Fanoušek vyhrál sto tisíc korun, investuje do bydlení

Fanoušek vyhrál sto tisíc korun, investuje do bydlení
Foto: FCS
Uherské Hradiště Sport 17 / 06 / 2019

Když si koupil permanentku na prvoligové zápasy 1.FC Slovácko, ani ve snu jej nenapadlo, že za odměnu získá šek na 100 tisíc korun. Pavel S., který pravidelně usedá na tribunu stadionu Miroslava Valenty už od roku 2003, měl z pekla štěstí. Peníze použije na stavbu rodinného domu.
„Permanentku si kupuju už léta. Když jsem se o soutěži dověděl, tak jsem se zaregistroval. Ale už jsem na to i zapomněl a navíc jsem si hned říkal, že by to musela být sakra náhoda, abych vyhrál,“ smál se šťastný výherce, který na fotbal v Uherském Hradišti chodí už léta.
„Slovácku fandíme s kamarády, vždycky se dobře odreagujeme. Permanentku mám od otevření stadionu, tedy od podzimu 2003,“ prozradil fanoušek, kterému peníze poslouží při financování stavby rodinného domu.
Do slosování o stotisícový šek klub zařadil všechny majitele loni koupených permanentek. A stejný bonus fanouškům nabízí letos.
Stačí si na pokladnách stadionu v Uherském Hradišti zakoupit celoroční permanentku na ligový ročník 2019/2020, která platí i pro nadstavbovou část Fortuna ligy. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace