Boršice u Bl. - Drslavice 1:1 (1:0)
Branky: 36. Tureček M. - 58. Dýmal P.
ŽK: 13. Němeček R. (Boršice u Bl.).
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Ježek (laik), Jan Javor (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Tureček M., Stojaspal M., Nožička J., Němeček R., Kusenda R. (90. Libosvár L.), Ježek P., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šrámek M., Šobáň J., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Hroch V., Dýmal P. (81. Věrný R.), Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
V 9. minutě hostující Hroch Vladimír přihrál míč z velkého vápna Šrámkovi a vystřelil vedle levé tyče. V 28. minutě přihrál Dýmal míč Orlovskému, ten z malého vápna krásně vystřelil, ale Hlůšek jeho střelu vyrazil na rohový kop. V 32. minutě z 25 metrů krásně střelil Bilík, ale jeho střela skončila kousek nad břevnem. V 34. minutě z pravé strany centroval Kusenda a Zimčík hlavou odrazil míč, ale Hroch jeho akci zlikvidoval. Ve 36. minutě rozehrával v půli hřiště Ježek, přihrál Turečkovi a ten z malého vápna umístil střelu k tyči na 1:0. V 58. minutě hostující celek srovnal stav, když Šrámek přihrál míč Dýmalovi, a ten se střelou z velkého vápna nemýlil. V 80. minutě Vacula centroval míč Dýmalovi, ten hlavou tečoval míč, ale brankař byl na svém místě. Zbytek utkání se dohrával ve stylu hry fair-play.
Nejlepší hráči: Jaroslav Gál - Petr Dýmal

Břestek - Jarošov 3:2 (1:0)
Branky: 30. Hruška J., 50. Frühauf R., 54. Daňhel T. - 55. Staroba R., 63. Kováč P.
ŽK: 40. Zámečník M. - 86. Abrhám R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Patrik Blažek, Zdeněk Hruška.
Břestek: Jakoubek P. - Zelinka P., Zámečník M., Plevák L., Navrátil T., Lahola I., Krystýn T. (46. Silný M.), Hruška J., Frühauf R. (78. Smělík  D.), Daňhel T. (86. Crla M.), Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
Jarošov: Ševčík J. - Zajíc T., Vaculík M., Staroba R., Sedláček V., Mikulka P. (85. Jančík V.), Malina L., Malina J., Kováč P., Grebeníček P., Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
Od počátku utkání převzali domácí iniciativu, snažili se co nejdříve vstřelit branku, stříleli z každé pozice, ale ke kýžené brance to nevedlo. Až ve 30. minutě Hruška po vniknutí do pokutového území dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a konečně rozvlnil síť. Po této brance domácí nadále útočili a i hosté byli vpředu aktivní. Ve druhém poločase domácí zpřesnili hru a výsledkem byla nádherná akce v 50. minutě po úniku Frühaufa a jeho krásné střele domácí upravili na 2:0. V 54. minutě to bylo už 3:0 zásluhou Daňhela a zdálo se být rozhodnuto. Hosté po rozehrání po obdržené brance Starobou neuvěřitelně snad ze čtyřiceti metrů snížili na 3:1. V 63. minutě Kováč upravil na 3:2 a hosté byli ve hře, převzali iniciativu a neustále se snažili o srovnání. Domácí mohou být za tři body rádi. I když hrála mužstva ze spodních pater, utkání mělo svou kvalitu a lépe by slušel nerozhodný výsledek, kladem byla slušná a korektní hra.
Nejlepší hráči: Pavel Zelinka - Vlastimil Sedláček

H. Němčí - Nivnice 1:2 (0:1)
Branky: 56. (p) Tureček M. - 2. Bartoš A., 70. Boďa M.
ŽK: 66. Mikulec M. - 77. Michalec J., 83. Boďa M.
Diváci: 180.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Dolinský , Roman Vaculík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Tureček M., Svadbík J., Mikulec M., Malík T., Kadlček V. (83. Tureček P.), Jančařík F., Huňka V. (29. Velecký D.), Fibichr R., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O., Michalec J., Krajčovič Z., Karlík J., Holboj M. (89. Popelka P.), Bortel L. (88. Bartoš A.), Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Už v první minutě hosté ohrozili Skočovským branku, ale Rybnikář s námahou vyrazil na roh. K jeho rozehrání se postavil Bortel a s pomocí domácího brankáře vstřelil první branku utkání 0:1. Hosté byli i nadále fotbalovější a v 25. minutě Boďa ze dvaceti metrů trefil břevno domácí brány. Jedinou vážnější akci si Horní Němčí připravilo ve 34. minutě, ale Velecký slabou střelou nechal vyniknout brankáře Koktavého. Do poločasu mohli hosté přidat dvě branky, obě střely šly kolem pravé tyče domácí svatyně. Druhý poločas začali domácí s podporou větru převahou, kterou vyjádřili v 56. minutě, kdy byl ve vápně faulován Marek Tureček a postižený si s penaltou sám poradil 1:1. Domácí ožili a tím nabídli brejky zejména Skočovskému. Gólu se hosté dočkali v 70. minutě, kdy po centru zůstal na malém vápně zcela osamocený Boďa, který hlavou nedal Rybnikářovi šanci - 1:2. I když se domácí snažili alespoň o vyrovnání, vyloženou šanci si nevypracovali a o ohrožení hostující brány se pokoušeli jen střelbou ze střední vzdálenosti.
Nejlepší hráči: Jan Fábry - Roman Suchý

Nedakonice - Kostelany n. M. 3:1 (0:1)
Branky: 71., 86. (p) Klečka J., 60. Lukůvka M. - 30. Dvouletý R.
ŽK: 28. Petek M. - 32. Marek D., 40. Kamarád J.
Diváci: 300.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lukáš Kočovský, Karel Taták (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z., Stupka J., Sklenář J., Petek M., Lukůvka M., Klečka J., Hladký J. (90. Trubačík V.), Bilavčík R., Beránek T., Belák M. (62. Trubačík M.). Trenér: Roman Sklenář.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Panáček R. (70. Kunovjánek B.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Kamarád J., Dvouletý R. Trenér: Martin Vávra.
V Nedakonicích se na hodovou neděli hrálo velmi atraktivní derby podpořené hodovou muzikou. Domácí tlačili hosty, ale ti měli výbornou defenzívu v čele s Josefem Mojžíšem. Obranu hostů nejdříve prověřil Klečka, ale Vávra byl v obou případech připraven. Nedáš - dostaneš se opět vyplnilo, ve 30. minutě Šimík potáhl míč po pravé straně, jeho centr našel hlavu Dvouletého - 0:1. Domácí přidali, ale v 39. minutě Belák přízemní střelou Vávru nepřekvapil. Ve druhém poločase domácí zatlačili Kostelany na jejich polovinu, Belák přešel polovinu hřiště, nacentroval a Lukúvka vyrovnal ve výskoku na 1:1. stalo se tak v 60. minutě. Od této chvíle domácí koncertovali a dostali se brzy do vedení, kdy po rychlém útoku si naběhl do vápna v 71. minutě Klečka, který přízemní střelou uklidnil své řady. Vítězství bylo pojištěno v 86. minutě, kdy po faulu T. Šťastného nařízenou penaltu s přehledem proměnil Klečka a upravil na konečných a zasloužených 3:1.
Nejlepší hráči: Jaromír Klečka - Josef Mojžíš

Uh. Ostroh - Polešovice 4:0 (0:0)
Branky: 57. Vlk M., 59. Boček L., 76. Kusák R., 83. Čápek J.
ŽK: 54. Hlůšek Š. - 90. Černoch M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Radek Michalec (8,2) - Josef Zámečník (8), Stanislav Molek (laik).
Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Procházka Z. (87. Hoda O.), Mrkva T., Lopata M., Kovařík M. (82. Roubal A.), Kočiš P., Hlůšek Š., Durna M. (28. Kusák R.), Čápek J., Boček L. Trenér: Pavel Vlk.
Polešovice: Andrýsek J. - Lubojacký M. (76. Tringela J.), Korvas Z., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Hasoň D. (57. Svoboda O.), Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. (57. Hasoň J.). Trenér: Radek Svoboda.
Od úvodních minut mohli diváci vidět utkání v rychlém tempu, kde se hra přenášela z jedné strany na druhou. První vážnější šanci měli hosté, kteří ji ovšem nevyužili. Domácí se vzchopili po půl hodině hry a hra se tím vyrovnala, ale 1. poločas skončil bez branek. 2. poločas začali domácí líp, kdy v 57. minutě vstřelili prvni branku, kdy Vlk prostřelil hostujícího Andrýska. O dvě minuty později na to se skóre zase proměnilo, kdy se Boček prosadil a z úhlu prostřelil hostujícího brankaře znova. Hosté projevili snahu o snížení a otevřeli více hru, ale opět to byli domácí, kteří tím zvýšili na 3:0. Hosté měli tři vážnější šance před domácí brankou, ale nepodařilo se jim toho využít. Domácí poté zvýšili z rohu na konečný stav 4:0, jmenovitě Čápek, který se prosadil v hlavičkovém souboji a poslal střelu přímo k síti, na kterou andrýsek nedošáhl. Tento výsledek si domácí již pohlídali až do úplného konce.
Nejlepší hráči: Josef Čápek - Martin Černoch

Vlčnov - Os. Lhota 2:0 (1:0)
Branky: 17. Tomala J., 90. Kašpařík P.
ŽK: 37. Tomala J. - 80. Štergenich J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - David Šimoník, Josef Podškůbka (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zlínský A. (89. Podškubka D.), Tomala K., Tomala J. (67. Kašpařík P.), Slovák J., Pinkava R., Palinek J., Křapa L., Konečný R., Kameník J., Havlík R. (77. Indra J.). Trenér: Ivo Šimčík.
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M., Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kusák M., Jurčeka J., Hubík M., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Bojovné utkánízačali lépe domácí. V 10. minutě zahrávali standartní situaci Palinkem, který mířil těsně nad. V 17. minutě po závaru v šestnátce a zmatku hostující obrany otevřel skóre Jakub Tomala střelou k levé tyči. Pak začali hrát i hosté, začali lépe kombinovat, přitlačili domácí tým k šestnátce, ale bez brankového efektu. V 79. minutě se dostali ke slovu domácí, kdy se dostali k rychlému brejku, ale z malého vápna nedokázali vpravit míč do brány. Pak se hostující tým v 84. minutě dostal do šance, kde ale zachraňoval golman, který střelu vytěsnil na roh. V 88. minutě opět zahrozili hosté, když střílel Martin Kusák, ale Hlaváček opět velmi dobrým zákrokem vyrazil na roh. V 90. minutě domácí hráči měli po rychlé kombinační akci šanci, ale opět nedopravili míč do brány. Hosté se snažili v poslední minutě ještě o vyrovnání výsledku, ale udeřili domácí, kteří využili upadnutí brankáře - 2:0.
Nejlepší hráči: Vlastimil Hlaváček - Martin Kusák