Druhý hattrick mařatického Kroči v řadě

Slovácko Sport 29 / 09 / 2010

Okresní soutěž 8. kolo

Huštěnovice - Hradčovice 3:3 (2:2)
Branky: 14. Puškáč L., 24. Umlauf M., 47. Adamík O. - 3. Koníček P., 41. Pochylý P., 51. Pavlík J.
ŽK: 81. Petrželka J. - 77. Synčák J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Pavel Čechmánek (laik), Vladimír Hlaváč (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Umlauf M., Silný J., Silný F. (60. Vaverka A.), Puškáč L. (78. Vašíčka M.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Hradčovice: Zábranský M. - Urubčík Z., Synčák J., Pochylý P. (85. Procházka R.), Kulhavý D. (79. Macháček M.), Koníček P., Indra T., Hostýnek P., Horák P., Fábry I., Pavlík J. Trenér: Ludvík Cmol.
Utkání hrané za deštivého počasí, ale na  dobrém terénu začali lépe hosté, kdy už ve 3. minutě po rohovém kopu rozvlnil síť Koníček. Domácí se ke slovu dostali ve 14. minutě, kdy se nádherně uvolnil Puškáč a vyrovnal na 1:1. To domácí vyhecovalo ještě k lepšímu výkonu, ve 24. minutě se po pěkné akci prosadil Umluaf, který otočil výsledek na 2:1. Pak se hra odehrávala mezi šestnáctkami až do 41. minuty, kdy domácí obrana zahrála špatně malou domů a dobíhající Pochylý neměl problém dopravit míč do prázdné brány - 2:2. Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí, kdy už hned ve 47. minutě po zaváhání hostující obrany poslal domácí do vedení Adamík - 3:2. O 4. minuty později si domácí obrana opět nerozuměla s gólmanem, kdy špatně odkopl míč a Pavlík upravil na 3:3. Do konce utkání měl dvě šance Puškáč, kdy v 65. minutě nastřelil domácí břevno a v 74. minutě střilel těsně nad. Utkání nakonec skončilo zaslouženě 3:3.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Ivan Fábry

Korytná - Babice 2:7 (1:4)
Branky: 44. Vlk P., 84. Zámečník M. - 25., 34., 36., 52. Soldán L., 7., 54. Horsák D., 58. Smělík M.
ŽK: 15. Navláčil O., 47. Zetka M. - 55. Buksa R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák 8,2 - Josef Flasar (laik), Jaroslav Říha (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Korytná: Málek Mi. (46. Jeglík T.) - Zetka M., Vacula J., Popelka D. (46. Zámečník M.), Navláčil O., Medůsek M., Matucha J. (73. Janča J.), Málek Ma., Čaňo B., Bublík I., Vlk P. Trenér: Patrik Persona.
Babice: Kovařík L. - Soldán L., Smělík M. (70. Býček L.), Říha L., Macháček P., Litoš M., Litoš F., Koukal P. (57. Liška J.), Körber S., Horsák D., Buksa R. (66. Lahola M.). Trenér: Marcel Litoš.
Hosté začali lépe a už ve druhé minutě mohli jít do vedení Smělíkem, Málek byl ovšem pozorný. V 7. minutě po hezké akci střelou z hranice velkého vápna otevřel skóre Horsák. Hosté měli výraznou převahu a tu korunoval ve 25. minutě střelou z 18-ti metrů Soldán, který dával branku i v 34. minutě a o dvě minuty později dovršil tento hráč čistý hattrick. Minutu před koncem prvního poločasu domácí založili rychlý protiútok a Vlk snížil na 1:4. v 52. minutě chybovala domácí obrana a Soldán dal svůj čtvrtý gól - 1:5. V 54. minutě po rohu zvýšil na 1:6 svojí druhou brankou Horsák. O čtyři minuty později po pohledné kombinaci vsítil sedmou branku hostí Smělík. V 84. minutě zahrávali trestný kop domácí z 18-nácti metrů Navláčilem, míč se dostal na malá vápno k Zámečníkovi a ten zmírnil porážku domácích.
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Libor Soldán

Košíky - Buchlovice 5:1 (2:0)
Branky: 32. (p), 60. (p) Hastík P., 37. Uherka Z., 81. Vojtek P., 90. Ovsík J. - 77. Strakoš S.
ŽK: 10. Poháněl J., 25. Bémer Z., 40. Hastík P., 88. Uherka Z. - 54. Mikula J., 88. Mlčák P.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Antonín Mikulec (laik), Zdeněk Bílka (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Scháněl R., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík J., Hastík P. (78. Vojtek P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Šarata R., Strakoš S., Procházka J., Marek B., Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Hlůšek R., Hlůšek P. (16. Mikula J.). Trenér: Petr Sonntag.
Za sychráveho počasí se v Chřibech hrál oboustranně výborný fotbal, kdy domácí měli daleko lepší zakončení než hosté. Ve 32. minutě se po penaltě za faul na Šlechtu domácí ujali vedení zásluhou Hastíka, který bez problémů skóroval. V 37. minutě po chybě obrany Uherka zvýšil na 2:0. Do druhého poločasu nastoupili s větším odhodláním hosté, ale Ondruch byl vždy připraven. V 60. minutě Hlůšek fauloval ve vápně a nařízenou penaltu opět s přehledem proměnil Hastík. Hosté odpověděli Strakošem a jeho sólem v 77. minutě - 3:1. Hosté i nadále útočili, málo mysleli na zadní vrátka, a to se jim nevyplatilo. Nejprve v 81. minutě zvýšil vedení střídající Vojtek a v 90. minutě uzavřel skóre na konečných a zasloužených 5:1 Ovsík.
Nejlepší hráči: Pavel Hasík - Stanislav Strakoš

Mařatice - Popovice 7:0 (3:0)
Branky: 11., 72., 75. Kroča M., 5. (p), 65. Zedek J., 33. (p) Kovács L., 56. Bída L.
ŽK: 88. Knapčík M. - 9. Hladný T., 21. Tetera T., 59. Mikulec P.
Rozhodčí: Petr Zpěvák - Vladislav Kieryk (laik), Dušan Vlčnovský (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Tyl V. (65. Rídl L.), Šenk P., Surový M. (72. Knapčík M.), Mrkva M. (46. Prekop D.), Kroča M., Kovács L., Janků A., Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Popovice: Šesták V. - Tetera T. (65. Mikulčík L.), Šácha P., Prajza M., Musil O., Mikulec P., Mikulčík R., Lyko T. (36. Cetkovský T.), Knot M., Hladný T., Hanáček J. (46. Mikulec D.). Trenér: Roman Bureš.
Na velmi těžkém terénu začali domácí velmi dobře, svého soupeře přehráli ve všech směrech, už po pěti minutách měli výhodu penalty, se kterou si Zedek s přehledem poradil a otevřel skóre. O šest minut později Kroča přidal druhou branku a když Kovacs proměnil v 33. minutě druhou penaltu, hosté byli zralí na ručník. Záhy po změně stran využil zaváhání hostující obrany Bída a přidal čtvrtou branku. V 65. minutě přidal po rohovém kopu svoji druhou branku Zedek a upravil tak na 5:0. Závěr patřil domácímu Kročovi, který během tří mimut zkompletoval hatrick čímž zopakoval svou střeleckou bilanci z minulého kola. Bylo to v minutách 72. a 75. Hosté v poli zklamali a za zmínku stojí jen Šáchova šance z druhého poločasu.
Nejlepší hráči: Miroslav Kroča - Marek Prajza

O. N. Ves B - St. Město 2:0 (0:0)
Branky: 62., 76. Svoboda P.
ŽK: 78. Jirásek A. (O. N. Ves B).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Marek Kreisl (laik), Pavel Vlček (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J. (60. Hábl O.), Svoboda P. (83. Kvapil R.), Slezák Z., Slezák V., Pokorný L., Kusák M., Kosík A., Kadaš T., Jurásek D., Jirásek A. (80. Franěk P.). Trenér: Michal Kusák.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Trávník R., Šopík R., Šobáň P., Ševčík I., Svoboda O. (73. Vlček P.), Müller T., Grebeň M., Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
V páteční předehrávce se hrál, za velmi silného větru, pro diváky velmi nezáživný fotbal. V 11. minutě Pokorný střílel z velkého vápna, ale Hodulík vyrazil na rohový kop. Ve 31. minutě se opět Pokorný dostal v malém vápně k míči, ale Hodulík opět vyrazil na roh. Ve 33. minutě Šopík přihrál míč Müllerovi, ten dal branku, ale pro ofsajd nebyla uznána. Ve 38. minutě Ševčík příhrál míč Müllerovi, ten krásně vystřelil, ale míč skončil vedle pravé tyče. V 50. minutě domácí Kosík vystřelil z 23 m a orazítkoval pouze levou tyč. V 62. minutě se z pravé strany uvolnil Hábl, příhrál míč Svobodovi a ten z malého vápna otevřel skóre utkání - 1:0. V 71. minutě Grebeň střílel míč z velkého vápna, ale Boček vyrazil střelu na rohový kop. V 76. minutě domácí zvýšili opět Svobodou na 2:0. Za zmínku stojí ještě šance Kusáka, který po faulu kopal z 25 m. Jeho krásnou střelu ovšem Hodulík vyrazil na rohový kop.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Jan Botek

Pitín - Kněžpole B 1:1 (1:0)
Branky: 9. Lukáš D. - 78. Kašný R.
ŽK: 17. Kašný P. (Kněžpole B).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Kolorovych (7,6) - Jiří Dolínský, Pavel Berčík (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Pitín: Urbánek P. - Vladár J. (83. Hasoň L.), Navrátil M., Lukáš D., Kozubík A., Kavka P., Jurásek L., Bureš M., Berčík P., Maňas M. (46. Krahula L.), Struhař P. Trenér: David Lukáš.
Kněžpole B: Knot V. - Pastyřík R. (74. Křen M.), Palčík R., Křen B., Kozelek M., Kašný R. (91. Mazůrek A.), Kašný P., Janík V., Hubáček D., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Utkání se hrálo na těžkém podmáčeném terénu, což odpovídalo následné hře. Domácí z první šance dali první branku utkání zásluhou Lukáše, který střelou z dálky překonal hostujícího Knota. Domácí si začali vytvářet tlak, kterému ale hosté nepodlehli. Za zmínku stojí střela Struhaře, ale skvěle chytající Knot vytěsnil střelu na roh. Do konce poločasu si žádný ze soupeřů již nevytvořil žádnou šanci, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas byli hosté jak vyměnění, začali se víc prosazovat útoky a vytvářet si tlak. Za zmínku stojí střela hostujícího Radka Kašného. Hosté si i nadále vytvářeli tlak, který dokázali zužitkovat v 78. minutě dalekonosnou střelou Radka Kašného. Do konce utkání se nic zajímavého nestalo, a tak utkání skončilo nerozhodným výsledkem 1:1.
Nejlepší hráči: David Lukáš - Radek Kašný

Tupesy - Bánov 2:2 (1:0)
Branky: 20. Brim M., 51. Vávra O. - 64. Mahdalíček P., 78. Polanský M.
ŽK: 10. Drška M. - 56. Horňák L., 57. Vaňhara J., 83. Polanský L.
ČK: 56. Drška M. - 89. Horňák L.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Vávra (laik), Zdeněk Martinák (laik).
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra O. (90. Polášek P.), Tříska M., Molek S., Maňásek M., Gejdoš M. (72. Vaculík L.), Gejdoš J. (83. Mikula F.), Drška M., Bureš R., Brim M. Trenér: Antonín Šimon.
Bánov: Vystrčil A. - Velecký J., Vasilijevič J., Vaňhara J., Polanský M. (85. Šopík J.), Polanský L., Mahdalíček P., Horňák L., Guryča R., Brnka B. Trenér: neuveden.
Hosté, kteří přijeli pouze s jedním náhradníkem vstoupili do utkání lépe a měli míč častěji na svých kopačkách. Brankovou příležitost si však nevytvořili a tak ve 20. minutě vystřelil jeden z tupeských hráčů z osmnácti metrů, brankář míč neudržel a pro Brima nebyl problém otevřít skóre. Po této brance byli naopak aktivnější domácí, avšak nedokázali využít žádnou z nabízených možností. V úvodu druhé půle byli domácí aktivnější, ale jejich snažení přibrzdil Drška, který byl v 54. minutě vyloučen. Hostům tak nabídl dlouhou přesilovku, kterou nepohrdli, i když v 58. minutě nejprve zvýšil na 2:0 Vávra. Až teprve v 64. minutě zahrávali bánovští rohový kop a ze skrumáže se pod břevno trefil Mahdalíček 1:2. Hosté se snažili o vyrovnání, museli však čelit několika brejkům domácím, které však nevyužili. V 78. minutě prošel do vápna hostující Vaňhara, trefil tyč a z následné dorážky stanovil konečný výsledek Polanský. I hosté dohrávali o deseti, neboť byl v 89. minutě vyloučen Horňák.
Nejlepší hráči: Ondřej Vávra - Jan Vaňhara