Fiala uhrál šestnáct bodů

Fiala uhrál šestnáct bodů
Uherské Hradiště Sport 04 / 10 / 2010

Úctyhodných šestnáct bodů se v devátém kole Slovácké sedmy podařilo uhrát Ladislavu Fialovi z Uherského Hradiště. Po právu se tak stává vítězem tohoto kola.
16 Fiala L. (UH).
14 Janůšek M. (UH), Trávníčková A. (Traplice).
13 Garžík K. (UH), Rýc F. (Svárov).
12 Michalec R. (UH), Machalová J. (Záhorovice).
11 Blaha K. (Huštěnovice), Slováček K. (UH), Prokeš M. (SM), Neděla J. (Popovice), Jelínek L. (UH), Pipal V. (Sady).
10 Gajdošík S. (UH), Kalina L. (UB), Lekeš L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Mazůrek J. (Kun.), Bělovský Z. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Kundera M. (SM), Jančík M. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Krsička P. (Sušice), Skopal L. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB).
9 Kopeček K. (UB), Šumíček I. (Kudlovice), Medek J. (Topolná), Křiklavová M. (Osvětimany), Borýsek Z. (UH), Mařák I. (UH), Podškubka L. (Vlčnov), Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (UH), Večeřa P. (UH), Hykl D. (Jar.), Kyncl J. (SM), Pospíšil R. (Bílovice), Hubáček P. (Březolupy), Šurmánková A. (Jar.), Bureš J. (Sady), Krsičková M. (Sušice), Brož M. (Jar.), Abrhámová M. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Mahdal T. (Bánov).
8 Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Brázdil Z. (UH), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Svoboda P. (M. Písek), Hřib J. (Šumice), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice), Rosík V. (Kudlovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Kolaja A. (Svárov), Pokorák V. (Ořechov), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Doležal T. (UH), Kaňovská M. (Bílovice), Kostková M. (Kroměříž), Kaňovský M. (Bílovice), Dohnal T. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Brhel M. (SM), Hruboš L. (Kněžpole), Jančová Z. (D. Němčí), Horká J. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
7 Hejda V. (SM), Mazůrek J. (Boršice), Berec L. (Bystřice p/L), Kovařík L. (UO), Pauřík J. (Kun.), Křůmal F. (Březolupy), Gášek J. (UH), Měrková V. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Maroňák V. (UH), Javor J. (Vlčnov), Křiklava Z. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Šrámek P. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Gabriel P. (UH), Slováček D. (Brno), Šupka F. (Kun.), Rozsypálek O. (Javorovec), Pospíšil A. (Bílovice), Kadlčík M. (Popovice), Vacula P. (UB), Janošek T. (Kudlovice), Horká V. (Buchlovice), Boček D. (UH), Kloček K. (Traplice).
6 Hubáček A. (Kun.), Procházka J. (Tupesy), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Vávra J. (Tupesy), Svoboda L. (Podolí), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Nedělová J. (Popovice), Plundrák M. (M. Písek), Stehlíková M. (UB), Andrlíková A. (Záhorovice), Vaškových M. (UH), Vacula P. (UB), Kozelek O. (Kněžpole).
5 Bukvald A. (SM), Janíková M. (UH), Michalcio Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Berecka V. (Březolupy), Ševčík J. (Veletiny), Červenka J. (Tupesy), Koudela A. (Bojkovice), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Weintrittová M. (Míkovice), Stehlík P. (UB), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Volčík V. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Kozelek V. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Pongo Ľ. (UH), Hladiš L. (Šumice), Řihák M. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Maňásková M. (Nedakonice), Kirchner M. (Kun.), Mikulka T. (Topolná), Slováčková M. (SM), Máčala J. (Vážany), Remeš L. (Kněžpole).
3 Gajdošík F. (Jar.), Španiel O. (Mor. Písek), Měrka M. (Jar.), Mikulec F. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Zemek J. (UB), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Zemková M. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Bilavčík J. (Mistřice).
2 Beneš F. (ONV), Jahoda P. (Nivnice), Hyklová M. (Jar.).
1 Mikulčíková Z. (Popovice).

Průběžné pořadí
75 Kostková M. (Kroměříž).
74 Fiala L. (UH), Trávníčková A. (Traplice), Skopal L. (Kudlovice).
72 Pospíšil R. (Bílovice).
71 Krsička P. (Sušice).
70 Janůšek M. (UH).
69 Slováček K. (UH), Hoferek O. (Topolná), Mahdal T. (Bánov).
68 Šimík V. (Nedakonice).
67 Kozelek F. (Topolná), Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice), Brhel M. (SM).
66 Gajdošík S. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Blaha K. (Huštěnovice), Vávra J. (Tupesy), Šurmánková A. (Jar.).
65 Hubáček A. (Kun.), Gášek J. (UH), Zichová L. (UH), Schnürmacher F. (UB), Jelínek L. (UH), Jančík M. (Jar.), Krsičková M. (Sušice).
64 Tomáštík P. (Záhorovice), Michalec R. (UH).
63 Ludvíček J. (Boršice), Doležal T. (UH), Rozsypálek O. (Javorovec), Rýc F. (Svárov).
62 Botek F. (Kudlovice), Borýsek Z. (UH), Kolaja A. (Svárov), Rozsypálek M. (Jar.), Abrhámová M. (UH).
61 Šašinka J. (Záhorovice), Bukvald A. (SM), Hřib J. (Šumice), Pipal V. (Sady), Kirchner M. (Kun.).
60 Kozelek V. (Topolná), Brož M. (Jar.), Jančová P. (D. Němčí).
59 Mazůrek J. (Boršice), Michalcio Z. (UH), Medek J. (Topolná), Křiklavová M. (Osvětimany), Hanák K. (Drslavice), Kalina L. (UB), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Kovařík Z. (Sady), Kundera M. (SM), Kyncl J. (SM), Slováček D. (Brno), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Machalová J. (Záhorovice), Sklenka D. (Ořechov), Jančová Z. (D. Němčí).
58 Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Ševčík J. (Veletiny), Maroňák V. (UH), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Podškubka L. (Vlčnov), Hykl D. (Jar.), Stehlík P. (UB), Mikulka T. (Topolná), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB).
57 Křůmal F. (Březolupy), Večeřa P. (UH), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
56 Berec L. (Bystřice p/L), Měrková V. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Koudela A. (Bojkovice), Prokeš M. (SM), Bělovská J. (Kněžpole), Gabriel P. (UH), Kadlčík M. (Popovice), Andrlíková A. (Záhorovice).
55 Mazůrek J. (Kun.), Macela M. (UH), Bartoň P. (Buchlovice).
54 Omelka J. (Bánov), Kučík I. (Jankovice), Vaculová L. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Janík M. (UO), Hubáček P. (Březolupy).
53 Gajdošík F. (Jar.), Mikulec F. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Slováčková M. (SM), Boček D. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
52 Kopeček K. (UB), Měrka M. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Svoboda L. (Podolí), Křiklava Z. (Osvětimany), Dohnal T. (Topolná), Vacula P. (UB).
51 Šumíček I. (Kudlovice), Weintrittová M. (Míkovice), Šupka F. (Kun.), Pospíšil A. (Bílovice), Kaňovský M. (Bílovice).
50 Hladiš L. (Šumice), Schön J. (Mistřice), Stehlíková M. (UB).
49 Pauřík A. (Kněžpole), Srnec J. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Zemek J. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Janošek T. (Kudlovice), Kloček K. (Traplice).
48 Pauřík J. (Kun.), Pongo Ľ. (UH), Procházka J. (Tupesy), Vacula L. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Horká J. (UH).
47 Mazurková J. (UH), Mikulka J. (Topolná), Rosík V. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Rýc Z. (Svárov).
46 Šrámek P. (UH), Pavelka S. (Kudlovice), Kaňovská M. (Bílovice), Horká V. (Buchlovice).
45 Řihák M. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Kozelek O. (Kněžpole).
44 David T. (Sady).
43 Hejda V. (SM), Salvet L. (Bojkovice), Jahoda P. (Nivnice), Bilavčík J. (Mistřice).
42 Štěpaník M. (Babice).
41 Zemková M. (UB), Volčík V. (UH).
40 Křůmal P. (Březolupy).
39 Garžík K. (UH), Šenk P. (UH).
38 Beneš F. (ONV), Červenka J. (Tupesy), Vaškových M. (UH).
36 Dvouletý R. (Nedakonice).
35 Hanáček P. (Jar.), Hruboš L. (Kněžpole).
34 Gajdošík P. (Topolná).
33 Maňásková M. (Nedakonice).
31 Šurmánek M. (Jar.), Máčala J. (Vážany).
30 Berecka V. (Březolupy), Mikulka L. (Topolná).
28 Dobeš A. (UH).
26 Balaštík A. (Sady).
24 Rachůnek P. (Havřice).
22 Gottvald J. (Kudlovice).
21 Mikulčíková Z. (Popovice), Doležalová M. (UH).
19 Nedělová J. (Popovice).
17 Němeček L. (Košíky).
16 Brož Z. (Jar.).
14 Španiel O. (Mor. Písek), Vlk V. (Jalubí).
12 Blahová B. (SM).
7 Bělovský Z. (Zlechov), Janíková M. (UH), Hyklová M. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Sklenková t. (Medlovice).
6 Trávníček V. (Nedakonice).
5 Tomáštík J. (Záhorovice).
4 Duda F. (Březolupy), Tomešek Z. (Velká n/V.).
2 Prťka A. (Havřice).

Správné výsledky 9. kola
1. 2:1    2. 1:2    3. 0:0    4. 3:1    5. 3:4    6. 2:1    7. 1:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace