Dvanácté kolo pro Kyncla

Dvanácté kolo pro Kyncla
Uherské Hradiště Sport 25 / 10 / 2010

V předposledním kole se nejvíce zadařilo Jiřímu Kynclovi ze Starého Města, který získal jedenáct bodů. V celkovém pořadí se čelo opět pěkně vyrovnalo, takže o celkovém vítězi se rozhodne až v posledním kole.
11 Kyncl J. (SM).
10 Botek F. (Kudlovice), Berecka V. (Březolupy), Večeřa P. (UH).
9 Kopeček K. (UB), Hřib J. (Šumice), Javor J. (Vlčnov), Hanák K. (Drslavice), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Andrlíková A. (Záhorovice), Hoferek O. (Topolná).
8 Berec L. (Bystřice p/L), Svoboda P. (M. Písek), Blaha K. (Huštěnovice), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Omelka J. (Bánov), Kučík I. (Jankovice), Kalina L. (UB), Vaculová L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Pospíšil R. (Bílovice), Stehlík P. (UB), Kirchner M. (Kun.), Skopal L. (Kudlovice), Krsičková M. (Sušice), Mikulka L. (Topolná), Balaštík A. (Sady).
7 Šašinka J. (Záhorovice), Mazůrek J. (Boršice), Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Pongo Ľ. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Šumíček I. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Zichová L. (UH), Prokeš M. (SM), Borýsek Z. (UH), Neděla J. (Popovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Nedělová J. (Popovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Brož M. (Jar.), Hruboš L. (Kněžpole).
6 Ludvíček J. (Boršice), Fiala L. (UH), Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Gášek J. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Garžík K. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Hanáček P. (Jar.), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Kovařík Z. (Sady), Šťasta J. (Huštěnovice), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Slováček D. (Brno), Hubáček P. (Březolupy), Šurmánková A. (Jar.), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Machalová J. (Záhorovice), Kaňovský M. (Bílovice), Brhel M. (SM), Dvořáčková M. (Třebíč).
5 Hubáček A. (Kun.), Kovařík L. (UO), Beneš F. (ONV), Michalcio Z. (UH), Hladiš L. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Měrková V. (Jar.), Medek J. (Topolná), Maroňák V. (UH), Řihák M. (UB), Slováček K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Jančová M. (D. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Podškubka L. (Vlčnov), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Jahoda P. (Nivnice), Rozsypálek M. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Kostková M. (Kroměříž), Slováčková M. (SM), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Janošek T. (Kudlovice), Vaškových M. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Mahdal T. (Bánov), Kloček K. (Traplice), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Brázdil Z. (UH), Procházka J. (Tupesy), Španiel O. (Mor. Písek), Mikulec F. (UH), Křiklavová M. (Osvětimany), Rosík V. (Kudlovice), Lekeš L. (UB), Dobeš A. (UH), Zemek J. (UB), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Macela M. (UH), Bureš J. (Sady), Šupka F. (Kun.), Kaňovská M. (Bílovice), Stehlíková M. (UB), Boček D. (UH).
3 Gajdošík S. (UH), Vávra J. (Tupesy), Šrámek P. (UH), Mikulčíková Z. (Popovice), Zemková M. (UB), Rýc Z. (Svárov), Michalec R. (UH), Volčík V. (UH), Krsička P. (Sušice), Kozelek V. (Topolná), Kadlčík M. (Popovice), Abrhámová M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Kozelek O. (Kněžpole), Bilavčík J. (Mistřice).
2 Hejda V. (SM), Salvet L. (Bojkovice), Mazůrek J. (Kun.), Krpal A. (Stříbrnice), Gabriel P. (UH), Jelínek L. (UH), Zemek R. (UB).
1 Křůmal F. (Březolupy).

Průběžné pořadí
98 Kostková M. (Kroměříž).
96 Pospíšil R. (Bílovice).
94 Fiala L. (UH).
92 Trávníčková A. (Traplice), Kyncl J. (SM), Skopal L. (Kudlovice).
90 Jelínek L. (UH).
89 Janůšek M. (UH), Kozelek F. (Topolná), Hoferek O. (Topolná).
87 Šimík V. (Nedakonice), Svoboda P. (M. Písek), Schnürmacherová J. (UB), Krsička P. (Sušice).
86 Botek F. (Kudlovice), Neděla J. (Popovice), Mahdal T. (Bánov).
85 Schnürmacher F. (UB), Krsičková M. (Sušice), Brhel M. (SM).
83 Gášek J. (UH), Vávra J. (Tupesy), Slováček K. (UH), Kundera M. (SM), Šurmánková A. (Jar.), Rýc F. (Svárov).
82 Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Blaha K. (Huštěnovice), Podškubka L. (Vlčnov), Šťasta J. (Huštěnovice), Pipal V. (Sady).
81 Tomáštík P. (Záhorovice), Doležal T. (UH), Michalec R. (UH), Brož M. (Jar.).
80 Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík S. (UH), Zichová L. (UH), Borýsek Z. (UH), Mařák I. (UH).
79 Thomayerová J. (UB), Kolaja A. (Svárov), Večeřa P. (UH), Slováček D. (Brno), Pospíšil A. (Bílovice).
78 Mazůrek J. (Boršice), Michalcio Z. (UH), Hanák K. (Drslavice), Hykl D. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Kirchner M. (Kun.).
77 Hřib J. (Šumice), Omelka J. (Bánov), Kovařík Z. (Sady), Schnürmacher F. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč).
76 Medek J. (Topolná), Rozsypálek M. (Jar.).
75 Berec L. (Bystřice p/L), Kalina L. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Bělovský Z. (Kněžpole), Stehlík P. (UB), Hrubošová J. (Kněžpole), Kozelek V. (Topolná), Andrlíková A. (Záhorovice), Abrhámová M. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
74 Kovařík L. (UO), Bukvald A. (SM), Schön J. (Mistřice), Prokeš M. (SM), Bělovská J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Machalová J. (Záhorovice), Jančová Z. (D. Němčí).
73 Javor J. (Vlčnov), Křiklavová M. (Osvětimany), Horký J. (Nedakonice), Gabriel P. (UH).
72 Ševčík J. (Veletiny), Měrková V. (Jar.), Remeš V. (Kněžpole), Weintrittová M. (Míkovice).
71 Brázdil Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Janík M. (UO), Vacula P. (UB).
70 Kučík I. (Jankovice), Vaculová L. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Hubáček P. (Březolupy), Kaňovský M. (Bílovice).
69 Kopeček K. (UB), Srnec J. (UB), Lekeš L. (UB), Mazůrek J. (Kun.), Macela M. (UH), Vacula P. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).
68 Šumíček I. (Kudlovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Sklenka D. (Ořechov), Dohnal T. (Topolná).
67 Pongo Ľ. (UH), Měrka M. (Jar.), Jančová M. (D. Němčí), Bukvald P. (SM), Šupka F. (Kun.).
66 Pauřík A. (Kněžpole), Maroňák V. (UH), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Mikulka T. (Topolná), Kadlčík M. (Popovice), Boček D. (UH).
65 Vacula L. (UB), Ševčík P. (UB).
64 Koudela A. (Bojkovice), Rosík V. (Kudlovice), Slováčková M. (SM).
63 Pauřík J. (Kun.), Mazurková J. (UH), Zemek J. (UB), Rozsypálek O. (Javorovec), Janošek T. (Kudlovice), Kloček K. (Traplice).
62 Hejda V. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Stehlíková M. (UB).
61 Procházka J. (Tupesy), Mikulec F. (UH), Rýc Z. (Svárov), Remeš L. (Kněžpole).
60 Salvet L. (Bojkovice).
59 Hladiš L. (Šumice), Šrámek P. (UH), Krpal A. (Stříbrnice).
58 Kaňovská M. (Bílovice).
57 Beneš F. (ONV), Řihák M. (UB), Svoboda L. (Podolí).
56 Štěpaník M. (Babice), Pavelka S. (Kudlovice).
55 Bánovský A. (Kněžpole), Jahoda P. (Nivnice), Bartoň P. (Buchlovice).
54 Volčík V. (UH), Horká J. (UH).
52 Garžík K. (UH), Kraváček B. (Kudlovice), Bilavčík J. (Mistřice).
51 Hanáček P. (Jar.), Zemková M. (UB), Mikulka L. (Topolná), Hruboš L. (Kněžpole), Horká V. (Buchlovice), Kozelek O. (Kněžpole).
50 Vaškových M. (UH).
47 Mikulka J. (Topolná).
46 Šenk P. (UH).
45 Berecka V. (Březolupy), Křůmal P. (Březolupy).
44 Červenka J. (Tupesy), David T. (Sady).
38 Nedělová J. (Popovice).
37 Balaštík A. (Sady).
36 Dvouletý R. (Nedakonice), Maňásková M. (Nedakonice).
35 Mikulčíková Z. (Popovice), Máčala J. (Vážany).
34 Gajdošík P. (Topolná).
33 Dobeš A. (UH).
31 Šurmánek M. (Jar.).
29 Španiel O. (Mor. Písek).
25 Vlk V. (Jalubí).
24 Rachůnek P. (Havřice), Němeček L. (Košíky).
22 Gottvald J. (Kudlovice).
21 Doležalová M. (UH).
18 Brož Z. (Jar.).
16 Bělovský Z. (Zlechov).
14 Hyklová M. (Jar.).
12 Blahová B. (SM).
8 Janíková M. (UH).
7 Melichárek V. (Jar.), Sklenková t. (Medlovice).
6 Duda F. (Březolupy), Trávníček V. (Nedakonice).
5 Tomáštík J. (Záhorovice), Benfica V. (Kněžpole).
4 Tomešek Z. (Velká n/V.).
2 Prťka A. (Havřice), Zemek R. (UB).

Správné výsledky 12. kola
1. 7:0    2. 3:0    3. 3:3    4. 4:2    5. 1:0    6. 0:4    7. 1:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace