Druhé kolo pro Hlavinkovou, třetí zatím bez vítěze

Druhé kolo pro Hlavinkovou, třetí zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 28 / 01 / 2016

Třetí pokračování Hope pětky přineslo opět dva výherce, Tomáš Doležal a Jan Javor se utkají v telefonickém rozstřelu o vítězství v tomto kole. Vítězkou minulého kola se stala Marie Hlavinková, která měla při tipování, kolik branek padne v derby mezi Uh. Brodem a Uh. Ostrohem, lepší odhad. Její tip byl 10, její soupeř Eduard Ebner tipoval 9. Branek v normální hrací době padlo 14.
11 T. Doležal (UH), J. Javor (Vlčnov).
10 L. Mikulka (Spytihněv).
9 Z. Borýsek (UH), P. Ševčík (UB), Z. Brož (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), L. Kovařík (UO), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), J. Schön (Mistřice), L. Hanáček (UB), R. Holásek (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), F. Rýc (Svárov), M. Schön (Mistřice), A. Bánovský (Kněžpole), I. Mařák (UH), D. Hykl (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletal (Kudlovice).
8 J. Omelka (Bánov), P. Hlavinka (Jar.), F. Botek (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov), V. Kadlčíková (Popovice), J. Jakšík (Topolná), L. Zichová (Traplice), F. Šupka (Kun.), S. Gajdošík (UH), Z. Brázdil (UH).
7 P. Zelinka (D. Němčí), O. Adamík (Huštěnovice), M. Jančová (D. Němčí), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Volčík (UH), A. Kolaja (Svárov), E. Ebner (SM), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Svoboda (Podolí), A. Pauřík (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB), J. Šurmánek (Jar.), J. Zemek (UB), M. Šurmánek (Jar.), M. Janůšek (UH), A. Krpal (Stříbrnice), J. Mazůrek ml. (Kun.).
6 J. Nikl (UH), V. Tomáštík (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Bělovská (Kněžpole), J. Mazurková (UH), P. Večeřa (UH), R. Kouřil (UH).
5 M. Vaškových (UH), A. Trávníčková (Traplice), M. Doležalová (UH).
4 O. Hlavinka (Jar.), M. Kundera (SM).

Průběžné pořadí
25 J. Schön (Mistřice).
23 K. Kopeček (UB), T. Doležal (UH).
22 R. Kouřil (UH), Z. Brož (Jar.), J. Pauřík (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole), J. Javor (Vlčnov).
21 K. Blaha (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), L. Mikulka (Spytihněv), L. Hanáček (UB), M. Schön (Mistřice), M. Hlavinková (Jar.).
20 J. Šurmánek (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Rozsypálek (Jar.), E. Ebner (SM), O. Adamík (Huštěnovice).
19 Z. Borýsek (UH), D. Hykl (Jar.), F. Rýc (Svárov), F. Botek (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov), S. Gajdošík (UH), F. Šupka (Kun.), A. Kolaja (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Kovařík (UO), P. Svoboda (Mor. Písek).
18 Z. Brázdil (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Volčík (UH), A. Pauřík (Kněžpole), J. Omelka (Bánov), M. Zapletal (Kudlovice), J. Jakšík (Topolná), J. Zemek (UB).
17 M. Šurmánek (Jar.), L. Zichová (Traplice), I. Štefko (UB), J. Mazurková (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Bělovský (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice).
16 R. Holásek (UH), M. Doležalová (UH).
15 P. Hlavinka (Jar.), P. Večeřa (UH).
14 I. Mařák (UH), M. Vaškových (UH).
13 P. Zelinka (D. Němčí).
12 J. Nikl (UH), A. Krpal (Stříbrnice), M. Kundera (SM).
11 M. Jančová (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), M. Janůšek (UH), J. Bělovská (Kněžpole), O. Hlavinka (Jar.).
9 Z. Horký (Nedakonice), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
8 V. Tomáštík (UH).
7 A. Trávníčková (Traplice).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 J. Matulka (UH).
3 M. Weintrittová (Míkovice).

Správné výsledky 3. kola
1. 3:4  2. 8:1  3. 1:0  4. 54:69  5. 6:2  


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace