Druhé kolo zatím bez vítěze

Druhé kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 17 / 04 / 2014

Druhé kolo Senzasport Slovácké sedmy je opět bez vítěze, tentokrát se o prvenství dělí dva výherci. I mezi nimi proběhne telefonický rozstřel, stejně jako proběhl i se čtveřicí vítězů minulého kola. Tam se z vítězství může radovat Miroslav Zapletal z Kudlovic, který nejpřesněji odpověděl na tipovací otázku, kolik celkem padne branek v okresním přeboru. Jeho tip byl 32, branek padlo 37.

9 L. Hruboš (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek).
8 S. Pavelka (Kudlovice).
7 O. Hlavinka (Jar.), J. Doležal (UH), M. Šurmánek (Jar.).
6 Z. Rýc (Svárov), R. Barkovsi (Kudlovice), J. Medek (Topolná).
5 J. Bělovská (Kněžpole), P. Křůmal (Březolupy), Z. Jančová (D.Němčí), M. Kovařík (Sady), T. Doležal (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), M. Pipalová (Sady), V. Volčík (UH), F. Gajdošík (Tupesy), F. Rýc (Svárov), P. Zelinka (D. Němčí), M. Jančová (D. Němčí), K. Kopeček (UB), M. Weintrittová (Míkovice), R. Dvouletá (Nedakonice), M. Kučera (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Krsičková (Sušice).
4 J. Hrubošová (Kněžpole), Z. Kovařík (Sady), M. Janošek (Kudlovice), L. Remeš (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole), P. Janošek (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Horký (Nedakonice), J. Omelka (Bánov), J. Schön (Mistřice), P. Hlavinka (Jar.), P. Škrášek (UH), Z. Kršek (Jalubí), M. Janůšek (UH), A. Janošek (Kudlovice), J. Kalus (UH), P. Jančová (D. Němčí), J. Zemek (UB), M. Kundera (SM), J. Šašinka (Záhorovice), I. Mařák (UH), D. Jakšík (Jar.), J. Svobodová (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), J. Mikulková (Spytihněv), S. Gajdošík (UH), K. Šturma (Jar.), L. Zichová (Traplice).
3 J. Šurmánek (Jar.), L. Jelínek (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), J. Červenka (Tupesy), Z. Brázdil (UH), Z. Brož (Jar.), F. Botek (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), D. Hykl (Jar.), F. Šupka (Kun.), P. Gabriel (UH), F. Kozelek (Topolná), M. Zapletal (Kudlovice), J. Mazurková (UH), V. Melichárek (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), T. Janošek (Kudlovice), A. Zpěvák (Sady), F. Vaverka (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Zapletalová (Vlčnov), V. Měrková (Mistřice), V. Jančík (Jar.), R. Měrka (Mařatice).
2 Z. Blaha (Korytná), K. Blaha (Huštěnovice), V. Kieryk (Mařatice), O. Kozelek (Kněžpole), P. Salvet (Bojkovice), L. Bartoňová (Buchlovice), Z. Křiklava (Osvětimany), O. Blaha (Mistřice), J. Koželuha (Zlechov), L. Kalinová (UB), P. Krsička (Sušice), V. Pipal (Sady).
1 D. Slováček (Brno), K. Slováček (UH), L. Salvet (Bojkovice), J. Ludvíček (Boršice), L. Mikulka (Spytihněv), M. Vaškových (UH), J. Srnec (UB), M. Schön (Mistřice), M. Macela (Mařatice), V. Remeš ml. (Kněžpole), L. Kalina (UB), L. Kovařík (UO), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Borýsek (UH), P. Ševčík (UB), A. Janošková (Kudlovice), C. Zach (Boršice), A. Krpal (Stříbrnice), J. Pauřík (Kun.), M. Páchová (Polešovice), J. Matulka (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Hřib (Šumice), P. Večeřa (UH), V. Šimík (Nedakonice), V. Horká (Buchlovice), S. Tinka (D. Němčí), R. Svoboda (Sady), B. Kraváček (Kudlovice), L. Mikulík (Kudlovice), F. Křůmal (Březolupy), B. Zelinka (D. Němčí), R. Kouřil (UH), A. Pauřík (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), M. Hruboš (Kněžpole).

Průběžné pořadí
19 S. Pavelka (Kudlovice).
18 L. Hruboš (Kněžpole).
16 M. Krsičková (Sušice).
14 J. Doležal (UH), M. Zapletal (Kudlovice), M. Kučera (UH).
13 P. Zelinka (D. Němčí), T. Janošek (Kudlovice), J. Kalus (UH).
12 M. Plundrák (Mor. Písek), L. Remeš (Kněžpole), V. Měrková (Mistřice), P. Salvet (Bojkovice), R. Barkovsi (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov).
11 A. Janošek (Kudlovice), P. Křůmal (Březolupy), K. Šturma (Jar.), F. Gajdošík (Tupesy), J. Zemek (UB), J. Medek (Topolná), M. Šurmánek (Jar.), K. Kopeček (UB), M. Rozsypálek (Jar.), J. Srnec (UB), P. Škrášek (UH), T. Doležal (UH), I. Kučík (Jankovice).
10 J. Šurmánek (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), O. Hlavinka (Jar.), V. Volčík (UH), I. Mařák (UH), R. Měrka (Mařatice), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
9 L. Kalinová (UB), Z. Jančová (D.Němčí), L. Zichová (Traplice), J. Horký (Nedakonice), Z. Křiklava (Osvětimany), V. Kadlčíková (Popovice), P. Janošek (Kudlovice), P. Krsička (Sušice), F. Šupka (Kun.), J. Bělovská (Kněžpole), V. Kieryk (Mařatice), L. Mikulík (Kudlovice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Bělovský (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí).
8 V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Schön (Mistřice), J. Schön (Mistřice), F. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), P. Hlavinka (Jar.), J. Červenka (Tupesy), F. Botek (Kudlovice), M. Janůšek (UH), Z. Kršek (Jalubí), D. Slováček (Brno), V. Horká (Buchlovice), V. Remeš (Kněžpole), J. Šašinka (Záhorovice), Z. Brož (Jar.), F. Kozelek (Topolná), Z. Borýsek (UH), A. Zpěvák (Sady).
7 J. Svobodová (Jar.), L. Jelínek (UH), M. Macela (Mařatice), D. Hykl (Jar.), P. Ševčík (UB), A. Janošková (Kudlovice), R. Svoboda (Sady), P. Gabriel (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), S. Gajdošík (UH), J. Mazurková (UH), A. Kolaja (Svárov).
6 J. Matulka (UH), L. Bartoňová (Buchlovice), O. Adamík (Huštěnovice), M. Čech (Kudlovice), J. Ludvíček (Boršice), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Kundera (SM), V. Jančík (Jar.), O. Blaha (Mistřice), M. Weintrittová (Míkovice).
5 P. Svoboda (Mor. Písek), L. Kovařík (UO), Š. Kret (D. Němčí), M. Pipalová (Sady), V. Melichárek (Jar.), J. Mikulková (Spytihněv), M. Zapletalová (Vlčnov), R. Dvouletá (Nedakonice), F. Křůmal (Březolupy), R. Kouřil (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Řihák (UB), J. Omelka (Bánov), J. Koželuha (Zlechov), B. Kraváček (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kovařík (Sady).
4 Z. Kovařík (Sady), Z. Brázdil (UH), K. Slováček (UH), M. Doležalová (UH), L. Salvet (Bojkovice), L. Svoboda (Podolí), S. Tinka (D. Němčí), K. Blaha (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Janošek (Kudlovice), P. Jančová (D. Němčí), P. Večeřa (UH), R. Lux (UB), D. Jakšík (Jar.), J. Hřib (Šumice), Z. Blaha (Korytná), J. Hrubošová (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice).
3 L. Mikulka (Spytihněv), M. Měrka (Mistřice), R. Dvouletý (Nedakonice), M. Vaškových (UH).
2 V. Pipal (Sady), I. Štefko (UB), R. Pospíšil (Bílovice), O. Kozelek (Kněžpole), R. Holásek (UH), K. Beneš (Kun.).
1 C. Zach (Boršice), V. Šimík (Nedakonice), M. Hruboš (Kněžpole), M. Páchová (Polešovice), B. Zelinka (D. Němčí), A. Krpal (Stříbrnice).

VÝSLEDKY 2. KOLA
1. 4:5   2. 0:1   3. 1:4   4. 0:1   5. 3:0   6. 2:4  7. 1:2


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace