Favorité nezaváhali

Slovácko Sport 20 / 08 / 2015

Osvětimany - Jaroslavice 2:1 PK (1:1)
Fotbalisté Osvětiman si před vlastními fanoušky spravili náladu po debaklu ve Strání (0:5), když na pokutové kopy porazili Jaroslavice a připsali si do tabulky první dva body. Výsledek se zrodil už do přestávky, po ní bylo na obou stranách šancí jako šafránu. Branka: Tychtl.

Skaštice - Bojkovice 2:0 (2:0)
Svěřenci Antonína Jurči procházejí střeleckou krizí. Ani ve druhém vystoupení si nevychutnali gólovou radost a z půdy nováčky odjíždějí bez bodu.

Březolupy - Újezdec 1:2 (0:2)
Obhájce prvenství se dál veze na vítězné vlně. V Březolupech měl raketový nástup, když už ve 36. minutě vedli 2:0. Domácí výběr, který z lavičky temperamentně koučoval Dušan Klvaňa, se sice oklepal, po hodině hry srovnal, ale vyrovnat už nedokázal. Na jeho bodovém kontě tak stále svítí nula. Branky: Soška - Slinták, Kobzinek.

Žalkovice - Hluk 1:2 (0:2)
Hlučané, kteří se netají postupovými ambicemi, nezaváhali ani ve druhém vystoupení. V Žalkovicích si zajistili tři body už do přestávky. Ve druhé půli si však trošku zavařili, když dovolili domácím snížit. Závěr ale zkušeně dohráli. Branky: Masařík, Dohnal.

Dolní Němčí - Vlčnov 2:1 (1:0)
Souboj týmů, které experti tipují na boj o čelo tabulky, nabídl dramatickou podívanou až do konce. Dolněmčané sice v 63. minutě zvýšili na 2:0, ale za sedm minut hosté snížili a zle soupeři zatápěli. Z převahu už ale nevytěžili ani bod. Branky: Tinka, T. Stojaspal st. - Kameník.

Strání - Nedachlebice 4:2 (2:0)
Rekordní návštěva kola 450 diváků viděla zasloužené vítězství domácích, kteří po pěti gólech Osvětimanům nasázeli čtyři Nedachlebicím. Hosté sice dvakrát snížili na rozdíl jednoho gólu, ale v poslední minutě definitivně zlomil jejich odpor Straňák. Branky: Gardian, Gajdošík, Križák, Straňák - Brzica, Kaňovský z pen.

Kvasice - Mladcová 2:1