Favorité nadělovali, poslední tři bez bodu

Slovácko Sport 21 / 05 / 2015

Dol. Němčí - Nivnice 6:1 (2:0)
 V sousedském, derby jasně dominovali domácí, kteří už v první půli i přes dvoubrankové vedení zahodili řadu další tutovek. Hosté se střelecky prosadili za stavu 3:0 Veleckým. Branky domácích zajistili: Tinka P. 3, Kadlček T. Tinka T., Krchňáček M.

Žalkovice - Újezdec 0:5 (0:2)
 V první půli hosté svého soupeře zatlačili a po pětadvaceti minutách vedli 0:2, když se o oba góly zasloužil Těthal. Po přestávce se tlak hostí ještě zvýraznil a výsledkem byly další tři góly v síti domácích. Branky ve druhé půli dali Vacula, Šmíd, Mařica.

Nedachlebice - Osvětimany 2:3 PK (1:1)
V utkání výborné úrovně domácí dvakrát vedli, hosté dokázali náskok smazat a v závěrečném rozstřelu byli šťastnější. Domácím se podařilo dát oba góly vždy v nástupu do poločasů, hosté byli fotbalovější, domácí bojovnější a vytvořili si více šancí. Branky: Soviš, Kaňovský - Zýbal 2

Strání - Mladcová 2:0 (1:0)
Domácí celý zápas zatlačili protivníka na jeho polovinu, ale pozorně hrající obranu se jim podařilo překonat ve 33. min. Križanem a v 84. min. S. Popelkou. Hosté hrozili z rychlých brejků, ale o lepší výsledek je připravila žalostná koncovka.

Hluk - Březolupy 3:0 (2:0)
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácích, kteří svého soupeře dostali v úvodu zápasu pod velký tlak, O. Machala ani Zalubil branku nedali. Ve 27. min. dalekonosnou tečovanou střelou dal úvodní branku O. Machala a o deset minut později pronikl nebojácně do vápna Bihári a zvýšil na 2:0. Ve stejném duchu probíhala i druhá půle, střelecky se prosadil jen Dohnal tvrdou střelou v 59. min.

Bojkovice - O.N.Ves 5:1 (2:0)
 Hosté bojkovické hráče v úvodu zaskočili, do 5. min. měli tři tutovky, které zlikvidoval brankář Mendl. Pak se hrál oboustranně útočný fotbal, ale střelecky se dařilo pouze domácím, kteří skorovali ve 31. min. Mičou a ve 37. Vargou. Po změně stran už byli aktivnější domácí, ale v 71. min. hosty vrátil zpět do hry svou brankou Petratur a ti se nadechovali k dalšímu náporu. V tom je ale přibrzdil v 75. min. Vacula a v 77. min. Kaša. V závěru už domácí kontrolovali hru a v 83. min. penaltu proměnil Vacula.

Kvasice - Jaroslavice 1:0

Dohrávka 16. kola: Dol. Němčí - Strání 2:0 T. Kadlček, Tinka, Jaroslavice - Újezdec 0:1 Kobzinek, O. N. Ves - Osvětimany 0:3 Horňák, Chaloupka, Zýbal