Favoritům se nedařilo

Slovácko Sport 27 / 04 / 2010

Újezdec - Zborovice 5:2 (4:0)
 Domácí podali velmi dobrý výkon, hlavně v první půli svého soupeře doslova „přejeli“. Za stavu 5:0 pak polevili a soupeři dovolili zkorigovat stav. Branky: Pilka 3, Novosad, Těthal - Páník 2.
Kvasice - Březolupy 2:2 (1:2)
Hosté měli v první půli více ze hry a zásluhou Vávry si vypracovali dvoubrankový náskok, ten se ale ztenčil v závěru poločasu, kdy domácí dali gól „do šatny“. Po přestávce už měli větší tlak domácí, kterým se podařilo vyrovnat a měli i další šance.
Prakšice - Kněžpole 2:0 (1:0)
Ve 32. min. dal úvodní branku Němeček, pak Ondra po pěkné akci trefil tyč, ale vše si vynahradil v 83. min., kdy dal druhý gól. Hosté se do vyložené šance nedostali, jejich aktivita končila na hranici šestnáctky.
V.Otrokovice B - Boršice 3:0 (2:0)
Domácí byli důraznější před brankou soupeře a po zásluze získali všechny body. Hosté dali o sobě vědět až na konci zápasu, ale zkorigovat skóre se jim už nepodařilo.
1.FC Slovácko - Nedachlebice 2:0 (1:0)
Hlavní zásluhu na zisku tří bodů má gólman Kovařík, který si poradil se všemi šancemi soupeře, kterých přibývalo hlavně po přestávce.  Úvodní gól dal ve 40. min. Slezák, který proměnil penaltu. Po přestávce ovládli hru hosté, ale i přes velký tlak inkasovali v 75. min. druhou branku, kterou obstaral L. Paška.
Ořechov - Dol. Němčí 3:3 (3:1)
V první půli nebylo znát, že hrají spolu celky z opačných pólů tabulky. Domácí měli v utkání raketový nástup a v 16. min. vedli už 3:0, dvěma góly Trlidy a jedné Hruboše. Hosté se dostali do hry ve 23. min., kdy Poruban z penalty snížil. Po změně stran už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to hosté. Gól visel doslova ve vzduchu. Hosté vstřelili dvě branky, vyrovnávací v 86. min., oba góly dal T. Kadlček.
Žalkovice - Mladcová 0:0