Dvakrát se rozhodlo v závěru

Slovácko Sport 27 / 10 / 2009

I. A třída sk. B

Mladcová - Březolupy 1:1 (0:0)
Domácí hráli více než hodinu v oslabení bez vyloučeného hráče. Hosté přesilovku využili k vedení, branku dal Soška. Domácí se v závěrečné čtvrthodině zvedli a vyrovnali Pindryčem.
Kněžpole - Zborovice 4:1 (4:0)
Domácí vedli už v 8. min. 2:0 a soupeře přehrávali ve všech řadách. Po přestávce domácí kontrolovali hru a soupeř se prosadil až v závěru. Branky: Kowalík 2, Kozelek, Hlahůlek - Bezlezina.
Boršice - Žalkovice 2:1 (0:0)
Diváci viděli zajímavé a dramatické utkání se šancemi na obou stranách. Domácí trefili čtyřikrát tyč, hosté se dostali do tří šancí, které volaly po gólu. Rozuzlení přinesl až samotný závěr utkání: v 81. min. dal vedoucí gól M. Dufek, ale velmi dobře hrající hosté Bolckem srovnali skóre a zdálo se, že utkání tak i skončí. Vše vzal na sebe v 89. min. nejlepší hráč utkání M. Dufek, který sólo zakončil vítěznou brankou.
Nedachlebice - Újezdec 2:0 (2:0)
Domácí po celé utkání udávali tempo hry a branky dali už v úvodní půlhodině Křenkem a Šurmánkem. Hosté byli neškodní a do žádné šance se nedostali.
Dol. Němčí - Kvasice 1:0 (0:0)
Domácí se proti soupeři ze spodu tabulky trápili, hráči podali nejslabší podzimní výkon, i přesto si vytvořili několik slibných příležitostí. Největší šanci promarnil v první půli M. Zimčík, který zahodil pokutový kop. Hosté hráli od 48. min. bez vyloučeného Raiskupa, ale ani to domácím nestačilo a zdálo se, že hosté uhrají cennou remízu. Proti byl ale T. Kadlček, který v 90. min. po rychlém brejku pohotově dorazil míč do sítě jinak velmi dobře chytajícího gólmana hostí.
Ořechov - Prakšice 0:0
V první půli domácí neproměnili penaltu Hurábem, po přestávce hráli hosté bez vyloučeného hráče, ale domácím se nepodařilo překonat obranu soupeře.
1.FC Slovácko C - V.Otrokovice B 2:4 (1:2)
Hosté byli v utkání produktivnější a lépe se pohybovali, v první půli už vedli 2:0, domácí snižovali brankou „do šatny“. Zdálo se, že tato branka domácí nastartuje, ale hosté opět utekli na dva góly. Teprve v 87. min. se domácí střelecky prosadili a zdálo se, že se utkání zdramatizuje, ale hosté vzápětí dali pojišťovací gól. Branky: Špoták, Štěrba - Bořuta 2, Juráň, Gazda.