Druhé kolo pro Medka

Druhé kolo pro Medka
Slovácko Sport 15 / 08 / 2011

Ve druhém kole Slovácké sedmy se nejvíce dařilo Josefu Medkovi z Topolné, který se čtrnácti body stal vítězem. Z vítězství se může také radovat Ivan Mařák z Uh. Hradiště, který uspěl v telefonickém rozstřelu, kde se tipovalo, kolik diváků navštíví utkání Slovácka se Spartou. Jeho tip byl 7362. Diváků celkem přišlo 7638. Jeho soupeři Karel Hanák tipoval 6399 a Zdeněk Bělovský 6900.
14 Medek J. (Topolná).
12 Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Měrka R. (Mařatice).
11 Hanák K. (Drslavice), Salvet P. (Bojkovice), Dohnal T. (Topolná), Kadlčíková V. (Popovice).
10 Šašinka J. (Záhorovice), Salvet L. (Bojkovice), Javor J. (Vlčnov), Vaculová L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Bělovský Z. (Kněžpole), Mikulčíková Z. (Popovice), Holásek R. (UH), Rozsypálek M. (Jar.), Zapletalová M. (Vlčnov), Vávra M. (Kostelany n/M), Dvořáčková M. (Třebíč), Mazůrek ml. J. (Kun.).
9 Brázdil Z. (UH), Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Pauřík A. (Kněžpole), Řihák M. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Hykl D. (Jar.), Nepraš P. (Jar.), Rozsypálek Z. (Javorovec), Kyncl J. (SM), Rýc F. (Svárov), Doležalová M. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Mahdal T. (Bánov), Zemek R. (UB), David T. (Sady).
8 Kret Š. (UO), Hejda V. (SM), Gajdošík F. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Jančová M. (D. Němčí), Bukvald P. (SM), Jelínek L. (UH), Pospíšil R. (Bílovice), Schön M. (Mistřice), Blažek A. (Kun.), Kostková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Kadlčík M. (Topolná), Vaškových M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Janošek P. (Kudlovice), Vacula P. (UB).
7 Volařík R. (Nivnice), Křůmal F. (Březolupy), Botek F. (Kudlovice), Michalcio Z. (UH), Schön J. (Mistřice), Španiel O. (M. Písek), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Garžík K. (UH), Borýsek Z. (UH), Šrámek P. (UH), Mařák I. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Blahuš I. (Sady), Kaňovský T. (Bílovice), Kovařík Z. (Sady), Zemková M. (UB), Blažková R. (UH), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Bečica M. (Mařatice), Šupka F. (Kun.), Pipal V. (Sady), Mikliš M. (Těšov), Doležal T. (UH), Krsička P. (Sušice), Stehlíková M. (UB), Knot T. (UH), Jančová P. (D. Němčí), Boček D. (UH), Kromsián V. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Bělovský M. (Kněžpole).
6 Hladiš L. (Šumice), Volaříková L. (Nivnice), Ludvíček J. (Boršice), Blaha K. (Huštěnovice), Kozelek F. (Topolná), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Slováček K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Vlachynský M. (Sady), Tomáštík P. (Záhorovice), Zemek J. (UB), Mazůrek st. J. (Kun.), Plundrák M. (M. Písek), Volčík V. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Princová M. (Kun.), Vaškových R. (Ořechov), Hoferek O. (UH), Dufka M. (H. Němčí), Omelka M. (Bánov).
5 Brulíková A. (Šumice), Bublík E. (SM), Šumíček I. (Kudlovice), Matulka J. (UH), Ebner E. (SM), Měrka M. (Jar.), Kalina L. (UB), Neděla J. (Popovice), Pokorák V. (Ořechov), Bělovská J. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Ševčík P. (UB), Podškubková H. (Vlčnov), Kazík J. (Mařatice), Dvouletá R. (Nedakonice), Slováčková M. (SM), Mikulík L. (Kudlovice), Abrhámová M. (Mařatice), Glac J. (ONV).
4 Hubáček A. (Kun.), Gajdošík S. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Vaverka F. (Huštěnovice), Omelka J. (Bánov), Červenka J. (Tupesy), Surma J. (Sady), Kučík I. (Jankovice), Prokeš M. (SM), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Šťasta J. (Huštěnovice), Dvouletý R. (Nedakonice), Křůmal P. (Březolupy), Stehlík P. (UB), Bureš J. (Sady), Michalec R. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Jančová Z. (D. Němčí), Horká V. (Buchlovice).
3 Fiala L. (UH), Zpěvák A. (Sady), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Svoboda L. (Podolí), Křiklavová M. (Osvětimany), Koudela A. (Bojkovice), Rosík V. (Kudlovice), Haluza M. (Těšov), Bánovský A. (Kněžpole), Dobeš A. (UH), Schnürmacher F. (UB), Jahodová M. (Nivnice), Štěpaník M. (Babice), Kraváček B. (Kudlovice), Weintrittová M. (Míkovice), Melichárek V. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bartošíková L. (UH).
2 Bukvald A. (SM), Kužela M. (Vlčnov), Mikulka T. (Topolná), Máčala J. (Vážany).

Průběžné pořadí
23 Hanák K. (Drslavice).
22 Bělovský Z. (Kněžpole).
21 Medek J. (Topolná).
20 Brázdil Z. (UH), Mikulčíková Z. (Popovice), Kundera M. (SM), Rozsypálek Z. (Javorovec), Dvořáčková M. (Třebíč).
19 Gajdošík F. (Jar.), Mařák I. (UH), Salvet P. (Bojkovice), Mahdal T. (Bánov).
18 Mikliš st. M. (Těšov), Jančová M. (D. Němčí), Rýc Z. (Svárov), Kostková M. (UB), Vávra M. (Kostelany n/M), Kadlčíková V. (Popovice), Remeš L. (Kněžpole), Janošek P. (Kudlovice), Mazůrek ml. J. (Kun.).
17 Kret Š. (UO), Šašinka J. (Záhorovice), Pauřík A. (Kněžpole), Vávra J. (Tupesy), Zichová L. (UH), Vaculová L. (UB), Měrka R. (Mařatice), Blažek A. (Kun.), Rýc F. (Svárov).
16 Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Blaha K. (Huštěnovice), Javor J. (Vlčnov), Podškubková H. (Vlčnov), Kyncl J. (SM), Doležalová M. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Boček D. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
15 Botek F. (Kudlovice), Měrková V. (Jar.), Horký J. (Nedakonice), Kolaja A. (Svárov), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Jelínek L. (UH), Zapletalová M. (Vlčnov), Nepraš P. (Jar.), Vaškových M. (UH), Vacula P. (UB), Knot T. (UH), Omelka M. (Bánov), Zemek R. (UB).
14 Volařík R. (Nivnice), Hejda V. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Garžík K. (UH), Borýsek Z. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Kaňovský T. (Bílovice), Bukvald P. (SM), Pospíšil R. (Bílovice), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH), Krsička P. (Sušice), Kozelek V. (Kněžpole), Kadlčík M. (Topolná), Dohnal T. (Topolná), David T. (Sady), Bartošíková L. (UH).
13 Kozelek F. (Topolná), Vacula L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Mazůrek st. J. (Kun.), Bělovská J. (Kněžpole), Janík M. (UO), Zemková M. (UB), Hykl D. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Stehlíková M. (UB), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Hoferek O. (UH), Kromsián V. (UH).
12 Michalcio Z. (UH), Schön J. (Mistřice), Ebner E. (SM), Šrámek P. (UH), Mikliš M. (Těšov), Volčík V. (UH), Kozelek O. (Kněžpole).
11 Ludvíček J. (Boršice), Zpěvák A. (Sady), Šumíček I. (Kudlovice), Vaverka F. (Huštěnovice), Španiel O. (M. Písek), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Trávníčková A. (Traplice), Surma J. (Sady), Slováček K. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Zemek J. (UB), Blahuš I. (Sady), Plundrák M. (M. Písek), Stehlík P. (UB), Slováčková M. (SM), Bartoň P. (Buchlovice), Dufka M. (H. Němčí), Jančová P. (D. Němčí), Horká V. (Buchlovice).
10 Hladiš L. (Šumice), Volaříková L. (Nivnice), Kalina L. (UB), Neděla J. (Popovice), Dobeš A. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kovařík Z. (Sady), Ševčík P. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Bureš J. (Sady), Pipal V. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Abrhámová M. (Mařatice), Jančová Z. (D. Němčí), Glac J. (ONV), Holásek R. (UH).
9 Gajdošík S. (UH), Měrka M. (Jar.), Křiklava Z. (Osvětimany), Haluza M. (Těšov), Jahodová M. (Nivnice), Krpal A. (Stříbrnice), Šťasta J. (Huštěnovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Michalec R. (UH), Princová M. (Kun.).
8 Matulka J. (UH), Srnec J. (UB), Svoboda L. (Podolí), Kučík I. (Jankovice), Schnürmacher F. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Schön M. (Mistřice).
7 Brulíková A. (Šumice), Hubáček A. (Kun.), Hřib J. (Šumice), Melichárek V. (Jar.), Blažková R. (UH).
6 Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Koudela A. (Bojkovice), Štěpaník M. (Babice), Weintrittová M. (Míkovice), Mikulka T. (Topolná), Remeš V. (Kněžpole), Vlachynský M. (Sady).
5 Křiklavová M. (Osvětimany), Hanáček P. (Jar.), Kazík J. (Mařatice), Bublík E. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice), Mikulík L. (Kudlovice).
4 Šimík V. (Nedakonice), Červenka J. (Tupesy), Prokeš M. (SM), Křůmal P. (Březolupy).
3 Jančík M. (Jar.), Kloček K. (Traplice), Fiala L. (UH), Procházka J. (Tupesy).
2 Kolařík R. (Sady), Mikulka L. (Topolná), Kužela M. (Vlčnov), Máčala J. (Vážany).
0 Kovařík L. (UH).






Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace