Druhé kolo zatím bez vítěze

Druhé kolo zatím bez vítěze
Slovácko Sport 16 / 01 / 2011

Ve druhém kole Zimní pětky se o vítězství v telefonickém rozstřelu utkají devítibodový Josef Špaček z Veselí a Petr Stehlík z Uh. Brodu.
9 Špaček J. (Veselí n/M.), Stehlík P. (UB).
8 Bukvald A. (SM), Thomayerová J. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Kraváček B. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Měrka R. (Mařatice), Vacula P. (UB).
7 Doležal T. (UH).
6 Slováčková M. (SM), Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Fiala L. (UH), Grebeníček J. (ONV), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Brož Z. (Jar.), Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Vaculová L. (UB), Fusek M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Rozsypálek M. (Jar.), Kyncl J. (SM), Šupka F. (Kun.).
5 Svoboda P. (M. Písek), Kovařík L. (UO), Vacula L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Salvet P. (Bojkovice), Synčák S. (Šumice), Vacula P. (UB), Jančová Z. (D. Němčí), Jančová P. (D. Němčí), Zemek R. (UB).
4 Kret Š. (UO), Duda F. (Březolupy), Pongo Ľ. (UH), Janůšek M. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Gajdošík F. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Javor J. (Vlčnov), Svoboda L. (Podolí), Plundrák M. (M. Písek), Bukvald P. (SM), Weintrittová M. (Míkovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Vaškových M. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Bělovský M. (Kněžpole).
3 Křůmal F. (Březolupy), Gajdošík S. (UH), Mazurková J. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Pauřík A. (Kněžpole), Schön J. (Mistřice), Hykl D. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Rýc F. (Svárov).
2 Kopeček K. (UB), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Zelinka P. (D. Němčí), Doležalová M. (UH), Stehlíková M. (UB), Mikulášek A. (Bojkovice).
1 Hůsek F. (UO), Piňos F. (Hluk), Krpal A. (Stříbrnice), Macela M. (Mařatice), Schnürmacher F. (UB), Abrhámová M. (UH).

Průběžné pořadí
16 Stehlík P. (UB), Doležal T. (UH).
15 Fiala L. (UH), Thomayerová J. (UB), Vacula P. (UB).
14 Schön J. (Mistřice), Kolaja A. (Svárov), Kraváček B. (Kudlovice), Ševčík P. (UB).
13 Gášek J. (UH), Omelka J. (Bánov), Svoboda L. (Podolí), Vaculová L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole).
12 Hubáček A. (Kun.), Vacula L. (UB), Mařák I. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Kundera M. (SM), Salvet P. (Bojkovice).
11 Kret Š. (UO), Bukvald A. (SM), Blaha K. (Huštěnovice), Bánovský A. (Kněžpole), Špaček J. (Veselí n/M.), Měrka R. (Mařatice), Vacula P. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč).
10 Ludvíček J. (Boršice), Kovařík L. (UO), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Javor J. (Vlčnov), Kyncl J. (SM), Šupka F. (Kun.), Vaškových M. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
9 Slováčková M. (SM), Gajdošík S. (UH), Grebeníček J. (ONV), Pauřík A. (Kněžpole), Fusek M. (SM), Rozsypálek M. (Jar.), Rýc Z. (Svárov), Bečica M. (Mařatice), Rýc F. (Svárov), Doležalová M. (UH), Stehlíková M. (UB), Jančová Z. (D. Němčí).
8 Jelínek L. (UH), Mazurková J. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Bukvald P. (SM), Synčák S. (Šumice), Schnürmacher F. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Mikulášek A. (Bojkovice).
7 Svoboda P. (M. Písek), Kopeček K. (UB), Šimík V. (Nedakonice), Měrka M. (Jar.), Srnec J. (UB), Hůsek F. (UO), Jančová M. (D. Němčí), Krpal A. (Stříbrnice), Hykl D. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Zapletalová M. (Vlčnov).
6 Duda F. (Březolupy), Pongo Ľ. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Fiala T. (UH).
5 Křůmal F. (Březolupy), Macela M. (Mařatice), Zemek R. (UB).
4 Plundrák M. (M. Písek), Abrhámová M. (UH).
1 Piňos F. (Hluk).

Správné výsledky 2. kola
1. 3:6   2. 5:3   3. 36:33   4. 3:1   5. 82:83

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace