Dufek řádil jako černá ruka

Slovácko Sport 30 / 05 / 2013

Holešov - Uh. Brod 1:2 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání padaly branky až ve druhé půli. Do té doby se ani jeden celek do vážnější šance nedostal. V 55. min. šli do vedení domácí brankou Pumprly z pokutového kopu. O vedení se připravili Holešovští dvěma hrubkami; v 63. potrestal nedorozumění obrany F. Hruboš a výsledek otočil v 68. min. Zemánek, jehož střela proklouzla brankaři Krejčímu mezi rukama do sítě. V závěru se už žádný z celků nedokázal dostat do slibné šance a hosté své vedení udrželi.
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., Solařík, Zemánek, David R., Vojtek, Dvořák, Kudela, F. Hruboš, Mančík. Střídali: Josefík, Plšek, Odstrčil

1.Valašský FC - Boršice 1:5 (0:1)
První poločas byl zcela vyrovnaný s náznaky šancí na obou stranách až do 45. minuty, kdy hosté zahrávali standardní situaci a z rohu dorazili míč natřikrát do brány. Nástup do druhé půle Rožnovu vůbec nevyšel, když hru zcela otevřeli se snahou o vyrovnání, ale hosté z brejků trestali dvěma góly v rozmezí čtyř minut a bylo po zápase. Střelcem zápasu byl autor čtyř branek, hostující Dufek. Rozhodčí Žniva, 100 diváků
Drda – Dufek 4, Klvaňa,

Vlachovice – Provodov 2:2 (1:1), Vsetín – Kateřinice 2:1 (0:0), Luhačovice – Vigantice 4:0 (3:0), Chropyně – Bystřice p/H. 1:3 (0:2), Slušovice – Vel. Karlovice 2:0 (2:0)

1. Uh. Brod    16    0    6    47:24    48
2. Boršice    14    3    5    55:29    45
3. Bystřice p. H.    12    6    3    38:19    42
4. Provodov    11    6    5    56:39    39
5. 1. Valašský FC    12    1    10    45:38    37
6. Vigantice    10    6    6    43:36    36
7. Kateřinice    10    2    10    43:46    32
8. Luhačovice    9    2    11    46:43    29