Favorita trápili celý poločas

Uherské Hradiště Sport 10 / 06 / 2014

Poslední dvojici utkání letošního ročníku Zlínské krajské ligy mužů sehráli házenkáři Uh. Hradiště. Nejprve hostili postupující do druhé ligy Lesanu Zubří a následně se představili na hřišti Valašského Meziříčí.
Uh. Hradiště - Zubří 22:31
Hradišťští házenkáři se favorita nezalekli a od úvodu utkání s ním hráli vyrovnanou partii. „Drželi jsme se až do 25. minuty. Pak jsme doplatili na dvě vyloučení v rychlém sledu, kdy hosté přesilovku 6 na 4 využili k získání čtyřbrankového náskoku. V závěru poločasu jsme už jen korigovali,“ uvedl kouč domácích Martin Kašný. Po změně stran změnili hosté taktiku, která Uherskému Hradišti nevyhovovala. „Zubří vysunulo obranu, na kterou jsme nemohli najít recept, a když už se nám to podařilo, své šance jsme neproměňovali,“ dodal Kašný. Sedmičky 2/1:2/1, vyloučení 3:1. Poločas 13:16
UH.HRADIŠTĚ: Polešovský, Kotásek - Blaha, Hospodářský 3, Pšenčík 2, Januš 1, Prokop, Svoboda 2, Hřib 2, Novosád 4, Čechmánek 3, Augusta 5.
Val. Meziříčí - Uh. Hradiště 30:25
Hradiště mělo problém dát dohromady soupisku, a tak musel hrát i trenér Kašný. Celkově skončili hradišťští házenkáři na šestém místě. Poločas 14:9
UH. HRADIŠTĚ: Kotásek - Pšenčík 7. Januš 6, Marčík 4, Vacula 4, Čechmánek 2, Kašný 2.