Filipského koncert

Slovácko Sport 07 / 06 / 2018

Provodov - Hluk 2:1 (1:1)
Od začátku vyrovnané utkání, ve kterém se domácí ujali vedení už po osmi minutách hry, kdy po centru Ulmana na Huťku druhý jmenovaný hlavičkou otevřel skóre zápasu. Po úvodní brance se hra přesunula do středu hřiště. V 16. minutě po pěkné kombinační akci krásnou střelou srovnal Kukla. Kdo čekal další branky, v první půli se jich už nedočkal. Po změně stran se ale domácí po standardní situaci a nedůslednosti hlucké obrany opět ujali vedení. Po inkasované brance byl Hluk o něco málo lépe hrajícím mužstvem, ale kýženého vyrovnání se nedočkal. A to ani po tutovce, kterou spálil Bihári.
Branka: Kukla
Hluk: Fojtík - Otrusiník, Horák, Dohnal, Martiš, Kukla, M. Machala (53. Kyl), Bihári, A. Machala, Galuška, Baroň.
Boršice - Baťov 3:0 (1:0)
Oboustranně útočné, technické a fotbalově atraktivní utkání viděli diváci na boršickém pažitu. Třetí celek krajského přeboru nepřijel do Boršic bránit a útočnou hrou přispěl ke kvalitě utkání. V prvním poločase byl za domácí hodně vidět Filipský, který třikrát utekl po levé straně, ale jeho centry nikdo nezakončil. Po špatně rozehrané standardce hostujícího celku se míč dostal k Filipskému a ten lobem otevřel v závěru první skoré utkání. V druhém poločase obě mužstva pokračovala v atraktivní hře a neúnavný Filipský zvýšil v 65. minutě na 2:0. Hosté se snažili srovnat utkání, ale deset minut před koncem domácí kapitán Kopčil vymetl Vitáskovu levou šibenici a definitivně rozhodl o třech bodech pro domácí borce.
Branky: Filipský 2, Kopčil
Boršice: Janečka - Kohoutek (82. Vlček), Lysoněk, Kopčil, Filipský (68. Holomčík), Cigoš, Hastík (90. Trlida), Ohnutek (89. Krsička), Gavenda (88. Březina), Malý, Bělaška.