Druhé kolo pět vítězů

Druhé kolo pět vítězů
Slovácko Sport 15 / 08 / 2010

Slovácká sedma

Ve druhém kole Slovácké sedmy se hned pětici tipujících podařilo uhrát jedenáct bodů. O vítězi se tak opět bude rozhodovat po telefonu. Telefon určil i vítěze prvního. Tam na tipovací otázku, kolik branek padne v sedmi zápasech Slovácké sedmy, tipovala Jarmila Schnürmacherová 29 a stala se vítězkou. Branek padlo celkem 31. Pavel Svoboda tipoval 15.
11 Koudela A. (Bojkovice), Rachůnek P. (Havřice), Jelínek L. (UH), Šurmánková A. (Jar.), Mahdal T. (Bánov).
10 Gášek J. (UH), Prokeš M. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Krsička P. (Sušice), Jančová P. (D. Němčí).
9 Fiala L. (UH), Pauřík J. (Kun.), Mazurková J. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Bukvald P. (SM), Rozsypálek O. (Javorovec), Kozelek V. (Topolná), Kadlčík M. (Popovice).
8 Gajdošík S. (UH), Berec L. (Bystřice p/L), Brázdil Z. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Měrka M. (Jar.), Mikulec F. (UH), Javor J. (Vlčnov), Hanák K. (Drslavice), Borýsek Z. (UH), Mazůrek J. (Kun.), Večeřa P. (UH), Jančík M. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Slováček D. (Brno), Hrubošová J. (Kněžpole), Michalec R. (UH), Kaňovská M. (Bílovice), Slováčková M. (SM), Dohnal T. (Topolná), Brož M. (Jar.), Brhel M. (SM), David T. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
7 Ludvíček J. (Boršice), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Medek J. (Topolná), Salvet L. (Bojkovice), Svoboda L. (Podolí), Slováček K. (UH), Kalina L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Mařák I. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Podškubka L. (Vlčnov), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Štěpaník M. (Babice), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlovice), Dvouletý R. (Nedakonice), Kyncl J. (SM), Stehlík P. (UB), Melichárek V. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šupka F. (Kun.), Skopal L. (Kudlovice), Krsičková M. (Sušice), Vaškových M. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Dvořáčková M. (Třebíč), Balaštík A. (Sady).
6 Hubáček A. (Kun.), Šašinka J. (Záhorovice), Kovařík L. (UO), Bukvald A. (SM), Botek F. (Kudlovice), Procházka J. (Tupesy), Šumíček I. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Srnec J. (UB), Omelka J. (Bánov), Řihák M. (UB), Mikulka J. (Topolná), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Horký J. (Nedakonice), Neděla J. (Popovice), Šrámek P. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Ševčík P. (UB), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Gabriel P. (UH), Hykl D. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Hubáček P. (Březolupy), Bureš J. (Sady), Doležal T. (UH), Kirchner M. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Sklenka D. (Ořechov), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Andrlíková A. (Záhorovice), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Mikulka L. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice), Šenk P. (UH), Gajdošík P. (Topolná), Vacula P. (UB), Kozelek O. (Kněžpole).
5 Mazůrek J. (Boršice), Křůmal F. (Březolupy), Šimík V. (Nedakonice), Pauřík A. (Kněžpole), Hladiš L. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Křiklavová M. (Osvětimany), Zichová L. (UH), Trávníčková A. (Traplice), Kučík I. (Jankovice), Vaculová L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB), Hanáček P. (Jar.), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Pipal V. (Sady), Volčík V. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Doležalová M. (UH), Machalová J. (Záhorovice), Hoferek O. (Topolná), Abrhámová M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Blahová B. (SM), Horká J. (UH), Boček D. (UH), Kloček K. (Traplice).
4 Hejda V. (SM), Beneš F. (ONV), Berecka V. (Březolupy), Jančová M. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Vlk V. (Jalubí), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Macela M. (UH), Rýc Z. (Svárov), Maňásková M. (Nedakonice), Šurmánek M. (Jar.), Máčala J. (Vážany), Tomešek Z. (Velká n/V.).
3 Pongo Ľ. (UH), Maroňák V. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Garžík K. (UH), Stehlíková M. (UB), Hruboš L. (Kněžpole).
2 Kopeček K. (UB), Červenka J. (Tupesy), Zemková M. (UB).

Průběžné pořadí po 2. kole
20 Svoboda P. (M. Písek).
18 Fiala L. (UH), Gášek J. (UH), Skopal L. (Kudlovice), Jančová P. (D. Němčí).
17 Gajdošík S. (UH), Brázdil Z. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Schnürmacherová J. (UB), Bukvald P. (SM), Slováček D. (Brno), Mahdal T. (Bánov).
16 Ludvíček J. (Boršice), Borýsek Z. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Krsička P. (Sušice), Bartoň P. (Buchlovice), Dohnal T. (Topolná).
15 Šimík V. (Nedakonice), Thomayerová J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Koudela A. (Bojkovice), Zichová L. (UH), Slováček K. (UH), Rachůnek P. (Havřice), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Rozsypálek O. (Javorovec), Jančová Z. (D. Němčí), David T. (UH).
14 Bukvald A. (SM), Hanák K. (Drslavice), Šťasta J. (Huštěnovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Kirchner M. (Kun.), Kozelek V. (Topolná), Brož M. (Jar.).
13 Hubáček A. (Kun.), Šašinka J. (Záhorovice), Mazůrek J. (Boršice), Mazurková J. (UH), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Omelka J. (Bánov), Horký J. (Nedakonice), Kundera M. (SM), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Bureš J. (Sady), Michalec R. (UH), Kadlčík M. (Popovice), Krsičková M. (Sušice), Brhel M. (SM), Bělovský M. (Kněžpole).
12 Křůmal F. (Březolupy), Hřib J. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Mikulec F. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Svoboda L. (Podolí), Mikulka J. (Topolná), Vaculová L. (UB), Zemek J. (UB), Mazůrek J. (Kun.), Plundrák M. (M. Písek), Ševčík P. (UB), Večeřa P. (UH), Rýc Z. (Svárov), Gabriel P. (UH), Dvouletý R. (Nedakonice), Jelínek L. (UH), Šupka F. (Kun.), Machalová J. (Záhorovice), Andrlíková A. (Záhorovice), Vacula P. (UB), Abrhámová M. (UH), Vacula P. (UB).
11 Berec L. (Bystřice p/L), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Michalcio Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Srnec J. (UB), Řihák M. (UB), Kučík I. (Jankovice), Kalina L. (UB), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Podškubka L. (Vlčnov), Bělovská J. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlovice), Hykl D. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Stehlík P. (UB), Pipal V. (Sady), Volčík V. (UH), Kostková M. (Kroměříž), Slováčková M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Šenk P. (UH).
10 Kovařík L. (UO), Procházka J. (Tupesy), Remeš V. (Kněžpole), Garžík K. (UH), Neděla J. (Popovice), Bánovský A. (Kněžpole), Šrámek P. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Pokorák V. (Ořechov), Zelinka P. (D. Němčí), Kovařík Z. (Sady), Vlk V. (Jalubí), Macela M. (UH), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hubáček P. (Březolupy), Doležalová M. (UH), Mikulka T. (Topolná), Kaňovský M. (Bílovice), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč), Kozelek O. (Kněžpole), Balaštík A. (Sady), Prokeš M. (SM).
9 Beneš F. (ONV), Hladiš L. (Šumice), Medek J. (Topolná), Křiklavová M. (Osvětimany), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Kaňovská M. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Sklenka D. (Ořechov), Pauřík J. (Kun.).
8 Pauřík A. (Kněžpole), Šurmánek M. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice), Blahová B. (SM), Horká J. (UH), Boček D. (UH).
7 Hejda V. (SM), Berecka V. (Březolupy), Bělovský Z. (Kněžpole), Stehlíková M. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Kyncl J. (SM), Melichárek V. (Jar.), Vaškových M. (UH).
6 Pongo Ľ. (UH), Maroňák V. (UH), Dobeš A. (UH), Jahoda P. (Nivnice), Janošek T. (Kudlovice), Gajdošík P. (Topolná).
5 Máčala J. (Vážany), Tomáštík J. (Záhorovice), Rosík V. (Kudlovice), Hanáček P. (Jar.), Kloček K. (Traplice).
4 Červenka J. (Tupesy), Maňásková M. (Nedakonice), Tomešek Z. (Velká n/V.).
3 Lekeš L. (UB), Hruboš L. (Kněžpole).
2 Kopeček K. (UB), Zemková M. (UB).

Správné výsledky 2. kola
1.6:1    2. 3:0    3. 1:0    4. 2:4    5. 2:6    6. 2:1    7. 0:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace