Śesté kolo přineslo pětici výherců

Śesté kolo přineslo pětici výherců
Uherské Hradiště Sport 15 / 05 / 2014

Šesté kolo Senzasport Slovácké sedmy přineslo pětici výherců s jedenácti body. O vítězství tak opět rozhodne přesnější muška v telefonickém rozstřelu.
11 J. Matulka (UH), J. Hřib (Šumice), I. Mařák (UH), J. Zemek (UB), L. Salvet (Bojkovice).

10 R. Kouřil (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), K. Slováček (UH), J. Šašinka (Záhorovice), S. Gajdošík (UH).
9 F. Botek (Kudlovice), M. Měrka (Mistřice), A. Zpěvák (Sady), P. Hlavinka (Jar.), Z. Jančová (D.Němčí), J. Kalus (UH), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Blaha (Korytná), A. Janošek (Kudlovice), R. Barkovsi (Kudlovice), A. Trávníčková (Traplice), S. Tinka (D. Němčí), L. Remeš (Kněžpole), F. Vaverka (Huštěnovice), J. Koželuha (Zlechov), M. Jančová (D. Němčí), P. Večeřa (UH), Z. Kovařík (Sady), F. Šupka (Kun.), M. Pipalová (Sady), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Zelinka (D. Němčí), Z. Brož (Jar.), J. Svobodová (Jar.).
8 V. Pipal (Sady), I. Štefko (UB), A. Bánovský (Kněžpole), J. Mazurková (UH), J. Omelka (Bánov), V. Volčík (UH), I. Kučík (Jankovice), M. Rozsypálek (Jar.), F. Rýc (Svárov), M. Weintrittová (Míkovice), S. Pavelka (Kudlovice), M. Janošek (Kudlovice), A. Kolaja ml. (Svárov), L. Zichová (Traplice), M. Krsičková (Sušice), P. Krsička (Sušice), A. Kolaja (Svárov), V. Remeš (Kněžpole), R. Dvouletá (Nedakonice).
7 J. Horký (Nedakonice), M. Brožová (Jar.), D. Jakšík (Jar.), D. Hykl (Jar.), M. Páchová (Polešovice), J. Šurmánek (Jar.), V. Melichárek (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Janůšek (UH), L. Kovařík (UO), O. Adamík (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), J. Medek (Topolná), P. Škrášek (UH), R. Svoboda (Sady), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Janošková (Kudlovice), F. Gajdošík (Tupesy).
6 Z. Rýc (Svárov), D. Slováček (Brno), M. Schön (Mistřice), L. Jelínek (UH), J. Doležal (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), F. Křůmal (Březolupy), V. Mareček (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), Z. Brázdil (UH), O. Blaha (Mistřice), V. Kadlčíková (Popovice), O. Hlavinka (Jar.), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Svoboda (Podolí), V. Měrková (Mistřice), L. Mikulka (Spytihněv), J. Mikulková (Spytihněv), M. Zapletalová (Vlčnov), A. Krpal (Stříbrnice), P. Jančová (D. Němčí), T. Janošek (Kudlovice), M. Vaškových (UH).
5 P. Salvet (Bojkovice), R. Dvouletý (Nedakonice), J. Červenka (Tupesy), K. Šturma (Jar.), M. Hruboš (Kněžpole), L. Mikulík (Kudlovice), M. Bělovský (Kněžpole), P. Janošek (Kudlovice), L. Hruboš (Kněžpole), J. Schön (Mistřice), R. Měrka (Mařatice), M. Čech (Kudlovice).
4 M. Kovařík (Sady), M. Kundera (SM), A. Pauřík (Kněžpole), Z. Borýsek (UH), P. Křůmal (Březolupy), L. Kalina (UB), J. Pauřík (Kun.), F. Kozelek (Topolná).
3 J. Srnec (UB), V. Kieryk (Mařatice), V. Šimík (Nedakonice), F. Piňos (Hluk), V. Jančík (Jar.), T. Doležal (UH).
2 M. Šurmánek (Jar.), C. Zach (Boršice), M. Kučera (UH), R. Holásek (UH), V. Horká (Buchlovice), B. Kraváček (Kudlovice), M. Řihák (UB).
1 J. Bělovská (Kněžpole), L. Kalinová (UB), J. Mazůrek st. (Kun.).

Průběžné pořadí
45 S. Pavelka (Kudlovice).
43 F. Šupka (Kun.).
42 M. Krsičková (Sušice).
41 P. Salvet (Bojkovice), Z. Brož (Jar.).
40 M. Zapletal (Kudlovice).
39 J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Zpěvák (Sady).
38 M. Jančová (D. Němčí), J. Horký (Nedakonice), J. Matulka (UH), F. Gajdošík (Tupesy), I. Mařák (UH).
37 L. Jelínek (UH), V. Měrková (Mistřice), P. Škrášek (UH), Z. Blaha (Korytná), M. Rozsypálek (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), K. Kopeček (UB), A. Kolaja (Svárov).
36 R. Měrka (Mařatice), J. Doležal (UH), P. Zelinka (D. Němčí).
35 K. Slováček (UH), L. Hruboš (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), J. Šurmánek (Jar.), F. Botek (Kudlovice), A. Janošek (Kudlovice), R. Kouřil (UH), J. Zemek (UB), J. Mazurková (UH), L. Zichová (Traplice), R. Barkovsi (Kudlovice).
34 F. Vaverka (Huštěnovice), D. Hykl (Jar.), V. Pipal (Sady), Z. Rýc (Svárov), S. Gajdošík (UH), J. Svobodová (Jar.), R. Svoboda (Sady), M. Plundrák (Mor. Písek).
33 Z. Jančová (D.Němčí), P. Janošek (Kudlovice), M. Kučera (UH), V. Melichárek (Jar.), L. Remeš (Kněžpole), V. Volčík (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), J. Koželuha (Zlechov), P. Krsička (Sušice).
32 M. Weintrittová (Míkovice), J. Omelka (Bánov), F. Rýc (Svárov), K. Šturma (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), S. Tinka (D. Němčí), Z. Borýsek (UH), J. Kalus (UH), V. Kadlčíková (Popovice).
31 M. Janůšek (UH), J. Medek (Topolná), A. Trávníčková (Traplice), P. Svoboda (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), M. Janošek (Kudlovice), J. Hřib (Šumice), I. Štefko (UB), J. Šašinka (Záhorovice), V. Remeš (Kněžpole).
30 Z. Brázdil (UH), L. Salvet (Bojkovice), A. Kolaja ml. (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), J. Červenka (Tupesy), V. Remeš ml. (Kněžpole).
29 L. Kovařík (UO), T. Janošek (Kudlovice), M. Macela (Mařatice).
28 L. Kalina (UB), Z. Kovařík (Sady), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Schön (Mistřice), J. Srnec (UB), P. Ševčík (UB).
27 L. Mikulka (Spytihněv), L. Svoboda (Podolí), J. Bělovská (Kněžpole), P. Večeřa (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kundera (SM), L. Kalinová (UB), T. Doležal (UH).
26 M. Měrka (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), P. Křůmal (Březolupy), D. Jakšík (Jar.).
25 D. Slováček (Brno), M. Páchová (Polešovice), V. Jančík (Jar.), F. Křůmal (Březolupy), M. Bělovský (Kněžpole).
24 O. Blaha (Mistřice), V. Horká (Buchlovice), P. Jančová (D. Němčí), A. Janošková (Kudlovice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Řihák (UB).
23 J. Schön (Mistřice), M. Brožová (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice).
22 J. Pauřík (Kun.), M. Vaškových (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), A. Bánovský (Kněžpole), L. Bartoňová (Buchlovice).
21 M. Šurmánek (Jar.), J. Mikulková (Spytihněv).
20 R. Dvouletá (Nedakonice), M. Čech (Kudlovice).
19 M. Kovařík (Sady).
18 V. Kieryk (Mařatice), R. Holásek (UH), C. Zach (Boršice), J. Hrubošová (Kněžpole), A. Pauřík (Kněžpole), B. Kraváček (Kudlovice).
16 A. Krpal (Stříbrnice).
15 V. Šimík (Nedakonice).
14 M. Pipalová (Sady).
13 Z. Kršek (Jalubí), J. Ludvíček (Boršice), O. Adamík (Huštěnovice).
12 M. Hruboš (Kněžpole).
10 M. Dlapa (UB).
9 P. Gabriel (UH).
8 V. Mareček (Nedakonice), L. Němeček (Košíky).
6 A. Jašová (Veletiny).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 R. Lux (UB), M. Doležalová (UH).
3 B. Zelinka (D. Němčí), F. Piňos (Hluk).
2 O. Kozelek (Kněžpole), R. Pospíšil (Bílovice), K. Beneš (Kun.).

VÝSLEDKY 6. KOLA
1. 2:0   2. x:x   3. 2:3   4. 1:0   5. 4:2   6. 2:1  7. 4:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace