Dufek si připsal čtyři góly

Slovácko Sport 04 / 05 / 2010

Mladcová - Ořechov 4:1
V souboji o „černého Petra“ domácí dominovali, střelecky se prosadil Zbořil, autor tří branek. Za hosty skóroval Hruboš.
Dol. Němčí - 1.FC Slovácko C 3:3 (0:2)
 Utkání se Slováckem mělo přibližně stejný scénář jako minulý zápas v Ořechově. Hosté v první půli na hrací ploše dominovali a vytvořili si dvoubrankový náskok zásluhou Čtvrtníčka a L. Pašky. Po přestávce se domácí herně zvedli a začali mít navrch a po hodině hry se jim podařilo vstřelit kontaktní gól Skopalem, ale v 72. min. hosté po rychlém brejku Čtvrtníčkem znovu utekli na rozdíl dvou gólů. O hodové sobotě domácí nechtěli své příznivce zklamat a v samotném závěru vše vsadili na útočnou kartu a brankami Porubana v 87. min. a Pochylého v 92. min. vyrovnali na konečných 3:3.
Nedachlebice - V. Otrokovice B 2:1 (2:1)
Utkání velmi dobré úrovně, domácí vedli od 1. min. brankou Smolky a po dobrém výkonu přidali druhý zásah ve 34. min. Křenkem. Hosté snížili ve 45. min. Mařákem. Po přestávce hosté vyvinuli velké úsilí na vyrovnání, to se jim ale nepodařilo.
Boršice - Prakšice 5:3 (2:2)
Utkání muselo svou úrovní uspokojit příznivce obou táborů. Hosté začali nebojácně a vedli už 0:2, Boršičtí ale do přestávky dokázali srovnat stav. Po změně stran dramatický boj pokračoval, domácí se dostali do vedení, ale bojovní hosté v 80. min. srovnali na 3:3. V 86. min. domácí strhli vedení na svou stranu, a vše pojistili pátou brankou v 88. min. Střelecky se prosadil domácí M. Dufek, autor prvních čtyř gólů.
Góly: Dofek M. 4, Hromada - Dynka 2, Ondra.
Kněžpole - Kvasice 0:3 (0:0)
Hosté už v první půli měli několik šancí ke vstřelení branky, ale o všem rozhodli v nástupu do druhé půle. Během dvaceti minut třikrát překonali obranu domácích a rozhodli o výsledku.
Branky: Prešnajder, Němec, Darebníček.
Březolupy - Újezdec 4:1 (2:1)
V utkání pouze průměrné úrovně domácí zaslouženě zvítězili, hosté tahali za kratší konec provazu. Domácí vedli brankou Vávry z penalty, hostující Kobzinek ze 35 metrů překvapil domácího gólmana, ale Kundrt znovu postrčil domácí do vedení ve 44. min. Po přestávce domácí potvrdili výhru brankami Vávry a Drgy až v závěrečné čtvrthodině.
Zborovice - Žalkovice 3:2