Branky: 32., 84., 89. (p) Orlovský M., 72. Dýmal P.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Radek Michalec - Adam Mikulášek, Antonín Věrný (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vacula P. (78. Věrný R.), Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Kňazeje T. (64. Šrámek M.), Hroch V., Dýmal P. (73. Matůš R.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Raštica M. (56. Vlk M.), Procházka Z., Mrkva T., Kunovjánek M., Kolář M., Kočiš P., Jurčeka J., Durna M., Čápek J., Boček L. (81. Knotek A.). Trenér: Pavel Vlk.
Po celou dobu utkání byl lepší hostující tým z Uherského Ostrohu, který si vytvářel tlak, ale nedokázal se prosadit. První ke slovu přišli domácí, kteří po půl hodině hry měli první vážnější šanci, kdy Kopták z pravé stany zahrával přímý volný kop a útočící hráč jen těsně minul bránu. O chvíli později se už skore přepisovalo, kdy se domácí Orlovský ocitl sám před bránou hostujícího brankáře a nemýlil se. Druhý poločas opět začali lépe hosté, kteří si dokázali vytvořit několik slibných příležitostí, ovšem bez brankového efektu. Poté přišla chyba hostujícího brankáře, který po Dýmalově špatné střele pustil míč až do brány. Na 3:0 zvyšoval opět Orlovský, který se dokázal otočit na hranci pokutového vápna a střelou zvýšil skore. V 89. minutě Orlovský dokončil svůj hattrick, kdy z pokutového kopu zvýšil konečné skóre na 4:0.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Jiří Jurčeka

Jarošov - Boršice u Bl. 3:3 (0:1)
Branky: 47. Kolaja L., 85. Pekárek R., 89. (p) Vyorálek J. - 42., 92. Zimčík R., 76. Bilík V.
ŽK: 6. Lukašík O., 36. Kolaja L., 46. Šácha J. - 25. Halík M.
ČK: 92. Kováč P. - 88. Bilík V.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jakub Horňák, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Pekárek R., Malina L. (19. Malina J.), Lukašík O. (78. Zelinka L.), Kováč P., Kolaja L., Grebeníček P. (80. Janča R.), Gajarský M. Trenér: Radek Vyoral.
Boršice u Bl.: Halík M. - Žufánek M. (75. Kusenda R.), Zimčík R., Polášek M. (71. Tureček M.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Huspenina M., Hlůšek P., Cmol M. (17. Bilík V.). Trenér: Vladimír Bilík.
V utkání dvou posledních týmů měli v prvním poločase více ze hry domácí, ale všechny své šance zahodili. Hosté poprvé zahrozili ve 40. minutě a vzápětí po nedorozumění domací obrany otevřel skóre Zimčík. Do druhé půle domácí vstoupili s odhodláním a ve 47. minutě vyrovnal Kolaja - 1:1. Vedení na stranu hostů strhl v 76. minutě Vladimír Bilík - 1:2. Domácí nejprve v 85. minutě vyrovnali Pekárkem a v 89. minutě strhl vedení na stranu domácích z pokutového kopu Vyorálek - 3:2, když penalta byla nařízena za ruku hostujícího Bilíka. V 92. minutě v nastavení srovnal Zimčík na konečných 3:3. Po této brance byl ještě vyloučen domácí kapitán Kováč za faul v přerušené hře
Nejlepší hráči: Radek Pekárek - Martin Halík

Kostelany n. M. - H. Němčí 4:3 (2:1)
Branky: 10., 69. Dvouletý R., 40. Horký L., 70. Marek D. - 17. Postolka T., 47. Bahula L., 74. Tureček M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Miloslav Knot, Libor Procházka (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šťastný T., Šťastný P. (46. Jaroš J.), Šopík R. (68. Panáček R.), Šimík D., Mojžíš Jo., Marek D. (73. Fiala P.), Horký L., Gabriel P., Dvouletý R., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
H. Němčí: Váňa E. - Zimčík T., Tureček M., Srnec D., Postolka T., Mikulec M., Malík T. (59. Velecký D.), Kadlček V., Jančařík F. (79. Tureček B.), Fábry J. (57. Tureček P.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Domácí se do hostů obuli a už ve 2. minutě postupoval sám na golmana Jakub Dvouletý, ale jeho střela skončila vedle branky. V 10. minutě se domácí dočkali gólu z kopačky Romana Dvouletého - 1:0. V 17. minutě  hosté vyrovnali, po akci Zimčíka, který nahrál mezi obranu na volného Postolku - 1:1. O 3 minuty později měl domácí Marek šanci, ale jeho střelu vyrazil Váňa. Ve 40. minutě se opřel do míče domácí Horký a krásnou střelou z hranice pokutového území vymetl Váňovu šibenici. O 2. minuty později se vyznamenal Váňa, který bravůrním zákrokem vyrazil míč směřující do branky. Hosté měli raketový nástup do druhého poločasu a ve 47. minutě srovnali z kopačky Bahuli - 2:2. V 69. minutě kopal domácí Šimík přímý kop a odražený míč usměrnil do sítě Roman Dvouletý - 3:2. O minutu později poslal ideální míč Jakub Dvouletý na volného Marka a ten zvýšil na 4:2. O 4. minuty později hosté snížili Turečkem, který zahrával z poloviny hřiště přímý kop a ten nečekaně skončil v síti - 4:3.
Nejlepší hráči: Tomáš Šťastný - Marek Tureček

Nezdenice - Nedakonice 0:3 (0:0)
Branky: 62. Hladký J., 66. Trubačík M., 68. Belák M.
ŽK: 38. Kociňák J. (Nezdenice).
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Vápeník (laik), Jaroslav Andrýsek (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šmíd J., Šašinka O., Sviták P. (86. Gabrhel R.), Mikliš M., Lux R. (80. Jančařík J.), Kolínek L. (56. Bachůrek M.), Kociňák J., Kandrnál P., Kadlček J. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Nedakonice: Lašák Z.- Trubačík M. (75. Trubačík V.), Šoustek P. (51. Hladký J.), Stupka J., Petek M., Klečka J., Čagánek R., Bilavčík R. (65. Vojtek Z.), Beránek T., Belák M., Bartošík J. Trenér: Roman Sklenář.
Obě mužstva měla zájem hrát a diváci viděli slušný fotbal. Několik povedených střel hostů zlikvidoval Zábranský, ale i hosty podržel Lašák. Do kabin se šlo proto za bezbrankového stavu. Domácí byli s průběžným stavem spokojeni a tomu podřídili i svou taktiku, hráli spíše na rychlé brejky a nastřelili dokonce Uličníkem tyč. Zlom přišel v 62. minutě, kdy na velkém vápně dostal přihrávku osamocený Hladký, který měl dostatek času  zpracovat si míč a technickou střelou otevřel skóre utkání. Tlak hostů v tuto chvíli vrcholil. V 66. minutě stačil ještě Zábranský vyrazit míč před sebe, ale ten se odrazil k Trubačíkovi, který se nemýlil - 0:2. Otřesené domácí fotbalisty doslova dorazil Belák, který si troufl vystřelit ze 45 m a k údivu všech míč skončil v síti. Domácí se ještě snažili vstřelit alespoň čestný gol, ale to jim již nepodařilo. Hosté vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Jaroslav Kociňák - Milan Trubačík

Nivnice - Vlčnov 3:1 (1:1)
Branky: 9., 47. Skočovský D., 70. Suchý R. - 28. Koníček J.
ŽK: 59. Boďa M., 76. Bachůrek P. - 59. Koníček J., 82. Kašpařík P.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka (7,9) - Josef Masař (8,2), Václav Tomanec (laik).
Delegát utkání: .
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Michalec J., Krajčovič Z., Karlík J. (45. Popelka P.), Holboj M. (81. Hladiš M.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Vlčnov: Hlaváček V. - Vlček P., Tomala K., Podškubka V., Podškubka D. (57. Šupka J.), Palinek J., Mikulinec P. (75. Kašpařík P.), Mikulec K., Koníček J., Kašpařík P., Kameník J. Trenér: Ivo Šimčík.
V brodském derby byli v prvním poločase lepším týmem hostující hráči. V 9. minutě udělal obrovskou chybu Podškubka, míče se ujal Skočovský a sólem dal na 1:0. Ve 27. minutě Bortel centroval z pravé strany, Skočovský zahrál nůžky, ale míč skončil nad břevnem. O minutu později srovnal hostující celek Koníčkem, který dal branku hlavou - 1:1. Ve 40. minutě se překrásným sólem předvedl Kameník, ale Koktavý bravůrně zlikvidoval jeho šanci. Ve druhé půli byli domácí lepším celkem. Ve 47. minutě centroval Bortel z pravé strany a Skočovský zvýšil střelou k tyči na 2:1. V 64. minutě Skočovský přihrál Bortelovi, ten se sám řítil na bránu, ale Hlaváček se štěstím jeho pokus zlikvidoval. V 70. minutě ukončil vývoj ve skóre utkání Roman Suchý když se krásně trefil z 22 metrů - 3:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Koktavý - Jan Kameník

Os. Lhota - Polešovice 2:2 (1:0)
Branky: 28. Zbořil F., 71. Štergenich P. - 61. Běhávka J., 77. Hasoň J.
ŽK: 41. Štergenich P., 79. Štergenich J., 82. Doležal M. - 23. Kordula T., 31. Lubojacký M., 82. Janík Z.
Diváci: 190.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hanáček (laik), Jan Červinka (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Zalubil O., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E. (81. Horák K.), Kusák M., Kotačka O., Hubík M., Doležal M., Bachan O. (46. Kuban V., 87. Kopeček M.). Trenér: Josef  Dominik.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Lubojacký M., Kotek R., Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Hasoň J., Hasoň D., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
V úvodu zápasu byli aktivnější hosté, kteří si vypracovali několik dobrých púříležitostí, ale gól nedokázali vstřelit. Ve 28. minutě byl v pokutovém území hostů důrazný Filip Zbořil, který vstřelil úvodní branku zápasu. Do konce poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami. I ve druhé půli byli aktivnější hosté a zaslouženě v 61. minutě srovnali Běhávkou na 1:1. V 74. minutě se opět měnilo skóre, když techniockou střelou Patrik Štergenich zvýšil pro domácí na 2:1. Nakonec v 77. minutě hostující Jiří Hasoň krásnou technickou střelou stanovil na konečných 2:2. S tímto stavem se ani jedno mužstvo nechtělo smířit a tak až do posledního hvizdu rozhodčího viděli diváci několik vyložených šancí na obou stranách.
Nejlepší hráči: Ondřej Zalubil - Martin Černoch

Traplice - Břestek 0:1 (0:0)
Branky: 76. (p) Čagánek P.
ŽK: 36. Kamarád J., 57. Košař J., 76. Polách O. - 64. Sedlář O.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Radovan Obdržálek (laik), Zdeněk Tománek (laik).
Traplice: Vávra J. - Váverka L., Trávníček V., Slavík J., Polách O. (78. Málka J.), Merta Z., Košař J., Kolínský T., Kamarád J., Huťka L., Daněk O. (60. Škarek L.). Trenér: Karel Světnička.
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P. (54. Stuchlík J., 88. Martinák R.), Slavík Z., Sedlář O., Plevák L., Lahola I., Konečný R., Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
Domácí od prvních minut zatlačili hosty z Břestku, ale bez golového efektu. Proto se první poločas odehrával mezi šestnáctkami. Ani jedno mužstvo si nevytvořilo šanci, kdy by měla padnout branka. Druhý poločas domácí hráli po větru, Slavík všechny míče nakopával po šestnáctku, ale ani Kolínský ani Trávníček, kteří se dostali do svých šancí, neskorovali. V 66. minutě Travníček sám před brankařem, ale svoji šanci nevyužil. V 70. minutě si Kolínský naběhl na centrovaný míč, ale Koryčánek ho vychytal. Hosté čekali na chybu, která přišla v 76. minutě, kdy Bednařík s Konečným zatáhli míč do šestnáctky, domácí Daněk fauloval v pokutovém území a k míči se postavil kapitán hostí Čagánek a svoji šanci využil - 0:1. Zbytek utkání domácí tlačili, ale útoky byly platonické, a tak hosté svoje vítězství v závěru utkání s přehledem uhájili.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Petr Čagánek