Důležité vítězství Prakšic

Slovácko Sport 15 / 06 / 2011

1.FC Slovácko C - Ořechov 2:4
Úvod zápasu patřil domácím, kteří se ujali vedení 2:0. Ve 2. půli však přišly pro domácí černé chvilky, když se zranil jediný gólman a do brány musel hráč z pole. Hosté vzniklé situace využili a dokázali otočit stav zápasu a dovést ho až k zisku kýžených tří bodů. Branky: Zemánek, Paška - Kapetanovič 2, Juráň, Brim.
Prakšice - Kvasice 1:0
Výborná fotbalová úroveň přinesla ve 30. min důležitou branku domácích, kteří potřebují body jako sůl. Ve druhé půli se však již více bojovalo, a krásy ubylo a další branka již nepadla, proto se domácí radují z těsného vítězství. Branka: Dýnka.
Lužkovice - Březolupy 0:1
Už v 8. min se ujali hosté vedení 0:1 brankou Drgy. Do poločasu ovládali hru a domácí jen se štěstím odolávali. Ve 2. půli se karta obrátila a domácí se zvýšeným úsilím snažili o vyrovnání. Štěstěna však stála tentokrát na straně hostů. Branka: Sklenář.
Mladcová - Újezdec 2:4
Již po 1. půli vedli hosté 0:2 a zdálo se, že o osudu utkání je rozhodnuto. Domácí zahodili penaltu, ale přesto se jim povedlo snížit na 2:3. Hosté však znovu přidali a vstřelili rozhodující branku na konečných 2:4. Branky: Struška J., Pindryč - Vystrčil, Pilka, Gregor, Zemánek.
Nedachlebice - Žalkovice 3:3
Hosté byli v 1. poločase lepším mužstvem a vedli již 1:3. Enormní snaha domácích vedla až k vyrovnání na konečných 3:3. Branky: Urban, Kaňovský, Ryška - Horák 2, Kuba.
Příluky - Boršice 2:3
Domácí se ujali vedení 1:0, ale hostům se brzy podařilo srovnat. Ještě do poločasu však domácí šli znovu do vedení, když proměnili pokutový kop. Po poločasové přestávce však hosté v 60. a 65. min. dvakrát udeřili a vedení už ze svých rukou nepustili. Branky: Zedníček K., vlastní - Konrád, Dufek M., Činčala.