Drtivý závěr znamenal pro Březolupy bod

Slovácko Sport 15 / 05 / 2014

Nivnice - Dol. Němčí 2:3 (1:1)
V sousedském derby viděli diváci za hustého deště vyrovnané utkání. Na vedoucí branku hostujícího Šměhlíka ze 14. min. dokázali domácí odpovědět brankou Vaška ze 45. min. Vstup do druhé půle vyšel lépe hostům, kterým vyšly dva brejky, a v 52. min. byl autorem branky T. Kadlček a v 61. min. Tinka. Domácí se snažili, ale kontaktní gól dali až v samém závěru Hladišem a pak už nebyl prostor na vyrovnání.
Baťov 1930 - O.N.Ves 2:2 (0:0)
Do 25. min. udávali tempo hry hosté a dostali se do dobré šance Strakou. Pak už se aktivita přenesla na kopačky domácích a dvě tutovky musel likvidovat brankář Boček. V 60. min. se domácí dostali do vedení, hosté ale rychle z rozehry odpověděli brankou D. Juráska a za další minutu po úniku téhož hráče dal hlavou J. Jurásek vedoucí gól. Domácí si pak vytvořili velký tlak a Boček opět musel krýt tři vyložené šance. Nestačil až na střelu Maláta z 82. min.
Bojkovice - Březolupy 2:2 (0:0)
 Distancovaného brankáře Mendla zastoupil Ogrodník a v první půli jej od inkasovaného gólu zachránilo břevno. V 54. min. se přímo z rohového kopu trefil Vacula. Hosté odpověděli zvýšenou aktivitou a podruhé nastřelili břevno. Branka padla na druhé straně, v 73. min. přidal druhý úspěch opět Vacula. Domácí fanoušci už počítali se ziskem tří bodů, zvláště když ještě velkou šanci promarnil Gago. Hosté ale dále pokračovali ve snaze upravit průběžný stav a v 89. min. snížili střídajícím Hrabcem a v 90. min. po standardní situaci vyrovnal Soška.
Ořechov - Nedachlebice 2:3 (0:2)
 První půle probíhala v režii hostů, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok zásluhou Maráška a Faldyny. V 59. min. přidal Ryška třetí branku, a zdálo se být o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí se ale zvedli a brankami Trlidy a Šestáka zdramatizovali zápas a hosté se museli nakonec strachovat o výsledek.
Hluk - Mladcová 3:1 (1:0)
 V první půli na rozmáčeném terénu měli více ze hry domácí a z mála šancí se ujala střela Biháriho, který zužitkoval centrovaný míč Zalubila. Hosté se k ohrožení brankáře Fojtíka dostali až v závěru půle po akci Juliny. Po přestávce se hosté zlepšili, ale k vážnějšímu ohrožení branky Hluku se nedostali. Vše podstatné se událo v samém závěru: v 79. červená karta pro kapitána hostí, 82. min. Dohnal 2:0, 85. min. Vaněk - 2:1, 87. min. Zalubil - 3:1.
Kvasice - Újezdec 4:0 (2:0)
 Hosté nastoupili v silně kombinované sestavě a v první půli nedokázali čelit důrazu domácích, kteří se dvakrát brankově prosadili. Domácí i po přestávce kontrolovali hru a přidali další dva zásahy.