Po kanonádě Brodu vyschl střelecký prach

Uherský Brod Florbal 20 / 10 / 2011

Jen jediné vítězství si připsali florbalisté Orla Uherský Brod ve třetím pokračování Zlínské ligy. Na domácí palubovce nejprve vypráskali zálohu Hluku, aby následně nestačili na dobře a úsporně hrající rezervu Holešova...
UHERSKÝ BROD  - Hluk 9:2
Souboj tradičních rivalů sliboval bitvu jako řemen, hráči se totiž znají jako své boty. Jenže po úvodní oťukávané se pevně chopili otěží Broďané a nasypali do soupeřovy sítě hned devět „banánů“! Kanonádu odstartoval Pustina, který zakončil po parádní kombinaci s Jančaříkem. Druhý gól přidal Daňhel, ale pak se brankostroj domácích na chvíli zadrhl, čehož využil Hluk a dvěma slepenými góly srovnal krok. Jejich radost ale netrvala dlouho, domácí odpověděli třemi zásahy do černého a nebylo co řešit. Závěrečná třináctiminutovka se už změnila v brodskou exhibici, korunovanou čtyřmi góly. Branky: Pustina 4, Saňák 2, Jančařík, Daňhel, Andrýsek - Sochorec, Tuhý. Třetiny 2:0, 3:2, 4:0.
UH. BROD  - Holešov 3:4
Orli si v bitvě s Holešovem vybrali pořádnou porci smůly. Prakticky po celé utkání totiž dobývali soupeřovu bránu, aby v prostřední části během necelých dvou minut přišli o pracně vybudované dvoubrankové vedení. Ze šoku se domácí probrali až v polovině poslední třetiny, kdy se parádně trefil Adam Machalík. Po hříchu na jeho trefu nikdo nenavázal, a tak po zahozené megašanci snajpra Andrýska platilo otřepané nedáš-dostaneš... Smrtící ránu domácím zasadil Mičola. Na výsledku už nic nezměnil závěrečný mohutný nápor Brodu ani více než dvouminutová power play. „Škoda vychýlené mušky za stavu 2:0, kluci zahodili snad pět gólových šancí a zákonitě pykali. S jejich nasazením jsem přesto spokojený,“ komentoval porážku kouč Ondřej Svoboda. Branky: Zahradníček, Jančařík, Machalík. Třetina 0:1, 1:3, 1:1.
UH.  BROD: Ručka -  Zahradníček, Mareček, Daňhel, Kadlic, Zahradník, Pustina, Jančařík, Jílek, Machalík, Saňák, Andrýsek, Máčala.

1. Slavičín    3    1    0    23:4    10
2. Uh. Brod    3    0    1    29:10    9
3. Hluk B    3    0    1    21:13    9
4. Holešov B    2    1    1    18:21    7
5. Zlín    2    0    2    25:16    6
6. Uh. Brod    2    0    2    20:18    6
7. Vsetín    2    0    2    19:25    6