Fanoušky zrovna nepotěšili

Hluk Sport 19 / 11 / 2013

Až v sedmém kole se druholigoví florbalisté Spartaku Hluk představili vlastním fanouškům. Radost jim však neudělali. V souboji s Aligators Klobouky prohráli po zpackané poslední třetině 4:5 a navlékli na nelichotivou šňůru porážek šestý korálek.
HLUK - Klobouky 4:5
Hlučané toužili ukončit bodový půst, ale hned po úvodním bully z první akce soupeře inkasovali. Z gólu se však oklepali a do přestávky srovnal krok Tuhý, který pohotově zakončil kombinaci s Petlanem. V nervózní druhé třetině, která přinesla spoustu soubojů a potyček, se urodil jediný gól. Jeho autorem byl domácí Vlachopulos. A když pak na začátku třetí části přidal mladíček Duda třetí gól, zdálo se, že domácí oslaví druhé vítězství. Jenže hosté se pak probudili, převzali otěže a srovnali. Kapitán Tuhý sice ještě jednou strhl misky vah na stranu Spartaku, ale pak už kousali jen Aligátoři. Kýžené vyrovnání nepřinesla ani power play.
„Hosté působili kompaktnějším dojmem, my je zase předčili v bojovnosti a nasazení. Zápasu by proto slušela více remíza. Už kvůli fantastickým fanouškům,“ uvedl Igor Dostál, předseda klubu. Branky: Tuhý 2, Vlachopulos, Duda. Třetiny 1:1, 1:0, 2:4.

autor: ceh, pch