ŽK: 15. Bednařík M. - 65. Čagánek R., 85. Lukůvka M., 88. Šoustek P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Zdeněk Tománek (laik), Jaroslav Andrýsek (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Sedlář O., Lahola I., Krystýn T. (46. Stuchlík J.), Konečný R. (85. Martinák R.), Frühauf R., Čagánek P., Bednařík M., Dvořáček R., Slavík Z. Trenér: Pavel Franěk.
Nedakonice: Ondřej M. - Šoustek P., Stupka J., Petek M., Lukůvka M., Král T. (61. Trubačík M.), Klečka J., Čagánek R., Bilavčík R., Beránek T., Belák M. (78. Trubačík V.). Trenér: Roman Sklenář.
Na dobře připravené hrací ploše v Břestku měli více ze hry hostující hráči z Nedakonic, ale byl to Břestek, kdo se v 13. minutě ujal vedení. Z poza značky pro pokutový kop trefil míč z první Slavík, který přeloboval hostujícho brankáře. V první půli se již nic závažného nestalo. Do druhé půle nastupovali domácí s tím, že by chtěli lídra tabulky z Nedakonic porazit, jenže to byli opět hosté, kteří měli i ve druhém poločase více ze hry. Klečka střelou v 72. minutě dal vyrovnávající branku - 1:1. V dalším průběhu zápasu už nedošlo k žádné změně a tak si obě družstva připsala pouze po jednom bodu.
Nejlepší hráči: Vlastimil Koryčánek - Michal Lukůvka

Drslavice - Polešovice 1:1 (1:0)
Branky: 3. Šobáň J., 52. vlastní
ŽK: 35. Kopták R., 86. Machálek J. - 17. Janík Z., 21. Janík M., 53. Svoboda O., 87. Kotek R.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jiří Dolínský, Jan Javor (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R. (63. Kočica J.), Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Hroch V., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Martykán M., Lubojacký M. (77. Kotek R.), Korvas Z. (69. Hasoň J.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L. (79. Hasoň D.), Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Domácí začali zostra a už ve 3. minutě šli do vedení Šobáněm, který využil přihrávku a zamířil přesně z malého vápna. V 7. minutě se dostal do šance Svoboda, ale míříl pouze nad branku. Ve 22. minutě z voleje vystřelil domácí Hroch, ale také on zamířil nepřesně. Ve 27. minutě postupoval sám domácí Orlovský na gólmana, ale jeho pokus obstřelit ho mu nevyšel když míč skončil vedle branky. Hosté hrozili zejména přímých kopů, ale bez efektu. Úvod 2. poločasu začali opět lépe domácí a už ve 46. minutě měl šanci Orlovský, který osamocený před brankářem vystřelil, ale střela šla nad. V 52. minutě domácí obránce Machálek ve snaze odkopnout míč před dotírajícím hostujícím útočníkem, míč vykopl a k jeho smůle a překvapení golmana míč skončil ve vlastní brance. Domácí ve snaze získat všechny body, si vytvořili šanci Orlovským, ale jeho střelu v 63. minutě zastavilo břevno Andrýskovy branky. V 88. minutě měl pro změnu šanci hostující Janík, ale zamířil nad bránu. O minutu později se ocitl sám Kopták před brankařem, ale ten jeho střelu vyrazil. Závěr zápasu patřil hostům, kteří z několika šancí mohli strhnout výhru na svou stranu, ale domácí remízu uhájili.
Nejlepší hráči: René Kopták - Jiří Andrýsek

Jarošov - Uh. Ostroh 0:1 (0:1)
Branky: 29. Vlk M.
ŽK: 40. Raštica M., 42. Hlůšek Š., 87. Kovařík M. (Uh. Ostroh).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Chmela, Radek Omelka (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Pekárek R., Malina L., Lukašík O., Kováč P., Kolaja L., Hotař M. (81. Gajarský M.), Dujka J. (63. Zelinka L.), Hubinka A. (60. Janča R.). Trenér: Radek Vyoral.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Raštica M., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Jurčeka J., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Boček L. (86. Knotek A.). Trenér: Pavel Vlk.
Domácí od prvních minut tlačili své hosty, ale když se dostali do šance, netrefili branku. Pozorným hostům v obraně to vyhovovalo a čekali na chybu domácích, taková chvíle nastala ve 29. minutě, kdy odkopnutý míč domácí obraně odskočil do autu, hosté rychle rozehráli a Vlk rozhodl o osudu celého utkání. Ve druhém poločase se fotbalisté Jarošova snažili vyrovnat, ale nervozita jim mimořádně svazovala kopačky. Proto za celý zápas nedokázali míč dopravit ani jednou do hostující sítě. Naopak v 80. minutě mohli hosté zvýšit zásluhou Jurčeky, který ovšem z malého vápna nastřelil pouze Ševčíka. Dle průběhu si zápas zasloužil nerozhodný výsledek, nervozita u domácích ovšem vykonala své.
Nejlepší hráči: Jan Ševčík - Martin Vlk

Kostelany n. M. - Vlčnov 0:0

ŽK: 15. Šimík D., 51. Panáček R., 54. Mojžíš Jo., 74. Dvouletý R., 78. Šťastný P. - 28. Chmelina M., 44. Zemek P., 50. Kameník J.
ČK: 32. Chmelina M. (Vlčnov).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Libor Procházka (laik), Josef Podškubka (laik).
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J. (18. Šťastný P.), Šťastný T., Šopík R., Šimík D., Mojžíš Ju. (46. Panáček R.), Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Gabriel P., Dvouletý R. (79. Dvouletý J.). Trenér: Martin Vávra.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Vlček P., Tomala K., Palinek J., Mikulinec P. (61. Koníček J.), Kašpařík P., Kameník J., Chmelina M., Havlík R., Bartošek J. (80. Indra J.). Trenér: Ivo Šimčík.
Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího diktovali tempo hry hosté, ale do vyloženějších šancí se dostávali domácí. Nejprve v 8. minutě Julius Mojžík poslal míč z trestňáku nad branku a ve 12. minutě Marek z malého vápna mířil do náruče Hlaváčka. Hosté byli techničtější, ale jejich aktivita končila před velkým vápnem domácích. Vzruch nastal ve 32. minutě, když byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Chmelina. Druhou půli začali lépe domácí. Střídající Panáček se prezentoval dvěma střelami ze střední vzdálenosti, Hlaváček však byl v obou případech na místě. I nadále měli více ze hry hosté, ovšem bez vážnější šance. V 62. minutě se dostal odražený míč k Markovi, který však k údivu všech přítomných, ale z malého vápna netrefil branku. Čtvrt hodiny před koncem si na míč naskočil Dvoletý, ale jeho hlavička ze šesti metrů přeletěla branku.
Nejlepší hráči: Tomáš Šťastný - Jan Kameník

Nezdenice - H. Němčí 2:2 (2:1)
Branky: 26. Bachůrek M., 36. Lux R. - 11. Postolka T., 84. Tureček M.
ŽK: 33. Kociňák J., 64. Mikliš M., 88. Lux R. - 14. Špaček Kamil, 48. Zimčík T.
ČK: 47. Kociňák J. - 88. Váňa E.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Lukáš Libosvár, Lukáš Skočovský.
Nezdenice: Zábranský M. - Šmíd J. (67. Uličník J.), Šašinka O., Mikliš M., Lux R. (89. Jančařík J.), Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kalina P., Kadlček J., Bachůrek M. (75. Adámek R.). Trenér: Jaroslav Kociňák.
H. Němčí: Váňa E. - Zimčík T., Tureček M., Špaček K., Svadbík J., Kadlček V., Jančařík F. (1. Tureček P.), 92. Dlapa T.), Huňka V., Hanák D., Fábry J. (1. Postolka T.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Za silného větru se v brodském derby hned v 1. minutě zranili dva hostující hráči, kteří se srazili hlavami a následně byli odvezeni do nemocnice. V 5. minutě z přímého kopu Lukáš Bahula trefil levou tyč. V 11. minutě z pravé strany centroval Bahula, míč se dostal k Postolkovi a ten krásnou střelou dostal hosty do vedení. Ve 22. minutě Huňka zahrával rohový kop, ve velkém vápně se ke střele dostal Kadlček, ale Zábranský bravúrně vyrazil jeho sřelu na roh. Domácí si první šanci vytvořili ve 26. minutě a hned skončila brankou. Z levé strany nacentroval míč Kadlček a Bachůrek srovnal skóre na 1:1. Ve 36. minutě vhazoval Kolínek aut, míč se dostal k Luxovi, který otočil vedení na stranu domácích - 2:1. Na počátku druhého poločasu byl vyloučen domácí Kociňák a hra se vyrovnala, hrálo se však hlavně od šestnáctky k šestnáctce. V 65. minutě zazvonila po střele Hanáka z 25 metrů branková konstrukce domácí svatyně. O vyrovnání na 2:2 se tak postaral až v 84. minutě střelou z velkého vápna Tureček.
Nejlepší hráči: Martin Zábranský - Lukáš Bahula

Os. Lhota - Nivnice 0:0
ŽK: 89. Bachan O. - 11. Boďa M.
Diváci: 230.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Dušan Klvaňa, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Pešík E. (89. Halač J.), Machala J., Kusák M., Kuban V. (77. Žajdlík M.), Kotačka O., Hubík M., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R. (88. Hladiš M.), Skočovský D., Plessner O. (55. Krajčovič Z.), Michalec J., Karlík J., Holboj M. (79. Ryšávka F.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Od začátku utkání byli hosté lepším mužstvem, hráli technicky, ale vlivem silnějšího větru byl míč nekontrolovatelný. Domácí postupně vyrovnávali hru, hrálo se ve středu hrací plochy a do poločasu si hosté vytvořili jednu šanci, kterou neproměnili, a proto skončil první poločas bez branek. Ve druhém poločase se domácí více snažili, ale hosty v žádném okamžiku nepřehráli a nevypracovali si žádnou vyloženou šanci. Hosté ke konci utkání převzali iniciativu, v 78. minutě Skočovský vstřelil branku, kterou ale hlavní rozhodčí neuznal, pro faul na brankáře domácích. To bylo z brankových příležitostí všechno, a proto utkání skončilo bez branek a zaslouženě nerozhodně. Kladem celého utkání byla slušná hra obou mužstev i slušné obecenstvo, které se k utkání sešlo v hojném počtu.
Nejlepší hráči: Ondřej Kotačka - Josef Karlík

Traplice - Boršice u Bl. 2:1 (0:1)
Branky: 82., 90. Kolínský T. - 39. Zimčík R.
ŽK: 78. Košař J. - 45. Bilík V.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Roman Obdržálek (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L. (73. Maděra J.), Slavík J., Polách O. (64. Košař J.), Merta Z., Kotyza R. (90. Daněk O.), Kolínský T., Kamarád J., Březina P., Huťka L. Trenér: Karel Světnička.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Polášek M., Nožička J., Němeček R., Ježek P., Huspenina M., Halík M., Gál J., Bilík V..
Střídání: Němeček R. (49. Ondra P.). Trenér: Vladimír Bilík.
Utkání poznamenal silný vítr, který dělal problémy oběma mužstvům, a tak se diváci mnoha pohledných akcí nedočkali. Ve 34. minutě domácí Špaček přestřelil bránu. Hosté hrající po větru se dočkali ve 39. minutě, kdy si nerozuměl s obráncem domácí golman, míč se dostal k neobsazenému Zimčíkovi, který hlavou dal první gól 0:1. Ve 41. minutě mohl vyrovnat Jíří Kamarád, ale šanci neproměnil a tak skončil první poločas lépe pro hosty. Druhá půle se odehrávala pod taktovkou domácích, ale obraz hry se nezměnil. Dlouhé nakopávané míče končily v zámezí a hezkých akcí bylo málo. V 82. minutě zahrávali domácí přímý volný kop z pravé strany a po něm Kolínský hlavou dal gól - 1:1. Tento stav by byl spravedlivý pro obě mužstva, jenže v 90. minutě neudržel prudkou střelu hostující gólman Bachan a na brankové čáře stačilo míč pouze Kolínskému dorazit - 2:1.
Nejlepší hráči: Jiří Kamarád - Radek Zimčík