Exligový Činčala skóroval za Boršice

Slovácko Sport 01 / 03 / 2010

Derby rivalů Osvětiman a Koryčan skončilo smírně, Spytihněv v Uh. Brodě do čela tabulky

Zimní turnaj ve Starém Městě nabídl souboj nejen sousedů v tabulce, ale také rivalů z I. B třídy. Osvětimany a Koryčany se rozešly smírně a i nadále jim patří první dvě místa. To na turnaji v Uh. Brodě se na první místo vyhoupla Spytihněv, kterou o víkendu čeká zajímavý duel právě s druhým Uherským Brodem. V přípravných zápasech se do týmu Boršic zapojil exligový střelec Václav Činčala.

VTP Pelka Staré Město
Osvětimany - Koryčany 2:2 (2:1)

Nervózní utkání dvou týmů, které si vracely účty, z I. B třídy skončilo nakonec zaslouženou dělbou bodů. Prvních patnáct minut byly lepší Osvětimany, poté Koryčany přidaly a soupeře přehrávaly, ale nevytvořily si mnoho šancí.
Branky: Dobeš, Macek - Vrba, Koval
Zlechov - Nedachlebice 3:1 (3:1)
Ve vyrovnaném utkání Zlechov proměnil všechny své šance a tým podržel svým výkonem i gólman Vencel.
Branky: Kedra, Šebák, Kremr - Polášek
Buchlovice - Medlovice 4:3 (1:1)
V utkání dobré úrovně Medlovice doplatily na neproměňování šancí. Buchlovicím výborně zachytal brankář Dvořák.
Branky: Křiva, Jurča, Prášilík, B. Marek - Marčík, Březina, Kuchař
Staré Město - Kudlovice 2:2 (2:1)
Domácí se účinně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, ze kterých dávali branky. Kudlovice pokaždé dotahovaly, druhou branky vstřelily v 60. minutě. Dobře zachytal domácí gólman Hodulík.
Branky: Panáček, Sháněl - Najbrt, Vaculík.

Spytihněv - ONV 3:2 (2:1)
V utkání, ve kterém hrála prim ofenziva nad defenzivou. Oba celky hrály dopředu velmi kvalitně, za stavu 2:2 mohli svěřenci trenéra Soldána strhnout vedení na svou stranu, ale nepodařilo se. Naopak soupeř svou šanci využil a zvítězil.
Bojkovice - Hřivínův Újezd 4:0 (0:0)
Vyrovnaný první poločas, kdy se hráči Hřivínova Újezdu maximálně snažili držet krok, vystřídala branková smršť ve druhé půli. V ní Bojkovice ukázaly sílu a zaslouženě vyhrály čtyřgólovým rozdílem.
Branky: Zoubek, Floreš, Balíček, Varga.
Uh. Brod B - Havřice 3:2 (0:2)
Branky: Slovák, Mahdalík, Ficenc - P. Masařík, Doležálek.

Zlámanec - Žlutava

Žlutava k utkání nepřijela, utkání bude kontumováno.
Napajedla B - Částkov 3:0 (1:0)
Béčko Napajedel bylo fotbalovější a po zásluze vyhrálo.
Tečovice - Částkov 4:1
Dohrávka z minulého týdne
Branka: Kaňa.

Barum Continental Cup
Kněžpole - Jiskra Otrokovice st. dor. 5:1 (4:1)

Kněžpole sice už od 1. minuty prohrávalo, ale poté kombinační hrou svého soupeře přehrálo. I přesto že byli dorostenci běhaví, dokázali svěřenci trenéra Jurníka po pěkných křídelních akcích vsítit góly. V utkání rozhodla kvalita a zkušenost.
Branky: Coufalík 3, Šustr 2.

Přípravné zápasy
Veselí n/M. - Hluk 1:6 (0:2)

Hluk držel opratě zápasu pevně v rukou a kontroloval hru. I když byl výsledek vysoký, mohl zvítězit ještě větším rozdílem, avšak doplatil na špatnou koncovku.
Branky Hluk: Zalubil 2, Miroš 2, Minařík, O. Machala.
Blatnice - Boršice 2:2 (1:0)
Boršice s velkou marodkou uhrály proti Blatnici remízu. V jejich dresu se prosadil Činčala, který se v týmu zdrží nejméně do konce jarní sezony. „Už s námi dva týdny trénuje a vedení se s ním domluvilo, že alespoň do konce sezony setrvá. V zápase bych vyzvedl vynikající výkon Blatnice,“ smekl před soupeřem boršický kouč Pavel Šimeček.
Branky Boršice: Brzica, Činčala.
Strání B - Korytná 7:1 (4:1)
V utkání mělo béčka Strání převahu, kterou vyjádřilo i gólově. Dá se říct, že co šance, to gól. Po přestávce se utkání dohrávalo v tréninkovém tempu.
Branky: L. Popelka 3, R. Zderčík, Nuzík, Bruštík 2 - Suchý.
Stříbrnice - Bílovice 4:3 (2:1)
V první půli diktovaly tempo Stříbrnice, ale po změně stran se karta obrátila. Bílovice však neproměnily řadu vyložených šancí, což se jim stalo osudným.
Branky Bílovice: Zemánek, Ondrůšek, Gajdošík.
Březolupy - Strání 1:2 (0:0)
Utkání se hrálo se velkého větru, kdy v první půli měly výhodu Březolupy, ale ujaly se vedení až pět minut po změně stran. Následnou výhodu větru v zádech ale Strání dokázalo využít a výsledek otočilo.
Branky: - Mimochodek, Frühauf.
Kněždub - Nedakonice 2:1 (1:1)

Vyrovnané utkání, ve kterém Nedakonice vedly už od druhé minuty. Kněždub do přestávky dokázal vyrovnat, po změně stran Nedakonice tlačily, ale ze spousty šancí nedokázaly dát branku.
Branka: Šoustek.
Polešovice - Vážany 6:0
V přípravném utkání si Polešovice se sousedními Vážany bez problému poradily.
Branky: Kordula 2, Černoch, R. Bernatík, Z. Janík, J. Hasoň.
Morkovice - Ořechov 2:1 (0:0)
Ořechov se ujal vedení, ale v 88. minutě se Morkovicím podařilo vyrovnat a o dvě minuty později dokonce vsítit vítězný gól.
Branka: Zlatý.
Veselí n/M st. dor. - Kunovice st. dor. 1:1

Branka Kunovice: Huráb.
Kněždub dor. - Nedakonice dor. 0:1
Kunovice - ONV B 2:2
Branky Kunovice: Černý z pen, Lahodný.
Kunovice - Nivnice 0:2
KEN Veselí - Jarošov 4:0