Branky: 9. Čaňo D. - 28. Vaněk T., 82. Svoboda O.
ŽK: 31. Kubiš M. - 45. Vlček P., 58. Müller T., 91. Sháněl R.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Janků (laik), Pavel Vlček (laik).
Březová: Bruštík D. - Zetík S. (82. Majer J.), Uher J., Ševčík T., Plášek V., Miškář V., Kubiš M., Janků M., Janků D., Havlík J., Čaňo D. Trenér: Josef Majer.
St. Město: Adamík T. - Vlček P., Vaněk T., Svoboda O., Šobáň P., Ševčík I. (90. Sháněl R.), Rosůlek P., Panáček M., Müller T. (80. Grebeň M.), Kovács L., Daťko J. Trenér: Radek Bouřa.
Domácí od úvodního hvizdu hosty zatlačili na jejich polovinu. Do první šance se dostali už ve 30. sekundě, ale střela Dominika Janků z velkého vápna skončila těsně vedle. V 9. minutě se už domácí radovali z vedení, když se v pokutovém území uvolnil Čaňo a střelou k tyči otevřel skóre. I nadále domácí měli převahu a hráli pěkný kombinační fotbal, který se musel divákům líbit. Ve 20. minutě se prezentoval ze 20 m hostující Ševčík krásnou střelou, která skončila na pravé tyči Bruštíkovy branky. Ve 28. minutě hosté zahráli rychlý protiútok a Vaněk sám před Bruštíkem srovnal. Ve 34. minutě zatáhl za zachránou brzdu domácí kapitán Uher a předčasně se poroučel pod sprchy. Ve 2. poločase hrála obě mužstva kvalitní fotbal s mnoha šancemi. V 60. minutě vystřelil nůžkama Vlček, ale mířil těsně nad. V 82. minutě se musel začervenat domácí Bruštík, když Svoboda ze 30 m vymetl levý roh jeho branky, a stanovil tak výsledek na konečných 1:2.
Nejlepší hráči: Vlastimil Plášek - Igor Ševčík

H. Němčí - Buchlovice 4:2 (2:0)
Branky: 32., 89. Bahula L., 42. Zimčík T., 80. Janeček P. - 48. Hlůšek P., 91. Jurča A.
ŽK: 40. Svadbík J., 81. Zimčík T. - 16. Vojtěšek M.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Tomáš Dlapa (laik), Zdeněk Bilka  (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Říha J., Zimčík T., Tureček M., Svadbík J. (76. Malík T.), Morava T. (58. Srnec D.), Kadlček V., Janeček P. (90. Tureček P.), Fibichr R., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Vojtěšek A., Šustr M., Strakoš S., Šarata R., Prášilík P. (46. Jurča A.), Mikula J., Marek B., Hlůšek P., Dvořák J. Trenér: Josef Křiva.
Utkání začalo pozvolna na obou stranách. Do prvního ohrožení se dostali hosté, ale Strakošova standardka se mezi tyče nevešla. Ve 32. minutě se opřel do střely Bahula, kerý poslal vedoucí tým tabulky do vedení. Hosté se z toho rychle otřepali a při následné akci měli na kopačkách vyrovnání, ale Mikula si vylámal zuby na výborném Rybnikářovi. Potvrdilo se nedáš-dostaneš a z branky se radovali opět domácí, když se prosadil Zimčík. Ve druhé půli se dostali k míči hosté a při zmatku v šestnáctce se nejlépe zorientoval Hlůšek, který snížil na 2:1. Dlouho se hra přelévala ze strany na stranu, ale vše končilo v rukách dobře chytajících branařů. V 80. minutě se šťastně trefil po standardce hlavou Janeček. Netrvalo dlouho a prosadil se nejlepší hráč domácích Bahula. Hostům se ještě podařilo zkorigovat výsledek v nastaveném čase Jurčou.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Marek Bedřich

Huštěnovice - Bílovice 3:2 (2:1)
Branky: 13. Silný J., 34. Petrželka J., 75. Černý P. - 24. Štětkář V., 60. Sedlář J.
ŽK: 83. Adamík O. - 43. Dostálek A., 83. Gajdošík E.
Diváci: 45.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Pavel Čechmánek (laik), Richard Pospíšil (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka T. (65. Silný F.), Umlauf M., Silný J., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Bílovice: Juřena P. - Zlámal Z., Štětkář V., Sedlář J., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O., Dujka F., Dostálek V., Dostálek A. (70. Dostálek P.), Blaha M. (46. Janků R.). Trenér: Tomáš Kaňovský.
V Huštěnovicích se hrál fotbal na dobré úrovni. Hosté předvedli hru hodnou bodu, avšak to se jim nepovedlo. Zlámalíkova šance v 5. minutě skončila nad brankou. Ve 13. minutě poslal domácí tým do vedení zásluhou Jiřího Silného. V 18. minutě byla prázdná branka malá Blahovi, který se netrefil. Hosté se dočkali ve 24. minutě, když se po uvolnění prosadil Štětkář. Ve 34. minutě vyrazil brankář Juřena Puškáčovu střelu na roh, ale po něm už musel ohýbat záda pro míč do sítě, když ho překonal Petrželka. 2:1. Ve druhé půli chtěly Bílovice něco s výsledkem udělat. V 60. minutě srovnal Sedlář, kterému nacentroval krásný míč Dujka. V 75. minutě nastalo rozhodnutý. Pavel Černý poslal Huštěnovice do vedení, i když se hosté dožadovali ruky. Píšťalka rozhodčího však zůstala němá, a tak zůstaly tři body na domácí půdě.
Nejlepší hráči: Ondřej Střílecký - Jan Sedlář

Korytná - Hradčovice 0:2 (0:0)

Branky: 65. Indra, 90. Mitáček
ŽK: 68. Navláčil O., 78. Málek Martin - 22. Synčák J., 68. Daněk O., 69. Horák P., 78. Mitáček L.
Rozhodčí:  Milan Katrňák - Hlaváč Vladimír (laik), Dlapa Jaroslav (laik).
Korytná: Málek Michal - Zetka Marek, Zelínka E., Vacula J., Persona P., Navláčil O., Málek Martin, Janča J., Bublík I., Bachůrek P., Bachůrek M. Trenér: Patrik Persona.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Synčák J., Mitáček L., Mikulec R., Koníček P., Indra T., Hostýnek P., Horák P., Daněk V. (74. Macháček M.), Daněk O. Trenér: Ludvík Cmol.
Možná díky studenému počasí byl poločas z obou stran vlažný. Přesto mohli jít domácí do vedení v 5. minutě po střele Bachůrka, ale radost mu překazil Kulhavý. O tři minuty později opět zahrozila Korytná, ale hosté natřikrát vyrazili míč. V úvodu druhého poločasu měl gól na hlavě Škrabola, ale minul jen těsně tyčku Kulhavého. V 65. minutě si postavil míč za hranici pokutového uzemí hostující Indra a střelou od tyče do branky poslal hosty do vedení. V 80. minutě promarnil šanci hlavou hostující Mikulec. V 90. minutě vyslal Mikulec idealní pas na volného Mitáčka, jehož sölo skončilo druhou brankou. V téže minutě postupoval Bachůrek sám na branku, ale jeho kličku vystihl Kulhavý a míč vyrazil, následnou dorážku odvrátila obrana na rohový kop.
Nejlepší hráči: Petr Bachůrek - Radim Mikulec

Košíky - Babice 2:3 (1:3)

Branky: 34. Přílučík M., 60. Večeřa T. - 3., 15. Smělík M., 16. Litoš F.
ŽK: 13. Poháněl J., 17. Vojtek P., 77. Bémer Z., 79. Přílučík M. - 43. Forro M., 80. Smělík M.
Rozhodčí: Tomáš Poláček (8) - Antonín Mikulec (laik), Jaroslav Říha (laik). Delegát utkání: Ladislav Vacenovský.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Večeřa T., Uherka Z. (85. Mucha P.), Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Babice: Kovařík L. (25. Vlachynský P.) - Říha L., Soldán L., Smělík M., Poiselt A. (74. Liška J.), Litoš F., Lahola M., Körber S., Horsák D., Forro M., Gotvald J. Trenér: Zdeněk Ondryář.
Babice do utkání vstoupily hodně sebevědomě a hned ve 3. minutě se ujaly vedení umístěnou střelou z přímého kopu Smělíka. Hned v 15. minutě se ve vápně nejvýše do vzduchu dostal opět Smělík a hlavou zvýšil na 0:2. Neuběhla ani minuta a po krásné střele Litoše vedly Babice 0:3 a zdálo se být rozhodnuto. Domácí ale nepolevili ve snažení a ve 34. minutě jim bylo odměnou snížení na 1:3, když se po rychlém úniku trefil Přílučík. Ve druhém poločase Babice výrazně polevily a domácí si začaly vytvářet čím dál víc příležitostí a v 60. minutě se jedna ze střel ujala. Domácí Večeřa snížil na rozdíl jediného gólu. Závěr byl hodně vyhrocený jak na hřišti, tak na straně domácích fanoušků. Babice nakonec uhájily jednogólové vítězství a z Košíků si po zásluze odvezly 3 body.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Milan Smělík

Mařatice - Popovice 1:1 (1:0)

Branky: 26. Janků A. - 60. Šácha P.
ŽK: 30. Prekop D., 80. Knapčík M. - 55. Hladný T., 85. Omelka J., 88. Tetera T., 90. Smolík A.
Rozhodčí: Petr Zpěvák - Michal Stašek (laik), Čeněk Millar (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Tyl V. (46. Juřena F.), Prekop D., Polášek D., Mrva M., Kucharovic S. (86. Ižo F.), Kroča M., Knapčík M., Janků A. (72. Měrka R.), Bída L. Trenér: Milan Surový.
Popovice: Šesták V. - Tureček P. (15. Cetkovský T., 62. Musil O.), Tetera T., Smolík A., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Mikulec P., Hladný T., Hanáček J., Dufka M. Trenér: Dušan Vlčnovský.
V prvním poločase měli více ze hry o záchranu bojující domácí, kteří se tlačili před gólmana Šestáka. Blízko ke gólu měl zejména Kucharovic, který spálil dvě tutovky. Jednou ho vychytal popovický gólman, podruhé mířil hlavou těsně nad. V závěru první půlhodinky se pěkně uvolnil kapitán domácích Janků a pohotovou střelou otevřel skóre. Pak všem přítomným zatrnulo, neboť se mařatický Zedek při hlavičkovém souboji zranil a s krvavým zraněním ve tváři musel být ošetřen. Po změně stran začali mít navrch hosté. Stále častěji se tlačili před Matouškovu branku a zaslouženého vyrovnání se dočkali po hlavičce Šáchy, jenž nedal domácímu gólmanovi šanci. Deset minut před koncem zatáhl za záchranou brzdu Knapčík, který za držení Tetery na hranici pokutového území uviděl žlutou kartu. Na skóre se už nic nezměnilo.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Pavel Šácha

Vlčnov - Pitín 1:0 (0:0)

Branky: 70. Palinek J.
ŽK: 90. Mikulinec P. - 22. Jurásek L., 29. Krahula L., 72. Lukáš D., 74. Salvet L., 83. Kozubík J.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Podškubka (laik), Petr Kliment (laik)
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Tomala J. (61. Kašpařík P.), Slovák J., Podškubka V., Pinkava R., Palinek J., Mikulinec P., Křapa L., Konečný R. (88. Kužela R.), Chmelina M. (39. Tomala K.). Trenér: Ivo Šimčík.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Salvet L., Navrátil M., Lukáš D., Krahula L., Kocourek K., Kavka P., Jurásek L., Jarka I. (46. Kozubík J.), Bureš M. Trenér: Pavel Berčík.
Utkání se hrálo za velmi studeného počasí. Obě mužstva chtěla získat bod. Prvních dvacet minut se hrálo jen mezi šestnáctkami, vynikaly obě obrany. Do první šance se dotal Pinkava, ale Urbánek ho vychytal. Hosté se dostali taky do šance, ale na druhé straně se blýskl Hlaváček. Ve druhém poločase se domácí zakousli do soupeře a dostali se i do dobrých šancí, ale většina zůstala nevyužita. Jediná branka padla v 70. minutě, kdy na sebe vzal zodpovědnost zkušený a ostřílený Jan Palinek, který přisoudil výhru Vlčnovu. Gól padl po centru Pinkavy právě na Palinka. Od té chvíle hosté chtěli hru vyrovnat a zatlačili domácí, kteří svůj výsledek bránili a ubránili ho až do konce.
Nejlepší hráči: Vlastimil Hlaváček - Pavel Urbánek