e:LIGA: Derby pro Trmala. Je v semifinále!

e:LIGA: Derby pro Trmala. Je v semifinále!
Uherské Hradiště Sport 29 / 04 / 2020

Matouš Trmal, gólman prvoligového 1.FC Slovácko, dál válí v e:LIGA Challenge ve hře FIFA 20. Ve čtvrtfinále si v derby poradil se zlínským Lukášem Bartošákem 2:0 na zápasy a už se připravuje na středeční semifinále, ve kterém vyzve Jana Kopice z Plzně. Vítěz ligy rozhodne, komu poputuje finanční obnos sto tisíc korun na boj proti koronaviru.
Středeční čtvrtfinálové derby proti zlínskému Bartošákovi bylo hodně vyhecované, ale zpočátku to vypadalo, že spíš než proti soupeři bude Matouš bojovat s internetovým připojením.
„Hodně se to sekalo, už jsem to viděl černě, ale naštěstí se připojení obnovilo. Ale i tak to byl souboj o tom, kdo dá první branku. Tu jsem naštěstí dal já, ale až ve druhém poločase. Nakonec jsem přidal ještě další dvě,“ popisuje Trmal první zápas.
Diváci u počítačů tak viděli souboj Barcelony, která je oblíbeným týmem brankáře Slovácka, a PSG, v jehož barvách hraje Bartošák.
V odvetě už to bylo víc vyrovnané, skóre se každou chvíli měnilo. První branku vstřelil ve 35. minutě Griezman, ale soupeř dokázal do poločasu srovnat. Po změně stran se trefil Messi, ale Mbapé se opět postaral nejen o vyrovnání, ale docílil i hattricku a v duelu rázem vedl Bartošák. „Ke konci to bylo docela drama. Naštěstí se mi zásluhou Fatima podařilo srovnat a v nastavení Bartošáka dorazit vítězným gólem,“ směje se úspěšný Matouš Trmal, který si vítězství nad rivalem ze Zlína náležitě užíval. „Vždycky potěší, když porazíte Zlín,“ dodal semifinalista e:LIGA Challenge.
Ve středu 29. dubna tak vyzve Jana Kopice, který ve čtvrtfinále porazil 2:1 na zápasy teplického Patrika Žitného.
„Určitě to bude náročnější, ale zatím se nijak speciálně nepřipravuji. Je to hlavně o štěstí a snad se mi podaří postoupit do finále, přitom jsem si na úplném začátku moc šancí nedával. Hlavně jsem chtěl postoupit ze skupiny a teď bojuji o finále, takže to asi trochu hrát umím,“ uzavírá se smíchem Matouš Trmal.
Semifinále se hraje opět na dva vítězné zápasy.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace