Fleková a spol. přezimují v čele II. ligy

Kunovice Sport 20 / 12 / 2019

Jako nůž máslem prošly podzimními nástrahami druhé ligy starší dorostenky SHK Kunovice, v deseti zápasech ztratily pouhý bod a po zásluze přezimují v čele tabulky. V letošní derniéře si zastřílely v městě perníku.

Pardubice - KUNOVICE 27:40
I když Východočešky měly k dispozici dvakrát tolik hráček co soupeřky, od začátku tahaly za kratší konec a už do přestávky nabraly osmibrankové manko. Kunovjanky totiž neponechaly nic náhodě, od začátku se tlačily do zakončení a jejich kombinační akce domácí hráčky často zastavovaly jen za cenu faulů. A tak si připsaly i osm proměněných sedmimetrových hodů.
Střeleckou káru tradičně táhla Lucie Fleková se Zuzanou Zálešákovou, které se postaraly o 23 branek. Mimochodem Fleková je s 96 góly nejlepší střelkyní soutěže, Zálešáková je čtvrtá (69) a v Top Ten je ještě šestá Daniela Tvrdoňová (67). Poločas 13:21.
KUNOVICE: Víchová - Fleková 12/4, Zálešáková 11/2, Uhlířová 3/1, Tvrdoňová 4/1, Měsíčková 5, Jahodová 5.