Druhé kolo bez vítěze

Druhé kolo bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 26 / 01 / 2017

Ve druhém kole Hope pětky se štěstí usmálo hned na čtveřici tipujících. Kdo se bude radovat z vítězství, určí až telefonický rozstřel.
10 S. Gajdošík (UH), J. Omelka (Bánov), V. Volčík (UH), J. Javor (Vlčnov).
9 L. Zichová (Traplice), L. Hanáček (UB).
8 L. Mikulka (Spytihněv), T. Doležal (UH), J. Mazurková (UH), M. Jančová (D. Němčí).
7 A. Kolaja ml. (Svárov), M. Rozsypálek (Jar.), P. Jančová (D. Němčí), M. Schön (Mistřice), V. Melichárek (Jar.), M. Janůšek (UH), M. Hlavinková (Jar.), K. Kopeček (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Brožová (Jar.).
6 E. Ebner (SM), L. Svoboda (Podolí), P. Zelinka (D. Němčí), F. Rýc (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Ševčík (UB), Z. Rýc (Svárov).
5 F. Botek (Kudlovice), M. Doležalová (UH), J. Schön (Mistřice), O. Adamík (Huštěnovice), Z. Brož (Jar.), J. Zemek (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Hlavinka (Jar.), M. Kundera (SM), J. Čech (UH), M. Kotásková (UH), Z. Mahdalík (Korytná), J. Matulka (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), O. Hlavinka (Jar.), L. Kovařík (UO), R. Holásek (UH), K. Blaha (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), Z. Tomešek (Velká n/V.), M. Zapletal (Kudlovice).
4 I. Štefko (UB), J. Mikulková (Spytihněv), V. Tomáštík (UH), M. Kučera (UH), J. Bělovská (Kněžpole), M. Vaškových (UH), I. Mařák (UH), J. Nikl (UH), J. Procházka (Tupesy), Z. Borýsek (UH).
3 F. Hráček (UH), Z. Jančová (Ostrava).
2 A. Bánovský (Kněžpole), F. Šupka (Kun.), Z. Brázdil (UH), A. Trávníčková (Traplice), D. Hykl (Jar.).
1 M. Hyklová (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice).

Průběžné pořadí
22 J. Omelka (Bánov).
21 V. Volčík (UH).
20 L. Hanáček (UB).
16 M. Jančová (D. Němčí), S. Gajdošík (UH).
15 J. Javor (Vlčnov), M. Hlavinková (Jar.), P. Ševčík (UB).
14 Z. Tomešek (Velká n/V.), E. Ebner (SM), V. Melichárek (Jar.), J. Mazurková (UH), F. Botek (Kudlovice), L. Kovařík (UO), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Doležalová (UH).
13 M. Rozsypálek (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), L. Mikulka (Spytihněv), J. Schön (Mistřice), K. Kopeček (UB), T. Doležal (UH), F. Šupka (Kun.), M. Janůšek (UH).
12 M. Brožová (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), Z. Rýc (Svárov), J. Pauřík (Kun.), L. Zichová (Traplice), J. Nikl (UH), P. Zelinka (D. Němčí), J. Procházka (Tupesy), O. Hlavinka (Jar.).
11 F. Rýc (Svárov), M. Kučera (UH), M. Weintrittová (Míkovice), M. Schön (Mistřice), M. Vaškových (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), A. Kolaja (Svárov).
10 R. Holásek (UH), Z. Brož (Jar.), I. Štefko (UB), J. Zemek (UB), J. Matulka (UH), J. Čech (UH), A. Bánovský (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice), A. Trávníčková (Traplice), J. Mikulková (Spytihněv), K. Blaha (Huštěnovice), I. Mařák (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), D. Hykl (Jar.).
9 Z. Brázdil (UH), Z. Borýsek (UH), M. Kotásková (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov).
8 M. Bělovský (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole).
7 L. Svoboda (Podolí), P. Jančová (D. Němčí).
6 M. Kundera (SM).
5 Z. Mahdalík (Korytná), F. Hráček (UH).
4 J. Horký (Nedakonice), V. Tomáštík (UH).
3 Z. Jančová (Ostrava).
1 M. Hyklová (Jar.), L. Remeš (Bánov).

Správné výsledky 2. kola
1. 5:4     2. 6:1     3. 5:3     4. 4:2     5. 2:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace