Dva zápasy, dva body

Uherský Brod Sport 18 / 05 / 2011

Divizní fotbalisté Uh. Brodu v honbě za záchranou ve dvou domácích zápasech vyválčili pouze dva body. Zatímco ve středu proti Velkému Meziříčí (1:2, R. David) prohráli brankou z poslední minuty, v sobotu naopak v poslední minutě získali. Z pokutového kopu se nemýlil Daněk, který srovnal na konečných 2:2.
Uh. Brod - Žďár n/Sázovou 2:2 (1:1)
Už ve druhé minutě domácí prohrávali 0:1. Ještě do poločasu po akci Lukeše, který centroval na Slintáka, jenž dorážel do prázdné brány, svítilo na ukazateli 1:1. Ve druhé půli po deseti minutách hry po nepovedeném odkopu a dalekonosné střele se hosté z Vysočiny opět ujali vedení. Po dobývání hostující brány se v poslední minutě v závaru před gólmanem prosadil Hruboš, ten jeho střelu vyrazil před dobíhajícího Slintáka. Toho ovšem jeden z obránců strhnul a z nařízené penalty se Daněk nemýlil.
V sobotu hrají svěřenci trenéra Blahy další z existenčních zápasů, tentokrát v Napajedlech.
Branky: K. Slinták, Daněk z pen.
Uh. Brod: Ondrůšek - Solařík (75. Popela), M. David, Vrága, L. Ligas - Hruboš, R. Daněk, R. David, Dvořák - Lukeš, Slinták.  (sal)