Favotit padl u outsidera

Sport 16 / 09 / 2009

Krajský přebor: Prohra u posledního stála novoveské fotbalisty první místo

Nedašov - O. N. Ves 2:0 (1:0)
 V souboji prvního s posledním nebyly znát rozdíly. Hosté si vytvořili jedinou příležitost, tu však zahodili. Domácí byli v první půli ve všech směrech aktivnější a v 16. min. trefili břevno. Branky se 400 diváků dočkalo ve 28. min., kdy se trefil Jiří Fojtík. Po přestávce se hosté zlepšili, ale na nadšeně hrající domácí to nestačilo, zvláště když ve 49. min. přidal P. Novák druhý gól. Hosté byli ve druhé půli nebezpečnější, ale brankáře Šenkeříka se jim překonat nepodařilo. Rozhodčí Podaný, 400 diváků.
O. N. Ves: Hájek - Kadaš, Silnica, Kudr, Franta, Čápek, Pokorný L., Šálek, Pokorný M., Svoboda, Máčala. Střídali: Kreisl, Slezák.
Kateřinice - Hluk 0:1 (0:1)
 U domácích to občas vypadalo, že spolu hrají poprvé.  Váhavý sudí Dostálek začal rozdávat karty jako na běžícím páse a ve 27. minutě vyloučil domácího Kotrlu. Beznaděj domácích vygradovala brankou Hluku ve 33. minutě. Ve druhé půli se domácí vzbudili, ale branka zůstala zakletá, když brankář Fojtík čaroval. Útok domácích oživil Peredarjuk, ale on do sítě nemířil. V 85. minutě vytáhl hostující gólman dělovku Kuzníka ze šibenice. O tři minuty později před Peredarjukem zívala odkrytá branka. Mířil ale nad. Rozhodčí: Dostálek, ČK: Kotrla, 100 diváků.
Hluk: Fojtík - A. Machala, J. Machala, Dufka, Zalubil, O. Machala, Ježek, Minařík, Radoch, Šimčík, Hanák. Střídali: Rybníkář, Jurásek, Machala O.,
Spytihněv - Slušovice 3:0 (2:0), Vsetín - 1.Valašský FC 3:2 (1:2), Chropyně - Morkovice 4:1 (1:0), Luhačovice - Vel. Karlovice 2:1 (1:0), Bystřice p/H. - Vigantice 0:2 (0:0), Provodov - Holešov 3:0 (2:0).
Dohrávky: Holešov - Luhačovice 3:2 (2:1), Morkovice - FC Vsetín 2:0 (2:0) Kroutilík, Hladký.