Druhé kolo pro Volčíka

Druhé kolo pro Volčíka
Uherské Hradiště Sport 23 / 08 / 2012

Ve druhém kole Senzasport Slovácké sedmy zvítězil s jedenácti body Viktor Volčík. V celkovém pořadí je na prvním místě František Gajdošík z Tupes.
11 V. Volčík (UH).
10 M. Kučera (UH), J. Bělovská (Kněžpole), Š. Kret (D. Němčí).
9 M. Kovařík (Sady), M. Krsičková (Sušice), M. Schön (Mistřice), V. Hejda (SM), J. Schneider (UH), J. Schön (Mistřice), M. Zapletal (Kudlovice), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Remeš (Kněžpole), P. Večeřa (UH), F. Gajdošík (Tupesy), F. Kozelek (Topolná), L. Zichová (UH).
8 F. Botek (Kudlovice), I. Mařák (UH), M. Abrhámová (Mařatice), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Kalina (UB), M. Kaňovský (Bílovice), R. Holásek (UH), A. Trávníčková (Traplice), K. Blaha (Huštěnovice), J. Zemek (UB), P. Bartoň (Buchlovice), J. Vávra (Tupesy), Z. Brož (Jar.), M. Janůšek (UH), P. Vanda (SM), R. Kouřil (UH), O. Adamík (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), Z. Mahdalík (Korytná).
7 P. Ševčík (UB), P. Tomáštík (Záhorovice), V. Měrková (Jar.), L. Hladiš (Šumice), I. Kučík (Jankovice), J. Hrubošová (Kněžpole), D. Slováček (Brno), I. Šumíček (Kudlovice), R. Svoboda (Sady), P. Nepraš (Jar.), V. Šimík (Nedakonice), Ľ. Pongo (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Melichárek (Jar.), P. Krsička (Sušice), M. Mikliš ml. (Těšov).
6 M. Mikliš st. (Těšov), M. Měrka (Jar.), J. Mazurková (UH), M. Weintrittová (Míkovice), M. Vlachynský (Sady), Z. Rýc (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), T. Kaňovský (Bílovice), A. Pospíšil (Bílovice), J. Hřib (Šumice), A. Kolaja (Svárov), J. Neděla (Popovice), A. Blažek (Kun.), P. Salvet (Bojkovice), V. Pipal (Sady), Z. Kovařík (Sady), K. Slováček (UH), L. Kovařík (UO), R. Pospíšil (Bílovice), A. Hubáček (Kun.).
5 Z. Horký (Nedakonice), T. Doležal (UH), M. Doležalová (UH), R. Kolařík (Sady), Z. Michalcio (UH), M. Řihák (UB), J. Bureš (Sady), D. Hykl (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Mikulka (Topolná), J. Omelka (Bánov), M. Macela (Mařatice), V. Jančík (Jar.), M. Kadlčík (Topolná), K. Kopeček (UB), J. Kalus (UH), O. Hlavinka (Jar.), A. Zpěvák (Sady), J. Matulka (UH), L. Němeček (Kudlovice), J. Brožová (Jar.), M. Křůmalová (Březolupy), J. Pauřík (Kun.), D. Jurčík (UH), A. Koudela (Bojkovice), S. Gajdošík (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Bednařík (Míkovice), V. Kadlčíková (Popovice), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Horký (Nedakonice), F. Šupka (Kun.), M. Bělovský (Kněžpole), J. Medek (Topolná).
4 T. Mahdal (Bánov), Z. Borýsek (UH), Z. Brázdil (UH), R. Měrka (Mařatice), S. Synčák (Šumice), I. Blahuš (Sady), M. Vavřiník (Sady), V. Pokorák (Ořechov), L. Salvet (Bojkovice), M. Dufka (H.Němčí), J. Šašinka (Záhorovice), J. Janíček (Bojkovice), A. Kolaja ml. (Svárov), K. Silná (Jankovice), Z. Uherka (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole), F. Křůmal (Březolupy), K. Garžík (UH), M. Rozsypálek (Jar.), M. Omelka (Bánov), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
3 P. Gabriel (UH), K. Šturma (Jar.), P. Habarta (Sady), M. Kostková (UB), M. Prokeš (SM), M. Kundera (SM).
2 F. Rýc (Svárov), V. Hubáček (Březolupy), J. Nožička (Boršice u Bl.), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Zapletalová (Vlčnov), L. Mařica (Sady), M. Stojaspalová (D. Němčí), A. Krpal (Stříbrnice), J. Srnec (UB), P. Křůmal (Březolupy).
1 J. Surma (Sady), T. Mikulka (Topolná), J. Ludvíček (Boršice), M. Vaškových (UH), M. Stuchlík (Topolná).

Průběžné pořadí
17 F. Gajdošík (Tupesy).
16 M. Schön (Mistřice), P. Tomáštík (Záhorovice), J. Bělovská (Kněžpole).
15 S. Synčák (Šumice), A. Blažek (Kun.), F. Kozelek (Topolná), M. Vlachynský (Sady), M. Mikliš st. (Těšov), L. Kalina (UB), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Kučera (UH), L. Mikulka (Topolná).
14 Z. Rýc (Svárov), V. Pipal (Sady), J. Zemek (UB), I. Šumíček (Kudlovice), M. Zapletal (Kudlovice), P. Nepraš (Jar.), T. Kaňovský (Bílovice), P. Krsička (Sušice).
13 I. Mařák (UH), Z. Horký (Nedakonice), Z. Brož (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), J. Hrubošová (Kněžpole).
12 A. Pauřík (Kněžpole), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Kovařík (Sady), V. Volčík (UH), M. Krsičková (Sušice), J. Mazůrek st. (Kun.), P. Bartoň (Buchlovice), J. Medek (Topolná), P. Ševčík (UB), A. Trávníčková (Traplice), J. Vávra (Tupesy), R. Svoboda (Sady), M. Omelka (Bánov), D. Slováček (Brno), M. Abrhámová (Mařatice), Z. Mahdalík (Korytná).
11 D. Jurčík (UH), L. Kovařík (UO), Z. Kovařík (Sady), J. Omelka (Bánov), J. Neděla (Popovice), A. Hubáček (Kun.), M. Macela (Mařatice), J. Schön (Mistřice), L. Hladiš (Šumice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kaňovský (Bílovice), T. Doležal (UH), P. Salvet (Bojkovice), L. Zichová (UH), J. Kalus (UH), R. Pospíšil (Bílovice), Š. Kret (D. Němčí), Z. Borýsek (UH).
10 Ľ. Pongo (UH), J. Bureš (Sady), V. Hejda (SM), V. Kadlčíková (Popovice), D. Hykl (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), V. Šimík (Nedakonice), M. Mikliš ml. (Těšov), I. Kučík (Jankovice), P. Vanda (SM), J. Šašinka (Záhorovice), Z. Michalcio (UH), P. Večeřa (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Jančík (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), A. Koudela (Bojkovice), T. Mahdal (Bánov).
9 J. Brožová (Jar.), M. Janůšek (UH), R. Měrka (Mařatice), J. Janíček (Bojkovice), M. Weintrittová (Míkovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Kostková (UB), V. Remeš (Kněžpole), J. Schneider (UH), R. Holásek (UH), M. Bělovský (Kněžpole), F. Šupka (Kun.), M. Kadlčík (Topolná), R. Kolařík (Sady).
8 M. Plundrák (Mor. Písek), J. Hřib (Šumice), M. Doležalová (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), A. Pospíšil (Bílovice), K. Garžík (UH), K. Slováček (UH), V. Měrková (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), R. Kouřil (UH), P. Bachůrek (Těšov), K. Silná (Jankovice), F. Botek (Kudlovice).
7 K. Kopeček (UB), M. Řihák (UB), Z. Mikulčíková (Popovice), V. Melichárek (Jar.), J. Nožička (Boršice u Bl.), J. Bednařík (Míkovice), M. Měrka (Jar.), V. Pokorák (Ořechov), J. Horký (Nedakonice), A. Zpěvák (Sady), A. Kolaja (Svárov).
6 M. Rozsypálek (Jar.), M. Kundera (SM), J. Mazurková (UH), L. Němeček (Kudlovice), M. Stojaspalová (D. Němčí), M. Křůmalová (Březolupy), J. Ludvíček (Boršice), P. Habarta (Sady), F. Křůmal (Březolupy), P. Gabriel (UH).
5 S. Gajdošík (UH), Z. Brázdil (UH), J. Matulka (UH), L. Salvet (Bojkovice), M. Dufka (H.Němčí), J. Pauřík (Kun.), R. Lux (UB), M. Bečica (Mařatice), M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Uherka (Kudlovice).
4 J. Šabršula (Záhorovice), M. Stuchlík (Topolná), I. Blahuš (Sady), K. Blaha ml. (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), V. Hubáček (Březolupy), M. Vavřiník (Sady).
3 J. Surma (Sady), A. Krpal (Stříbrnice), K. Šturma (Jar.), J. Mrázek (Pašovice), B. Kraváček (Kudlovice), M. Prokeš (SM), P. Křůmal (Březolupy), Z. Ambroz (Bojkovice).
2 L. Mařica (Sady), V. Horká (Buchlovice), Z. Tomešek (Velká n/V.), M. Vaškových (UH), J. Srnec (UB).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 2. KOLA
1. 5:2  2. 2:2  3. 2:0  4. 2:1  5. 4:0  6. 3:4  7. 2:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace