Drtivá porážka Novoveských

Slovácko Sport 05 / 10 / 2010

Hluk - Slušovice 1:1 (1:1)
 Hosté ještě v letošní sezoně neokusili hořkost porážky a tuto sérii chtěli prodloužit i v Hluku. Tomu také nasvědčovala úvodní dvacetiminutovka, ve 20. min. se dostali k zahrávání standardky domácí a centrovaný míč usměrnil do sítě Minařík. Hra se od tohoto momentu vyrovnala a do šance se ani jeden celek nedostal. Hostům se nakonec podařilo ještě před odchodem do šaten vyrovnat. Druhá půle už byla ve znamení trvalého náporu hostí. Rozhodčí Prokop, 150 diváků
Hluk: Fojtík - Říha, Šimčík, Machala A., Soviš, Minařík, Botek, Machala O., Horák, Radoch, Zalubil Martin. Střídali: Bochánek, Dufka
Dol. Němčí - Spytihněv 0:4 (0:4)
Hosté rozhodli o výsledku už do přestávky, kdy si s domácími doslova pohráli. Hosté šli do vedení už v 6. min Barotem a i další minuty patřily fotbalovějším hostům. Branky ale z jejich strany pak padaly až po půlhodině: 30. min. Horsák, 38. Krejčí, 42. Kutra. Po přestávce se hra vyrovnala, hosté se uspokojili s vedením a utkání se již v poklidu dohrálo. Rozhodčí Poláček, 200 diváků.
Dol.Němčí: Bobčík M. - Šmehlík, Zimčík M., Krchňaček M., Poruban, Bída, Krchňaček P., Stojaspal M., Pikner, Jančář. Skopal. Střídali: Daněk, Stojsapal K., Světanský
O.N.Ves - Luhačovice 1:6 (0:4)
Domácí se před svým publikem předvedli jen chabým výkonem. V úvodní dvacetiminutovce domácí trefili břevno a o pár minut později se dožadovali odpískání pokutového kopu za faul na pronikajícího hráče. Hosté šli do vedení ve 14. min. O. Červenkou, další branky přidali až v závěru poločasu. Když v pohodě hrající hosté v 51. min. zvýšili Lukášem už na 0:5, dali příležitost i dalším hráčům. Domácí sice Galuškou v 65. min. snížili, ale střídající Š. Hrnčiřík vzápětí zvýšil opět na rozdíl pěti branek. Rozhodčí Veselský, 100 diváků
O. N. Ves: Hájek - Zálešák, Chrástek, Kreisl, Šálek, Píštěk, Jurásek, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka. Střídali: Pavlas, Bouchal, Jurčík
Vel. Karlovice - FC Vsetín 0:1 (0:1), Morkovice - 1.Valašský FC 4:1 (2:0), Val.Klobouky - Holešov 0:1 (0:1), Chropyně - Provodov 1:1 (1:0), Vigantice - Kateřince 3:0 (1:0)
Dohrávky: Slušovice - Luhačovice 3:0, Holešov - O. N. Ves 3:0, V. Karlovice - Vigantice 2:0.