Dvanácté kolo pro Slováčkovou

Dvanácté kolo pro Slováčkovou
Uherské Hradiště Sport 19 / 06 / 2012

Poslední vítězem Slovácké sedmy SYNOT TIPu se stala Miluše Slováčková ze Starého Města. Vlastně předposledním, protože o vítězi kola minulého se bude teprve rozhodovat.
V celkovém pořadí se na prvním místě umístil Jindřich Šašinka ze Záhorovic. A na 5. - 6. místo jsou tři adepti. Zatím, protože až do středy 20. června 12 hodin mohou všichni tipující uplatnit případné bodové reklamace. Pokud se nic nezmění, budeme všechny výherce kontaktovat, stejně jako trojici, která se popere o dvě místa zaručující výhru v podobě Benefit bodů.

8 M. Slováčková (SM).
7 J. Horký (Nedakonice), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Habarta (Sady), B. Doležal (Os. Lhota).
6 J. Omelka (Bánov), M. Schön (Mistřice), A. Pospíšil (Bílovice), M. Zapletal (Kudlovice), T. Doležal (UH), J. Vávra (Tupesy).
5 V. Rosík (Kudlovice), A. Hubáček (Kun.), I. Šumíček (Kudlovice), P. Salvet (Bojkovice), J. Šašinka (Záhorovice), P. Bukvald (SM), Z. Brázdil (UH), V. Kadlčíková (Popovice), J. Medek (Topolná), A. Kolaja (Svárov), M. Křůmalová (Březolupy), I. Kučík (Jankovice), R. Pospíšil (Bílovice), L. Jelínek (UH), T. Krystýn (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Borýsek (UH).
4 P. Bartoň (Buchlovice), P. Tomáštík (Záhorovice), Z. Matulková (UH), F. Kozelek (Topolná), A. Pauřík (Kněžpole), J. Schön (Mistřice), D. Hykl (Jar.), L. Kalina (UB), M. Omelka (Bánov), P. Nepraš (Jar.), J. Matulka (UH), J. Pauřík (Kun.), L. Melichárek (Mařatice), F. Gajdošík (Tupesy), V. Pipal (Sady), M. Krsičková (Sušice), A. Kolaja ml. (Svárov), A. Koudela (Bojkovice), M. Janík (UO), M. Štěpaník (Babice), M. Šurmánek (Jar.), Z. Michalcio (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
3 Z. Rýc (Svárov), M. Vaškových (UH), J. Zemek (UB), J. Ludvíček (Boršice), M. Doležalová (UH), J. Srnec (UB), Z. Brož (Jar.), V. Melichárek (Jar.), R. Kolařík (Sady), M. Macela (Mařatice), Ľ. Pongo (UH), Z. Kovařík (Sady), D. Slováček (Brno), L. Mikulka (Topolná), J. Neděla (Popovice), K. Slováček (UH), J. Červenka (Tupesy), M. Kundera (SM), V. Volčík (UH), Z. Mikulčíková (Popovice), T. Mahdal (Bánov), A. Trávníčková (Traplice), M. Abrhámová (Mařatice), M. Rozsypálek (Jar.), A. Zpěvák (Sady), J. Bělovská (Kněžpole), P. Večeřa (UH), P. Krsička (Sušice), P. Svoboda (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), M. Ebnerová (SM), F. Šupka (Kun.), S. Gajdošík (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Weintrittová (Míkovice), V. Remeš (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), M. Janůšek (UH), R. Kouřil (UH), P. Vanda (SM), A. Bukvald (SM).
2 F. Rýc (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole), P. Gabriel (UH), F. Křůmal (Březolupy), L. Salvet (Bojkovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Zichová (UH), A. Šurmánková (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Zapletalová (Vlčnov), V. Měrková (Jar.), M. Měrka (Jar.), J. Mazurková (UH), M. Bělovský (Kněžpole), J. Sucháň (Huštěnovice).
1 V. Šimík (Nedakonice), M. Kadlčík (Topolná), R. Měrka (Mařatice).

Celkové pořadí
79 J. Šašinka (Záhorovice).
77 Z. Brož (Jar.).
75 V. Melichárek (Jar.).
74 F. Kozelek (Topolná).
73 R. Kolařík (Sady), J. Vávra (Tupesy), D. Hykl (Jar.).
72 J. Medek (Topolná), V. Kadlčíková (Popovice), T. Krystýn (UH), L. Jelínek (UH).
71 M. Měrka (Jar.), R. Pospíšil (Bílovice), M. Janík (UO).
69 P. Svoboda (Mor. Písek), J. Schön (Mistřice).
68 P. Bartoň (Buchlovice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole).
67 A. Pospíšil (Bílovice), A. Koudela (Bojkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice).
66 M. Zapletalová (Vlčnov), F. Rýc (Svárov), A. Hubáček (Kun.).
65 J. Zemek (UB), P. Salvet (Bojkovice), T. Mahdal (Bánov), J. Mazurková (UH), M. Schön (Mistřice).
64 M. Slováčková (SM), M. Krsičková (Sušice), V. Pipal (Sady).
63 P. Večeřa (UH), P. Nepraš (Jar.), I. Šumíček (Kudlovice), J. Matulka (UH).
62 T. Doležal (UH), J. Srnec (UB), J. Omelka (Bánov), Z. Kovařík (Sady).
61 V. Pokorák (Ořechov), P. Gabriel (UH), M. Janůšek (UH), P. Krsička (Sušice).
60 Z. Bělovský (Kněžpole), V. Rosík (Kudlovice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Mikliš ml. (Těšov).
59 Z. Michalcio (UH), M. Rozsypálek (Jar.), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Omelka (Bánov), M. Bělovský (Kněžpole), P. Habarta (Sady).
58 M. Kučera (UH), M. Zapletal (Kudlovice), F. Gajdošík (Tupesy).
57 Z. Rýc (Svárov), M. Kadlčík (Topolná), M. Štěpaník (Babice), Z. Křiklava (Osvětimany), L. Salvet (Bojkovice), A. Kolaja (Svárov), J. Pauřík (Kun.), V. Měrková (Jar.), I. Mařák (UH), L. Melichárek (Mařatice), R. Mikliš (UB), M. Šurmánek (Jar.).
56 Z. Borýsek (UH), I. Kučík (Jankovice), L. Kalina (UB).
55 M. Plundrák (Mor. Písek), K. Kopeček (UB), F. Botek (Kudlovice).
54 A. Zpěvák (Sady), J. Ludvíček (Boršice), P. Tomáštík (Záhorovice), J. Červenka (Tupesy).
53 O. Hoferek (UH), J. Sucháň (Huštěnovice), R. Kouřil (UH), M. Ebnerová (SM), V. Remeš (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice).
52 K. Slováček (UH).
51 J. Neděla (Popovice), B. Kraváček (Kudlovice), M. Bečica (Mařatice), M. Macela (Mařatice), J. Mazůrek ml. (Kun.).
50 A. Bánovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), B. Doležal (Os. Lhota), M. Mikliš st. (Těšov).
49 A. Šurmánková (Jar.), R. Měrka (Mařatice), V. Šimík (Nedakonice).
48 P. Ševčík (UB), L. Zichová (UH), O. Adamík (Huštěnovice).
47 M. Jančík (Jar.), J. Hrubošová (Kněžpole), F. Šupka (Kun.).
46 J. Hřib (Šumice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), S. Gajdošík (UH).
45 V. Volčík (UH), M. Řihák (UB), D. Slováček (Brno), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Weintrittová (Míkovice), M. Kundera (SM).
44 Z. Brázdil (UH).
43 F. Křůmal (Březolupy).
42 A. Bukvald (SM), L. Mikulka (Topolná), M. Křůmalová (Březolupy).
39 M. Doležalová (UH).
38 P. Křůmal (Březolupy), P. Bukvald (SM).
37 E. Ebner (SM).
35 Ľ. Pongo (UH).
34 O. Kozelek (Kněžpole).
32 V. Kozelek (Kněžpole).
31 M. Dufka (H.Němčí), P. Vanda (SM).
30 K. Garžík (UH).
29 M. Vaškových (UH).
27 J. Bureš (Sady).
25 L. Hruboš (Kněžpole).
24 L. Mikulík (Kudlovice), J. Kazík (Mařatice).
20 Z. Matulková (UH), A. Krpal (Stříbrnice).
19 L. Remeš (Kněžpole).
17 O. Hlavinka (Jar.).
15 J. Surma (Sady).
13 V. Horká (Buchlovice).
11 P. Jakoubek (Polešovice).
9 R. Dvouletý (Nedakonice).
8 A. Kozelková (Kněžpole).
6 S. Pavelka (Kudlovice), V. Vlk (Jalubí).
4 R. Dvouletá (Nedakonice).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 12. KOLA
1.  0:3   2.  6:2  3. 5:1  4. 8:3  5. 0:1  6. 0:0  7.1:4

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace