šanci. Dále se hrál otevřený fotbal, s šancemi na obou stranách. Hosté byli při střelecké chuti a do poločasu ještě mohli své skóre navýšit, ale v posledních pěti minutách neproměnili dvě tutovky. Do druhého poločasu vstoupilo pouze jedno mužstvo a to domácích. Nejprve se v 66. minutě ujala střela Durny a bylo vyrovnáno. V 74. minutě otočil skóre Ondroušek a minutu před koncem Pavlas upravil na konečných 3:1.
Nejlepší hráči: Michal Horák - Lukáš Hanáček

Bánov - Zlámanec 2:4 (2:2)
Branky: 18. Lux R., 28. Velecký R. - 12., 84. Šurmánek M., 31., 58. Smolka F.
ŽK: 15. Mahdal Do. - 50. Sadil L., 65. Polášek D., 77. Machala O., 77. Dobrovský P. Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Martin Tokoš (laik), Vojtěch Jahoda (laik).
Bánov: Goroš P. - Velecký R., Polanský L., Polák V., Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal Do. (53. Dalajka M.), Lux R., Kusák D. (80. Čaňo L.), Horňák P., Guryča R. (90. Černý O.).
Trenér: Karel Kopeček.
Zlámanec: Melichárek J. - Vaculík L. (46. Klučka V.), Šurmánek M., Smolka F., Sadil L. (88. Polášek D.), Mimránek M. (81. Křen M.), Machala O., Koželuh J., Dobrovský P. (90. Šnajdar R.), Dobrovský M., Blaško R.
Trenér: Afonso Maquete.
V prvním poločase si hráči obou mužstev vytvářeli jednu šanci za druhou. Ve 12. minutě po skrumáži otevřel dorážečkou z malého vápna skóre zápasu hostující Šurmánek. Na 1:1 vyrovnal hlavou Lux o šest minut později. Ve 28. minutě po pasu zakončil krásné sólo střelou k tyči Velecký, 2:1. Na 2:2 po samostatné akci srovnal ve 31. minutě Smolka. Druhý poločas se snažili domácí strhnout vítězství na svou stranu, na druhé straně hosté spoléhali na rychlé brejky, které jim vyšly do puntíku. Na 2:3 upravil po jednom z nich Filip Smolka a korunoval svůj dobrý výkon druhou brankou. V 84. minutě rozhodl o exportu důležitých tří bodů do Zlámance po chybě obránce a brankáře, kteří se navzájem srazili v pokutovém území, Šurmánek.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Filip Smolka