Favorita trápili i přes marodku

Uherské Hradiště Sport 21 / 05 / 2014

Tři zápasy v rychlém sledu odehráli házenkáři Slovácké Slavie Uherského Hradiště ve Zlínské lize a uspěli jen jednou. Moc ale nescházelo a byli daleko spokojenější.
Uh. Hradiště - Holešov 29:33
Domácí borci byli v utkání jasným outsiderem, protože hrají na chvostu tabulky, zatímco Holešov bojuje o postup do druhé ligy. Na hřišti to tak ale nevypadalo. Hradiště bylo po celý zápas vyrovnaným soupeřem a nebýt předchozího utkání s Veselou, mohlo slavit i úspěch. „Ve Veselé jsme hráli na venkovním hřišti za vytrvalého deště. Doplatili jsme na to tím, že dva hráči onemocněli angínou a další dva si pochroumali kotník. Jsem přesvědčený o tom, že kdybychom byli proti Holešovu kompletní, body zůstaly doma,“ uvedl Martin Kašný, kouč Uherského Hradiště. Sedmičky 5:1, 25 diváků. Poločas 14:17.
UH. HRADIŠTĚ: Polešovský, Kotásek - Hospodářský 2, Bureš 4, Pšenčík 9/2, Svoboda 2, Hřib 1, Novosád 6/2, Čechmánek 5/1.
Předchozí výsledky: Veselá - UH. HRADIŠTĚ 33:21. Sedmičky 2:0, 40 diváků. Poločas 21:11. Branky: Novosad 7, Augusta 4, Januš 4, Čechmánek 3, Hospodářský, Pšenčík, Doležal. UH. HRADIŠTĚ - Bystřice p/Host. B 24:22. Sedmičky 3:3, 20 diváků. Poločas 9:9. Branky: Pšenčík 9/3, Novosad 4, Hřib 4, Blaha 2, Čechmánek, Januš.