Drslavice se pobily se Šumicemi

Slovácko Sport 25 / 09 / 2014

Okresní přebor 7. kolo

Zlámanec - Slovácko C 4:3 (3:1)
Branky: 9., 21., 39. Šurmánek M., 70. (p) Damborský M.,  - 18., 48. Paška L., 86. vlastní
ŽK: 52. Chmela J. - 34. Šišák V.
Diváci: 85.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Radoslav Říha (laik), Zdeněk Horák (laik).
Zlámanec: Hanák A. - Váňa M., Šuta J. (60. Bednařík R., 85. Frydrych T.), Šurmánek M., Smolka F., Rosík L., Koželuh J., Jirsák P., Chmela J., Duda R., Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Slovácko C: Sedláček L. - Žůrek A. (46. Paška O.), Vašek O. (46. Mikulášek R.), Šišák V., Remeš M., Paška L., Huráb J., Heger D., David T., Abrhám F., Uhlíř D.
Trenér: Václav Chvojka.
Zápas ve Zlámanci začal velmi svižně. V 9. minutě vyskočil nejvýše Šurmánek a hlavou poslal Zlámanec do vedení. V 18. minutě po rychlé akci z pravé strany vyrovnával Paška. Ve 21. minutě po centru do vápna byl nejdůraznější Šurmánek a upravil na 2:1. Ve 39. minutě Zlámanci vyšla rychlá kombinace a Šurmánek střelou pod břevno zkompletoval hattrick. Hned v úvodu druhé půlky vstřelil kontaktní gól Paška a Slovácko bylo rázem jako polité živou vodou. Bylo u všech míčů dřív a v soubojích důraznější než domácí. Vyrovnání ale nepřišlo, naopak hosté zahráli ve vápně rukou a Damborský bez problémů pokutový kop proměnil. V závěru se ještě povedlo domácí obraně překonat vlastního brankáře a proto skončil zápas - 4:3.
Nejlepší hráči: Martin Šurmánek - Vlastimil Šišák

Hluk B - Kudlovice 1:4 (0:2)
Branky: 82. Miroš J. - 28. Hruška M., 37. Dujka J., 54. Bohun P., 61. Mikulka A.
ŽK: 64. Dufka J., 67. Tinka Z., 73. Abrhám R., 82. Bachánek O. - 43. Forro M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Jan Houdek - Karel Vaculík (laik), Petr Pekař (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Loutocký E. (46. Miroš J.), Jurčík D. (46. Minařík M.), Jurásek Š. (69. Gál T.), Janča P., Chytil R., Hrdina I. (46. Bachánek O.), Dufka J., Abrhám R. Trenér: Tomáš Horák.
Kudlovice: Tomaštík M. - Straka P., Mikulík L., Kraváček L., Ježek P., Chmelař P., Hruška M., Forro M. (82. Gabriel J.), Dujka J. (63. Štulíř M.), Bohun P., Mikulka A.
Trenér: Petr Ježek.
Bylo to utkání, které hrstku diváků moc nepobavilo, šancí bylo jako šafránu a hráči měli problémy si vůbec nahrát. Po chybě domácí obrany se ve 28. minutě trefil Hruška, který nasadil jesle jak obránci, tak brankáři. Ve 37. minutě zvýšil skóre na 2:0 agilní Dujka, který překonal vyběhnuvšího Bachana. V 54. minutě zvýšil již na 3:0 hostující Bohun a domácí byli zralí na ručník. V 61. minutě upravil na 0:4 Mikulka. V 82. minutě vstřelili domácí čestný úspěch, zasloužil se o něj Miroš, který proměnil pokutový kop.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Jan Dujka

Os. Lhota - Traplice 3:0 (0:0)

Branky: 70., 75. (p) Pešík E., 65. Štergenich D.
ŽK: 30. Pešík E., 38. Štergenich P., 82. Radoch O. - 25. Trávník T., 75. Konečný M.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - František Štergenich (laik), Roman Obdržálek (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich P. (46. Machala M.), Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Machala J. (62. Radoch O.), Lučný O., Kusák M., Kopeček M., Hanák R., Fantura T. Trenér: Jan Šimčík.
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vo., Trávníček Vá., Pekárek R. (83. Hána S.), Kolínský T. (76. Trávníček A.), Huťka L., Hříbek D. (66. Skopal M.), Čevela O., Bemer Z. Trenér: Jaroslav Slavík.
Hosté do zápasu vstoupili lépe a už ve třetí minutě Čevela nastřelil Šichu. V 5. minutě opět Čevela postupoval na Šichu, ten byl ale pozorný a včasným vyběhnutím situaci vyřešil. V 15. minutě Václav Trávníček zahrával roh, Čevela ale hlavou minul. Ve 35. minutě Daniel Štergenich zahrál tretný kop přímo do spoje branky. O pět minut později opět Čevela sám od půlky postupoval na branku, ale gólově nezakončil. V 65. minutě Daniel Štergenich vystřelil z pětadvaceti metrů po zemi a míč skončil v síti - 1:0. V 70. minutě domácí zahrávali roh a po zmatku se nejlépe zorientoval Erik Pešík, který dal druhou branku. O pět minut později opět Erik Pešík dal branku z pokutového kopu a stanovil na 3:0. Hosté byli lepší, domácí ale dali tři branky.
Nejlepší hráči: Daniel Štergenich - Václav Trávníček

Bílovice - Jarošov 2:1 (1:1)
Branky: 20., 87. Kováč Pe. - 34. Staroba R.
ŽK: 43. Řezníček R. - 66. Kolaja L.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Kaňovský (laik), Jaroslav Smetka (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Řezníček R. (46. Vyorálek J.), Krejčiřík M. (10. Zlatý I.), Kováč Pe., Kováč Pa. (78. Zimčík R.), Hlaváček P., Hanák M. (68. Kundla T.), Gajdošík E., Dostálek V., Bernatík P. Trenér: Josef Zlámal.
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šipka J., Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Malina L., Kováč O. (81. Stojaspal M.), Jančík V., Bobčík P., Blaha D. (50. Kolaja L.). Trenér: Radek Vyoral.
V derby viděli diváci v prvním poločase rychlý fotbal, v němž obě mužstva dobře kombinovala. Ve 20. minutě hosté vhazovali aut, Zlámal se dopustil nepochopitelně chyby, Petr Kováč mu sebral míč a okamžitě trestal - 1:0. Hosté převzali iniciativu a ve 34. minutě po rohovém kopu hlavou nekompromisně srovnal Radim Staroba. V 50. minutě ještě domácí nastřelili tyč Pavlem Kováčem. Od této chvíle existovalo už jen jedno mužstvo, a to hostující, které spálilo minimálně pět šancí. Staroba se trefil do tyče a proto přišel trest. Po rohu v 87. minutě hlavou dal vítěznou branku Petr Kováč. Lepší mužstvo prohrálo.
Nejlepší hráči: Petr Kováč - Petr Bobčík

D. Němčí B - Košíky 3:1 (1:1)
Branky: 22. Mikulec M., 52. Kadlček R., 73. Škařupa P. - 25. Müller T.
ŽK: 43. Richtr D., 51. Škařupa P. - 44. Poháněl J., 66. Bémer Z.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Radomír Stojaspal (laik), Stanislav Kelíšek (laik).
D. Němčí B: Valko D. - Škařupa P. (83. Bršlica Z.), Světinský A., Stojaspal Mi., Richtr D., Pochylý M., Mikulec M. (67. Stojaspal K.), Mahdal A. (56. Kostelník Z.), Kadlček R., Hlaváček J., Tinka T. (46. Ondra L.). Trenér: Tomáš Stojaspal.
Košíky: Ondruch A. - Silný P., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Müller T., Kočvara R., Kaštánek J. (50. Kaštánek V.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Hned od prvních minut byli domácí lepším celkem. V 18. minutě zahrozili hosté, když se po chybě Mikulce dostal k míči Kaštánek a jeho střela z velkého vápna skončila nad brankou. O čtyři minuty později zahrával Richter rohový kop a Mikulec hlavou rozvlnil síť - 1:0. Ve 25. minutě chybovala domácí obrana, když z 23 metrů střílel k levé tyči Müller a bylo vyrovnáno na 1:1. Ve 41. minutě Kadlček a Hlaváček stříleli na Ondrucha, ale ten vždy se štěstím míč vyrazil. V 52. minutě z levé strany centroval Světínský a Kadlček upravil na 2:1. V 73. minutě zahrával Kadlček rohový kop a hlavou zvyšoval nejlepší střelec okresního přeboru Škařupa na 3:1. Zbytek utkání se dohrával v poklidném tempu a domácí vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Petr Škařupa - Adam Ondruch

Drslavice - Šumice 2:0 (0:0)
Branky: 69., 79. Vystrčil M.
ŽK: 45. Brulík P., 54. Machálek J. - 43. Kelíšek M., 51. Kunovský R.
ČK: 85. Mikulinec R. - 85. Durďa M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Jan Houdek - Jan Javor (laik), Roman Horčica (laik).
Drslavice: Kočica Ja. - Vystrčil M., Vidrman T., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I. (57. Máčala R.), Kňazeje T., Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Šumice: Janíček J. - Žampach J., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V. (90. Jančařík M.), Ondřej T., Machala P., Mach M. (62. Pilka S.), Kunovský R., Kelíšek M. (80. Durďa M.), Kandrnál M. (73. Valášek P.). Trenér: Josef Janíček.
Diváci v Drslavicích viděli utkání dvou rozdílných poločasů. První byl takzvaně nahoru - dolů a obě mužstva se přetahovala, kdo vymyslí lepší akci. V 5. minutě po závaru si domácí málem vstřelili vlastní branku, když míč skončil na břevně. Ve 30. minutě střela Pančochy jen těsně minul branku. Druhý poločas už bohužel tak atraktivní nebyl a obě mužstva se věnovala spíše osobním soubojům než míči. Nicméně v 69. minutě se po brejku trefil domácí Vystrčil, který překonal hostujícího brankáře střelou mezi nohy - 1:0. V 79. minutě prudkým centrem našel Kňazeje domácího Vystrčila, který střelou pod břevno upravil na 2:0. Kaňkou na utkání byla 85. minuta, kdy domácí Mikulinec R. strhl hromadnou bitku, z níž odešel po zásluze potrestán jak on, tak i hostující Durďa, který tak na hřišti strávil pouhých 5 minut.
Nejlepší hráči: Martin Vystrčil - Radim Kunovský

Slavkov - Nezdenice 2:0 (1:0)
Branky: 38. Zimčík P., 77. Švardala L.
ŽK: 75. Halík J., 88. Jankůj M. - 65. Gabrhel R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Miroslav Mančík (laik), Petr Vápeník (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R. (85. Peter O.), Salát J., Polášek B. (78. Šimek P.), Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M. (81. Halík M.), Halík J. (82. Bobčík D.), Habarta J. Trenér: Karel Kopeček.
Nezdenice: Juriga M. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (82. Jančařík J.), Struhař P., Ryšávka F., Mikliš M. (65. Janík D.), Martinec R., Kociňák J., Gabrhel R.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Domácí se ujali vedení ve 38. minutě po pěkném centru z boku pokutového území na malé vápno kde s přehledem domácí kapitán Zimčík uklidil míč hlavou k bezmocnému brankáři přesně k tyči. Ve 43. minutě po akci domácích na jeden dotek postupoval sám proti brankáři Polášek, ale ukvapeně dal vedle. Podobná situace se opakovala v 51. minutě, kdy branku hostů z hranice pokutového kopu přestřelil domácí Stojaspal. Hosté se snažili o vyrovnání, ale jejich akce končily před velkým vápnem. Domácí se dočkali uklidňující branky v 77. minutě, když po zmatku před brankou hostů upravil skóre na 2:0 Švardala. Hosté se snažili utkání zdramatizovat, ale marně. Jejich akce končily opět u obránců domácích hráčů. Domácí si výhru zasloužili.
Nejlepší hráči: Jaroslav Habarta - Jaroslav Kociňák