Druhé kolo také bez vítěze

Druhé kolo také bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 15 / 01 / 2012

Druhé kolo HOPE pětky přineslo šestici výherců, kteří se o vítězství poperou v telefonickém rozstřelu. V tom se rozhodlo i o vítězi prvního kola, kterým se stal Pavel Svoboda z Moravského Písku.
7 Z. Borýsek (UH), D. Hykl (Jar.), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Weintrittová (Míkovice), M. Měrka (Jar.), M. Bečica (Mařatice).
6 M. Bělovský (Kněžpole), K. Kopeček (UB), M. Kundera (SM), A. Kolaja (Svárov).
5 J. Bělovská (Kněžpole), L. Jelínek (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), P. Gabriel (UH), D. Urban (Nedachlebice), V. Melichárek (Jar.), J. Zemek (UB).
4 J. Schön (Mistřice), A. Doležalová (UH), M. Doležalová (UH), M. Janůšek (UH), V. Volčík (UH), A. Bánovský (Kněžpole), A. Pauřík (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), I. Mařák (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Ševčík (UB), A. Hubáček (Kun.), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Večeřa (UH), V. Kadlčíková (Popovice), F. Šupka (Kun.).
2 M. Macela (Mařatice), Ľ. Pongo (UH), M. Vaškových (UH), A. Bukvald (SM), F. Gajdošík (Jar.), Z. Brázdil (UH), S. Gajdošík (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH), R. Holásek (UH), M. Abrhámová (Mařatice), F. Botek (Kudlovice), M. Kučera (UH), F. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), Z. Rýc (Svárov), M. Omelka (Bánov), J. Ludvíček (Boršice).
1 R. Kouřil (UH).

Průběžné pořadí
13 M. Bečica (Mařatice).
11 A. Kolaja (Svárov), M. Rozsypálek (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Kadlčíková (Popovice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Schön (Mistřice).
9 M. Weintrittová (Míkovice), M. Měrka (Jar.), D. Hykl (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Borýsek (UH).
8 P. Gabriel (UH), M. Doležalová (UH), I. Mařák (UH), M. Kundera (SM), P. Večeřa (UH).
7 J. Zemek (UB), M. Zapletalová (Vlčnov), K. Kopeček (UB).
6 A. Hubáček (Kun.), J. Pauřík (Kun.), J. Bělovská (Kněžpole), V. Melichárek (Jar.).
5 L. Jelínek (UH), M. Janůšek (UH), D. Urban (Nedachlebice), Z. Bělovský (Kněžpole).
4 Ľ. Pongo (UH), Z. Rýc (Svárov), M. Omelka (Bánov), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Volčík (UH), A. Doležalová (UH), T. Doležal (UH), J. Omelka (Bánov), Z. Brázdil (UH), F. Gajdošík (Jar.), P. Ševčík (UB), L. Kalina (UB), M. Abrhámová (Mařatice), S. Gajdošík (UH), A. Bánovský (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), F. Šupka (Kun.).
2 A. Bukvald (SM), M. Kučera (UH), M. Vaškových (UH), V. Šimík (Nedakonice), M. Macela (Mařatice), F. Botek (Kudlovice), R. Holásek (UH), J. Ludvíček (Boršice).
1 R. Kouřil (UH).

Správné výsledky 2. kola
1. 0:0  2. 4:3  3. 6:4  4. 1:1  5. 2:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace