Dufek se blýskl hattrickem

Boršice Sport 10 / 09 / 2015

Krajský přebor

Bystřice p/H. - Boršice 1:5
Hosté přijeli po třech porážkách do Bystřice po dlouhé době ne v roli favorita. Bystřice nabuzena cenným vítězstvím v Provodově útočila na druhé místo v tabulce, a tak se dalo čekat, že domácí budou udávat tón zápasu, přesto to bylo jinak a Boršice se projevily jako velmi zkušený tým. Do sestavy se vrátil uzdravený Filipský a na levé straně se děly nevídané věci. Ve 23. minutě otevřel skóre Dufek.Ve 30. minutě Filipský centroval a Šustr minul prázdnou bránu, avšak v 34. minutě se již z dalšího centru nemýlil kapitán Dufek. Špatně vyboxovaný balon Remeše nabídl domácím snížení na 2:1. Domácí se zvedli a chtěli do poločasu vyrovnat, jenže hosté jsou velmi zkušení a Šustr přidal třetí branku. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí se snažili, ale nebezpečí od nich nehrozilo. V 60. minutě byl stažen v pokutovém území Dufek a Kaspřák z penalty zvýšil na 4:1, a když byl vyloučen ještě domácí hráč, tak bylo o výsledku rozhodnuto. V 90. minutě svým třetím gólem Dufek uzavřel výborný výkon Boršic na 5:1!