Florbalistům se přilepila smůla na paty

Slovácko Sport 31 / 10 / 2015

Florbalisté FBC Slovácko-Kunovice si vybrali pořádnou porci smůly. Svěřenci kouče Bedřicha Chromka na domácím turnaji sahali v bitvě s vedoucím Spartakem Hluk C i Bystřicí p/Host. po vítězství, ale v poslední minutě vždy inkasovali a připsali si do tabulky jen dva body.
„Chceme zápasy vyhrát a dotáhnout se na čelo,“ burcoval před turnajem Chromek.
Prvním soupeřem jeho výběru byl vedoucí Spartak Hluk C, který doposud neztratil ani bod. Ve staroměstské hale Širůch, kde FBC Slovácko-Kunovice hraje domácí zápasy,  však o stoprocentní úspěšnost po remíze 3:3 přišel.  „Ještě minutu před koncem kluci vedli, ale po nekryté standardce Hlučané vyrovnali. Je to škoda, znovu nás trápila koncovka,“ posteskl si Chromek, aniž tušil, že druhý souboj s Bystřicí p/Host. nabídne nachlup stejný scénář. Slovácko drželo těsné vedení 6:5, když se 30 sekund před koncem opřel soupeř do míčku a srovnal...
1. Hluk C    5    1    0    40:16    16
2. FBC Slovácko.    2    4    0    25:23    10
3. Zlín B    2    1    1    31:15    7
4. Slavičín    2    1    1    18:18    7
5. Val. Meziříčí B    1    1    4    21:38    4
6. Orel Uh. Brod B    1    0    5    20:39    3
7. Bystřice p/Host.    0    2    2    18:24    2