Dvojskif veze zlato z Labe Arény

Uherské Hradiště Sport 09 / 04 / 2019

Bravo! Dvojskif Nela Ševčíková, Karolína Horáková z Veslařského klubu Moravia Uherské Hradiště vybojoval na 20. ročníku mistrovství republiky na dlouhé dráze v Račicích senzační zlaté medaile!
Šestikilometrovou trať dvojskif dorostenek zajel za 22:31,6 minuty. „Neskutečný závod, o vítězství se holky praly až do posledních metrů s posádkou ze Smíchova. O šampionkách nakonec rozhodla cílová kamera, Nela s Kájou byly rychlejší o pět desetin sekundy,“ komentovala zlatou jízdu Michaela Tomaštíková, předsedkyně klubu od řeky Moravy, který měl v Labě Aréně ještě dalších pět želízek. „Bedna“ už z toho ale nebyla.
Marcela Vašťáková uzavírala mezi ženami první desítku, juniorka Adriana Viceníková byla sedmnáctá.
Dorostenka Karolína Vašťáková skončila v pětapadesátičlenném startovním poli jedenadvacátá, Miriam Viceníková ještě o čtyři příčky zpět a Dominika Štěpanovská projela cílem jako čtyřicátá.