Fanoušci v Uh. Brodě viděli 13 gólů, osmkrát se trefili domácí

Sport 08 / 11 / 2011

Hokejisté Uherského Ostrohu i Uherského Brodu bodovali naplno

UH. OSTROH - Kroměříž 6:2
Hosté se ujali vedení v 9. minutě při přesilové hře, což bylo poprvé a naposled, co v Ostrohu vedli. V 18. minutě dorážel Němcovu střelu Galuška. Ve druhé části poslal domácí do vedení Kučera, který přesně trefil puk ze vzduchu. Hosté opět v přesilovce srovnali, ovšem závěr druhé části vyšel domácím. Ve 39. minutě propálil brankáře Kučera a sedm sekund před sirénou protlačil puk do sítě Ivan. Ve třetí části domácí lépe bruslili. V 50. minutě objel Galuška při přesilovce branku, našel volného Kučeru - 5:2. V závěru ujela dvojice Němec - Galuška, přičemž druhý jmenovaný stanovil konečný výsledek. Branky: 18. a 56. Galuška, 26. a 50. Kučera, 39. Kolář, 40. Ivan. Třetiny 1:1, 3:1, 2:0
UH. OSTROH: Valúch - Frolek, Nevídal, Kučera, Stašek, Vaněk, Nikl - Kolář, Barák, Ťok  - Němec, Galuška, Zelinka - Ivan, Jurča, Kundera.

UH. BROD - Velké Meziříčí 8:5
Hokejisté Uherského Brodu nastoupili proti Meziříčí v hodně improvizované sestavě. „Potýkáme se nyní s rozsáhlou marodkou, a tak nám vypadlo ze sestavy hned 6 hráčů, které jsme nahradili juniory,“ uvedl trenér Brodu Zbyněk Kúdela. Přesto Broďané měli první třetinu pod kontrolou a neustále vedli. V prostřední části nepříliš pohledného utkání začali diktovat tempo hry hosté, kteří po dvou třetinách dokázali srovnat na 4:4. Nápor Velkého Meziříčí pokračoval i v poslední části, a tak deset minut před koncem byl stav pro domácí nepříznivý 4:5. Závěrečnou desetiminutovku však měli Broďané výtečnou, když rozvlnili síť za zády hostujícího gólmana hned čtyřikrát a zaslouženě zvítězili. Branky: Schuster 2, Šiller 2, Hlatký, Krchňáček, Doležálek D., Kubiš. Třetiny 2:1, 2:3, 4:1.
UH. BROD: Málek - Hlatký, Woska, Surý, Doležálek D., Měšťánek, Kojecký - Kubiš, Krucký, Schuster - Šiller, Škorec, Obadal L. - Doležálek R., Krchňáček, Hladiš (od 21. Bršlica)