Dvě penalty, tři body

Slovácko Sport 15 / 09 / 2010

FC Vsetín - Dol. Němčí 2:2 (0:1)
Dol. Němčí vstoupilo do utkání velmi razantně. Ve 29. minutě zahrával Zimčík z dobrých pětatřiceti metrů trestný kop, který k překvapení všech skončil ve vsetínské síti - 0:1. V 54. minutě již Vsetínští zvedali ruce nad hlavu, jejich radost překazil na brankové čáře Poruban, který zaskočil překonaného brankáře. V 70. minutě se domácí tým dočkal vyrovnání. Nápor Vsetína dále gradoval a v 77. minutě Pavlinec z deseti metrů nekompromisně zavěsil - 2:1. Tři minuty před koncem se míče zmocnil nejlepší hráč hostů Poruban a přesnou střelou pod břevno vyrovnal.
Rozhodčí Stodůlka, 70 diváků
Dol. Němčí: Bobčík - P. Krchňaček, M. Krchňaček, Hodulík, Skopal, R. - Pittner, Zimčík, Poruban, M. Stojaspal - T. Stojaspal, Bída.
O.N.Ves - Vigantice 4:3 (2:1)
 Domácí se už v 5. minutě ujali vedení po technické střele Galušky. V 10. minutě bylo vyrovnáno na 1:1. Domácí znovu soupeře zatlačili a ve 33. minutě šli opět do vedení Pavlasovou přesnou střelou k tyči. V 51. minutě hosté opět srovnali, aby se vzápětí ujali vedení. V 68. minutě při jednom z centrů zahrál hostující hráč v pokutovém území rukou, pokutový kop Pokorný s přehledem proměnil. V 73. minutě byl faulován domácí Píštěk  a následný pokutový kop proměnil Pokorný na konečných 4:3 pro domácí. V nervózním závěru byli vyloučeni domácí Jurásek a u hostů Vokáč. Rozhodčí Bartoň, 100 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Zálešák, Pavlas, Kreisl, Šálek, Jurčík, Jurásek, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka. Střídali: Bouchal, Píštěk, Čápek.
Spytihněv - Hluk5:1 (3:1)
Domácí šli do vedení v 9. min. Ulmanem a v 11. min. přidal druhý gól Večeřa. V 17. min. se hostům podařilo dobře zahrát standardní situace a Botek vstřelil kontaktní gól. Ve 41. min. zvýšili na rozdíl dvou branek zásluhou Horsáka. Po přestávce dali domácí další dvě branky, o které se postaral v 74. min. Hájek a v 77. min. Horsák.
Hluk: Bachan - Machala J., Machala A., Machala O., Šimčík, Soviš, Botek, Zalubil Martin, Jurásek, Janča, Radoch, Střídal: Hanák, Hrdina, Tinka
Kateřince - V. Klobouky 3:1, Provodov - Morkovice 2:2 (1:1), Slušovice - V. Karlovice 1:0 (1:0), Holešov - 1.Valašský FC 4:2 (3:1), Luhačovice - Chropyně 5:1 (2:0)