Favorita připravili o bod, Pšenčík při chuti

Sport 30 / 11 / 2011

Podzimní derniéru mají za sebou házenkáři Slovácké Slavie Uherského Hradiště. Ve Středomoravské lize sehráli těžké utkání v Bystřici pod Hostýnem, odkud si přivezli nečekanou remízu.
Bystřice B    - Uh. Hradiště  30:30
Hradišťští se na zápas dobře připravili, dodržovali pokyny trenéra a v prvním poločase překvapivě udávali tempo hry. Obraz hry byl o to překvapivější, že domácí tým posílili o několik hráčů prvoligového týmu. „Měli jsme dobrý útok i obranu,“ pochválil tým kouč Martin Kašný. Po změně stran domácí přidali na důrazu a nejenže vyrovnali, ale zápas dokonce otočili ve svůj prospěch. V poslední minutě, z posledního útoku však dokázala Slovácká vyrovnat na spravedlivou remízu. „S výsledkem i předvedenou hrou jsem spokojený. Kdybychom tak hráli celý podzim, mohli jsme skončit minimálně o dvě místa výš. I tak jsme ale oproti plánu získali o dva body víc,“ dodal spokojený Kašný. Sedmičky 5:3, vyloučení 3:0. Poločas: 13:16
UH. HRADIŠTĚ: Kotásek - Blaha 6, Hospodářský 3, Pšenčík 11, Čechmánek 6, Bureš 1, Vacula 3, Prokop, Chaloupka.