Druhé kolo vyhraje žena

Druhé kolo vyhraje žena
Uherské Hradiště Sport 21 / 08 / 2014

Druhé kolo Aquapark Slovácké sedmy přineslo dvě výherkyně, které shodně získaly po třinácti bodech. O vítězce se tak rozhodne v telefonickém rozstřelu.
13 V. Horká (Buchlovice), V. Kadlčíková (Popovice).
12 M. Krsičková (Sušice), M. Doležalová (UH), K. Šturma (Jar.).
11 L. Mikulík (Kudlovice), J. Schön (Mistřice), F. Šupka (Kun.), J. Matulka (UH), A. Pauřík (Kněžpole), M. Brožová (Jar.), M. Hruboš (Kněžpole), J. Javor (Vlčnov), P. Krsička (Sušice).
10 J. Svobodová (D. Němčí), J. Medek (Topolná), J. Zemek (UB), D. Jakšík (Jar.), F. Gajdošík (Tupesy).
9 K. Kopeček (UB), D. Hykl (Jar.), O. Blaha (Mistřice), M. Janošek (Kudlovice), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Mikulková (Spytihněv), R. Holásek (UH), F. Rýc (Svárov).
8 O. Kozelek (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná), V. Melichárek (Jar.), V. Remeš ml. (Kněžpole), J. Mazurková (UH), J. Ludvíček (Boršice), J. Horký (Nedakonice), L. Hanáček (UB), A. Bánovský (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí), M. Janůšek (UH), M. Čech (Kudlovice), L. Kalina (UB), M. Měrka (Mistřice), S. Chmelařová (UH), L. Zichová (Traplice), T. Mahdal (Bánov), I. Mařák (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Schön (Mistřice), V. Měrková (Mistřice), J. Bělovská (Kněžpole), T. Doležal (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), A. Zpěvák (Sady), L. Salvet (Bojkovice), M. Rozsypálek (Jar.).
7 J. Mazůrek st. (Kun.), R. Kouřil (UH), J. Hřib (Šumice), P. Večeřa (UH), F. Botek (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), V. Šimík (Nedakonice), V. Hubáček (Březolupy), J. Gazdík (UB), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalinová (UB), J. Červenka (Tupesy), J. Hrubošová (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov).
6 P. Hanáček (Jar.), J. Omelka (Bánov), V. Jančík (Jar.), T. Janošek (Kudlovice), V. Volčík (UH), M. Vaškových (UH), P. Zelinka (D. Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), L. Omelková (Bánov), R. Měrka (Mařatice), V. Remeš (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Borýsek (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Plundrák (Mor. Písek), R. Dvouletý (Nedakonice), A. Koudela (Bojkovice), M. Zapletalová (Vlčnov).
5 L. Svoboda (Podolí), M. Kundera (SM), L. Jelínek (UH), S. Gajdošík (UH), J. Srnec (UB), M. Macela (Mařatice), J. Koželuha (Zlechov), L. Hruboš (Kněžpole), F. Křůmal (Březolupy), P. Vanda (SM), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Křiklava (Osvětimany), P. Janošek (Kudlovice), L. Kovařík (UO), I. Kučík (Jankovice), K. Slováček (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
4 M. Omelka (Jar.), I. Štefko (UB), M. Weintrittová (Míkovice), D. Slováček (Brno), M. Kadlčík (Topolná), L. Mikulka (Spytihněv), J. Kalus (UH).
2 Z. Brož (Jar.).


Průběžné pořadí
21 V. Horká (Buchlovice).
20 M. Rozsypálek (Jar.), M. Brožová (Jar.).
19 M. Krsičková (Sušice), J. Schön (Mistřice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Javor (Vlčnov).
18 F. Gajdošík (Tupesy), M. Jančová (D. Němčí).
17 F. Rýc (Svárov), J. Mazurková (UH), J. Mikulková (Spytihněv), M. Schön (Mistřice), K. Šturma (Jar.).
16 L. Hanáček (UB), A. Pauřík (Kněžpole), J. Svobodová (D. Němčí), P. Krsička (Sušice), F. Kozelek (Topolná), J. Medek (Topolná).
15 M. Doležalová (UH), T. Mahdal (Bánov), I. Mařák (UH).
14 K. Kopeček (UB), J. Omelka (Bánov), L. Kalina (UB), L. Omelková (Bánov), M. Plundrák (Mor. Písek), T. Doležal (UH), M. Čech (Kudlovice), P. Večeřa (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Zapletal (Kudlovice).
13 S. Chmelařová (UH), V. Volčík (UH), L. Kalinová (UB), O. Blaha (Mistřice), R. Holásek (UH), F. Šupka (Kun.), J. Gazdík (UB), L. Zichová (Traplice), J. Zemek (UB), M. Hruboš (Kněžpole), V. Melichárek (Jar.), T. Janošek (Kudlovice).
12 A. Kolaja (Svárov), M. Vaškových (UH), V. Měrková (Mistřice), J. Horký (Nedakonice), M. Kadlčík (Topolná), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Zelinka (D. Němčí), J. Hřib (Šumice), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Remeš (Kněžpole), J. Červenka (Tupesy), Z. Rýc (Svárov), M. Janošek (Kudlovice), F. Vaverka (Huštěnovice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), L. Jelínek (UH).
11 L. Mikulík (Kudlovice), A. Trávníčková (Traplice), J. Ludvíček (Boršice), J. Bělovská (Kněžpole), L. Kovařík (UO), A. Zpěvák (Sady), M. Bělovský (Kněžpole).
10 A. Bánovský (Kněžpole), F. Křůmal (Březolupy), I. Štefko (UB), V. Šimík (Nedakonice), L. Salvet (Bojkovice), D. Jakšík (Jar.), V. Hubáček (Březolupy), F. Botek (Kudlovice), M. Janůšek (UH), J. Pauřík (Kun.), L. Mikulka (Spytihněv), K. Blaha ml. (Huštěnovice), Z. Borýsek (UH), V. Remeš ml. (Kněžpole).
9 J. Hrubošová (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), R. Kouřil (UH), A. Koudela (Bojkovice), M. Měrka (Mistřice), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.), V. Remeš (Kněžpole).
8 A. Kolaja ml. (Svárov), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Jančík (Jar.), L. Svoboda (Podolí), O. Kozelek (Kněžpole).
7 I. Kučík (Jankovice), M. Kundera (SM), Z. Brož (Jar.), P. Hanáček (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), R. Měrka (Mařatice), K. Slováček (UH), M. Macela (Mařatice), P. Janošek (Kudlovice).
6 J. Srnec (UB), S. Gajdošík (UH), R. Dvouletý (Nedakonice).
5 M. Kučera (UH), O. Hlavinka (Jar.), P. Vanda (SM), V. Polášková (Topolná), L. Hruboš (Kněžpole), M. Toral (UB), P. Ševčík (UB).
4 J. Pazderka (UH), M. Omelka (Jar.), D. Slováček (Brno), S. Synčák (Šumice), J. Kalus (UH), V. Vlk (Jalubí), J. Janků (Březová).
3 P. Hlavinka (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice).
1 A. Dvouletý (Nedakonice).

VÝSLEDKY 2. KOLA
1. 2:0   2. 2:0   3. 1:1   4. 2:1   5. 4:1   6. 7:1   7. 1:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace