Fanoušky si chceme udobřit

Fanoušky si chceme udobřit
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 09 / 05 / 2011

Hráčům bezprostředně po utkání nebylo příliš do řeči, každý se s tíživými myšlenkami trápil sám. Podobně na tom byl i Ladislav Volešák, který toho po zápase moc nenaspal.
Šel jsem spát v jednu hodinu, probudil jsem se ve tři a pak jsem ještě do sedmi zabral. Nespal jsem dobře. Pořád jsem na to myslel.
Doma se vám opět herně nedařilo, podobně jako s Baníkem. Ten vás však na rozdíl od Brna nedokázal potrestat.
Kdybychom vedli po dvaceti minutách 2:0, tak to bylo jiné. Šance jsme na to měli. Pak jsme ale dostali góla a my jak dostaneme góla, tak to těžko otáčíme. Jsem hrozně zklamaný tím, jak to dopadlo, a také z těch řečí okolo. To mě mrzí strašně. Určitě to budeme chtít nějak napravit. Popudili jsme si proti sobě ale fanoušky a bude těžké je dostat nazpět.
Kudy cesta k udobření s nimi podle vás povede?
Budeme zkoušet všechno možné. Samozřejmě první věc je to odčinit na hřišti. Když budou mít zájem, tak jsem ochotný se s nimi sejít a vyříkat si to. Určitě se budeme snažit je přesvědčit, že to nebylo tak, jak si myslí.
Téměř hodinu jste hráli přesilovku, a přesto jste se nedokázali prosadit. Bylo to tím, že Brno se totálně zatáhlo?
To se sice zatáhlo, ale my jsme tam šance měli. Neproměnili jsme je a pak jsme se užírali. Nepomohli nám ani fanoušci a my tomu podlehli. Je to ale naše chyba.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace